Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הצמיגים של Fronway

sasa_204
שימו לב! השרשור הזה בן 1155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד צמיגים סיניים זולים מתוך עשרות או אולי מאות שמות של דגמים.
לא השתתפו במבחנים, ללא חוות דעת מאירופה.
לא ברור מה מרחק בלימה, אחיזה בכביש רטוב, בפניות.
למה לקנות דבר כזה?
יש צמיגים אחרים לא יקרים שבטוח לנסוע עליהם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן יש רשימה של מותגים לפי דירוגים ( כולל מותגים סיניים ) אשר נמכרים באירופה ומשתתפים במבחנים השוואתיים.

https://www.tyrereviews.com/Tyre/

אין ברשימה הזאת Fronway, גם לא בקבוצת budget המורכבת מצמיגים סיניים בעיקר ( Wanli, Westlake, Typhoon, Minerva וכו. . , שלא יעלה בדעתי להרכיב לרכב הפרטי שלי)

• אהבתי 1
  • מעניין 1

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מנסה לפרסם את הצמיג כאן?
החברה Huadong Rubber ( זאת שמייצרת מותג Fronway ) קיימת מ 1991 .
לפי ההצהרה של החברה, היא מוכרת צמיגים במזרח התיכון וצפון אמריקה.
מי שמוכר ברשת את הצמיגים מהחברה הזאת - alibaba.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מה טיב הצמיגים האלה, כי לא נבדקו במבחני צמיגים רשמיים שבודקים מרחק בלימה ואחיזה על רטוב ויבש.

להבא כדאי קודם לשאול ואחר כך לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר אמר לי שיש תקן אירופאי ורשום על הצמיג 

החלפתי את הקדמיים במאזדה 3 2018 וזה חתך נמוך (המקורי של דנלופ)

אני יכול להרגיש לרעה בנסיעה? כלומר אי נוחות או תגובה שלילית של הצמיגים בסיבובים ובמהירויות וכדומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה הסיכוי שהרכב יחליק לא גבוה, כי הם מקדימה.
אני לא יודע האם תרגיש משהו במרחק בלימה. נוחות - הרכב הזה מהתחלה לא מהנוחים, בין היתר בגלל מידות הצמיגים.
אם תרגיש שהרכב לא אוחז טוב , מחליק, עוצר פחות מהר בבלימה חזקה ( כל זה במיוחד בימים של גשם ) תשקול להחליף למשהו אחר, מחברה ידועה ומוכח כדגם מוצלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, sasa_204 כתב:

אני יכול להרגיש לרעה בנסיעה? כלומר אי נוחות או תגובה שלילית של הצמיגים בסיבובים ובמהירויות וכדומה?

הבעיה הכי גדולה עם צמיגים מחור#נים היא שלא מרגישים שום דבר נורא בנסיעה מנהלתית, לכן גם הם כלכך פופולארים בארץ, כי בשביל הפרש של 100 שקל פעם בכמה שנים איש לא חושב "מה אם".

היכן כן מרגישים את ההבדל?! כאשר אתה באמת צריך אותם. כלומר בבלימת חירום או בתמרון חירום.

הבדל של חצי מטר בבלימת חירום זה הבדל בין יום רגיל בדרך לעבודה, לבין תאונה שדורשת החלפת חצי מחלקי הפרונט שלך. או לחילופין ילד בבית חולים.

הבדל של מטר בבלימת חירום, זה כבר יכול להיות הבדל בין רכב תקין לרכב טוטאלוסט. או לחילופין ילד בחדר גופות.

יש לציין גם, עבור אותם צמיגים סינים שכן עברו מבחנים, אם הביצועים עוד איכשהו נסבלים כשהצמיג חדש, בדיקות הראו שהצמיגים מזדקנים הרבה יותר גרוע מהמקבילה שלהם מהמותגים המוכרים.

לכן אם צמיג ממותג מוכר הייתי מחליף נניח פעם ב4 שנים. צמיג סיני אלום שם לא הייתי משאיר על הרכב יותר משנתיים. גם אם בעין הוא ניראה סביר.

ואז בעצם כל החיסכון במחיר הקניה הולך לפח עם ריבית דריבית.

• אהבתי 6
  • מעניין 2

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר נאמר, אבל עדיין....

1. לא קונים לפני שבודקים (אלא אם זה משבית עכשיו את הרכב ואין איך לנסוע)
  2. אם כבר קנית - זה בסדר לשאול האם להשאיר או להחליף למשהו סביר, רק למה לכל דבר שאמרו לך נגד צמיגים עלומי שם אלו אתה מגיב בהצטדקות? התשובה היחידה שאתה מצפה לקבל היא "אחלה רכישה - שיחקת אותה"?

לגופו של עניין - צמיגים זה אחד האביזרים החשובים ביותר ברכב ומשום מה בארץ מעדיפים לחסוך דווקא עליהם. כמו שנאמר - המינימום שהייתי מקבל הוא שהצמיג מוכר באירופה וזוכה לדירוגים סבירים. כל דבר אחר - זה חתול בשק במקרה הטוב ומלכודת מוות במקרה הרע.

החלפת צמיגי dunlop מקוריים במשהו לא מוכר - ברור שיהיו הבדלים. כל מה שנאמר לעיל - שחיקה, חוסר אחיזה ברטוב, מרחקי בלימה ביבש וברטוב, רעשי צמידים מוגזמים במהירויות, היעדר של שיכוך ובמקרים קיצוניים רעידות וחוסר יכולת לאזן את הצמיג כי הוא מעוות.

כל אלו תסמינים מוכרים ומתועדים של צמיגים סיניים (לרוב, יש גם חברות אירופאיות גרועות, אבל הרבה פחות).

לאחרונה נאלצתי להחליף 2 צמיגים קדמיים ברכב ליסינג - מה שאומר שאין לי בחירה של סוג של צמיגים. החליפו ממישלין מקוריים למשהו ללא שם - לכאורה בסדר בנסיעות מנהלתיות לעבודה, אבל מעל 100 קמ"ש (רוב הנסיעה שלי) ההמהום של הצמיגים מאוד מורגש ומציק.

לסיכום החפירה - לא הייתי נוגע בצמיג שאף אחד לא מכיר ולא משנה כמה המוכר מספר על תקנים (אני יכול להצהיר שיש לי תקן גלקטי...) וכו' - זה רק אומר שהוא מרוויח על הצמיג הזה יותר.

• אהבתי 1

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...