Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה מגבים קדמיים לא עובדים במהירות גבוהה

car_me
שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בגשם נתקלתי בבעיה שהמגבים לא עובדים במהירות גבוהה, אבל כן עובדים במהירות נמוכה וגם במצב של השהייה בין ניגובים.

מה נראה לכם הבעיה? צריך להחליף את כל המנוע מגבים? או שאיזה רילי נדפק?

בדרך כלל אני כמעט ולא מפעיל מהירות גבוהה, אז כרגע לא מפריע, אבל למקרה שהכל יפסיק לעבוד.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, כל המצבים עובדים, ניגוב ידני לחיצה למטה, הכפתור עם 4 מצבים של השהייה ומצב מהירות איטי.

הדבר היחיד שלא עובד זה מהירות גבוהה.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתחיל עם מגעים למנוע, אך אני משער שמדובר במנוע שהתעייף. בכל אופן, המק"ט שאתה צריך הוא:

VALEO - 5J1955113A

SATREMA - 5J1955113B

PAL - 5J1955113C

בהצלחה :-) 

image.thumb.png.3321160b041db12d36462777ac24be1c.png

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ

לפני 6 שעות, Fraysa כתב:

הייתי מתחיל עם מגעים למנוע, אך אני משער שמדובר במנוע שהתעייף. בכל אופן, המק"ט שאתה צריך הוא:

מה זאת אומרת שהמנוע התעייף ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני מייצר את המנועים, אז אני לא יודע להגיד, אך הייתי עד למספר מקרים שמנועים כאלו או אחרים פעם עבדו ופעם לא,

אף על פי שהמגעים והחיבורים היו תקינים. לרוב בקונצרן זה קורה ב-Actuator Flap של ווסת הסירוקלציה, חלק שמתעייף

עם הזמן ועובד לסיורגין. החלפה שלו באחד חדש פותרת את הבעיה, מה שאני מניח שפה המקרה. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מטפל אצל מישהו כמו רון ש"זורם" בטיפולים, אתה יכול לבקש ממנו שיחבר מנוע אחר

(בטוח יש לו כאלה זרוקים בערימות) ולראות אם זה פותר את הבעיה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, car_me כתב:

תודה לכולם.

טוב, אם ככה אז נחכה שימות לגמרי או נבדוק בטיפול הבא, בנתיים מרחתי rainx.

יש בדיקות פשוטות שיש  לבצע כי לא בטוח שזה מנוע ואז תחכה עד לנצח.

תבדוק האם המנוע מקבל הפעלה בחוט של המהירות הגבוהה, צריך רק רב מודד או נורת ביקורת. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא הייתי מזלזל במגבים.
ממה שכתבת לדעתי המנוע הוא דווקא החשוד האחרון.
צריך לבדוק שהוא מקבל מתח במהירות הגבוהה, אם לא - אז התקלה או בבקר או בידית. *לדעתי יש גם מנועים שהבקר נמצא על המנוע, בכל מקרה אם אתה מטפל במוסך נורמאלי - קפוץ אליהם בהקדם.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...