Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש למישהו המלצה על מצלמות חוץ לבית עם DVR

vogel
שימו לב! השרשור הזה בן 1291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה פרמטרים צריך לשים לב ? מה מומלץ ?

בגדול זה מיועד לבית פרטי, המצלמות יותקנו בחוץ (כל סוגי מזג אוויר) ורוב הסיכויים שכולם יחוברו בחוט.

אין לי מושג בכלל בנושא כמו רזולוציה ואיכות צילום או אמינות וסוגי חברות.

אשמח להמלצות בנושא

אפשרי קניה באמזון או בארץ

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DVR - תוודא שיש לו אפליקציה שתואמת לטלפון שלך. אני פחות אוהב כל מיני DVRs סיניים כי המערכת הפעלה/אפליקציה לא תמיד נוחה ועובדת כראוי.

יש את provision בארץ שנותנים תמורה יחסית טובה למחיר מול איכות.

לגבי מלצמות, זה תלוי ב-DVR ובתנאים שיש לך בחוץ (יש/אין תאורה, כמה שטח צריך לכסות וכו').

מצלמות אפשר לקנות בארץ/חול אבל אני חושב שתצליח למצוא גם בארץ במחיר סביר אם מדובר במצלמות חוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך על פרוויזן בשל האפליקציה הנוחה ( יש גם את דאווה והיקווזן ) לבית פרטי הייתי לוקח nvr שעובד על כבל רשת ותומך poe שזה חשמל על כבל הרשת מצלמות זולות הן 2mp אך הכל תלוי כמה מוכן להשקיע. אין בעיה להתקין גם לבד

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיאומי התחילו להיכנס חזק לתחום הצילום ויש להם מצלמות אלחוטיות\חוטיות שיודעות לתקשר עם "רכז" שמאחסן בעצמו את הצילומים.

לא התנסתי אבל משתמש במצלמה שלהם 4 שנים ומרוצה.

https://he.aliexpress.com/item/4001268419066.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.a5817d32w7eutT&algo_pvid=775e95ef-b84b-4f08-a30e-4bc2e8d9a367&algo_expid=775e95ef-b84b-4f08-a30e-4bc2e8d9a367-1&btsid=0b0a187916059176389766088e7b1d&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...