Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה התקינו המון מצלמות בכביש החוף

טרול
שימו לב! השרשור הזה בן 386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ג-ד. בדיוק על זה מדובר - הם עשו עם זה מה שבא להם. לגבי הדרג המדיני - בדמוקרטיה יש איזונים ובלמים ולא סתם.

מערכת עם כל כך הרבה כח לא אמורה לשמש נגד אזרחים תמימים החלטה של רשות אחת בלבד וברוב רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתמול באחד מערוצי החדשות תואר תהליך הגישה של משתמש מערכת  (שוטר לצורך העיניין) שמסביר בפשטות את התהליך. המשתמש מזין נתוני גישה למערכת (שם משתמש/סיסמא/נתוני הרשאה) והשלב הראשון הוא הזנת מספר תיק חקירה. רק אחר כך ניתן להזין מספר למעקב. 

למי שפועל בתמימות, אין כל בעיה. אבל למערכת אין "ערוץ חזור" כלאמר. אני אזין מספר תיק חדש אמיתי 1234/22 אשתמש במערכת וזהו. אחר כך אסגור את התיק הזה 1234/22 עם איזו עילת שקר כלשהוא. והנה הכל "כשר" .  את זה צריך להסדיר

הנה עוד מהיום   https://www.calcalist.co.il/local_news/article/skln1ouak

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.1.2022 בשעה 11:50, פבל כתב:

א. כמו שכתבתי בתחילת השרשור הזה, לצערם של בערך 99.99% מהאנשים, הם הרבה פחות מעניינים ממה שהם חושבים. באמת שאת אף אחד לא מעניינות העדפות הפורנו של מען דהוא או האם הוא אוהב פיטריות או זיתים על הפיצה שלו. באותם 99.99% מהמקרים, גם השיחה הממש ממש סודית שניהל אדם א' עם אדם ב' במסגרת ריכולי עבודה כנראה לא תודלף החוצה, כמו גם ההזמנה של פנס מעלי אקספרס. 

חכה שתעשה משהו שהמדינה לא מרשה ואז כל הפרטים האלה ועוד איך יעניינו אותם.
אם הזמן תראה עוד ועוד הגבלות למינהם כמו שראינו עם הקורונה. ככל הנראה ההגבלות הבאות שנראה יהיו בשם שמירה על האקלים.

בתאריך 20.1.2022 בשעה 11:50, פבל כתב:

ד. טרור או ריגול זה בהחלט חמור, אבל לא חברי קארספורום הם אלה שמחליטים על חומרה של עבירה כזו או אחרת. יש חוקים ולפיהם הדבר הזה צריך להתנהל. אם בחוק מותר לעקוב אחרי מתנגד חיסונים כדי למנוע ממנו להדביק אנשים, אז זה מותר וזהו. מה שמחזיר אותי לסעיף הקודם ולנקודה שהעניין פה הוא לא הכלי שנעשה בו שימוש (כי, למשל, לאקדח שנושא כל שוטר יש פוטנציאל לבאס לך את היום הרבה יותר מכל מצלמת אבטחה רנדומלית בצומת כו או אחרת) אלא האם השימוש בו נעשה באישור של הדרג המדיני או לא.

זה שמשהו חוקי לא הופך אותו לנכון או מוסרי או צודק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.1.2022 בשעה 15:45, FoxLight כתב:

חכה שתעשה משהו שהמדינה לא מרשה ואז כל הפרטים האלה ועוד איך יעניינו אותם.

תשמע, אם אני עובר על החוק אז וואלה... אין לי למי לבוא בטענות.

לפני הרבה שנים היה רץ כאן משפט חזק: אם היית מספיק גבר לעבור על החוק, אל תהיה ילד קטן כשתצטרך לשלם על זה.

אם הזמן תראה עוד ועוד הגבלות למינהם כמו שראינו עם הקורונה. ככל הנראה ההגבלות הבאות שנראה יהיו בשם שמירה על האקלים.

או... שלא.

זה שמשהו חוקי לא הופך אותו לנכון או מוסרי או צודק

זה שמישהו חושב שמשהו הוא נכון או מוסרי א) לא הופך אותו לכזה, ו-ב) לא באמת רלוונטי לשום דבר.

יש חוקים, ומתנהלים לפיהם. וכן, לפעמים יש מקום לוותר על החופש האישי של הפרט לטובת הכלל, זה נקרא סולידריות וכדאי לנו להשתפר בזה.

כשהייתי טינאייג'ר והייתי אוהב לעשות מה בא לי, אבא שלי היה אומר לי בצורה מאוד פשוטה - "אתה גר בבית שלי, אתה תתנהג לפי החוקים שלי. לא רוצה להתנהג לפי החוקים שלי, בבקשה - הנה הדלת". 

עריכה: ולגבי התגובה של "רעיון גרוע" - תקרא פה בבקשה. בעיקר את החלק הזה:

ציטוט

דוגמה לשימוש טוב בתגובה שלילית (רעיון גרוע):
שאלה: כמה לחץ אוויר יש למלא בצמיגי מכוניתי מסוג מיצובישי קורולה?
תשובה: חחחח אחי על תהיה דבע למי אכפת מספרים תמלא עד שקשה וזהו.

לתשובה הזו בהחלט ניתן להגיב ב"רעיון גרוע" כי היא, ובכן, רעיון גרוע.

דוגמה לשימוש רע בתגובה שלילית:
תגובה1: אני לא אוהב את טון הדיבור של משתמש X ואני סבור שהערכתו את עצמו גבוהה מדי.
תגובה2: אני לא מבין מה גורם לך לחשוב ככה.
לתגובה1 לא נרצה שתגיבו ב"רעיון גרוע" כי זו דעה אישית ועניין סובייקטיבי.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פבל כתב:

לפני הרבה שנים היה רץ כאן משפט חזק: אם היית מספיק גבר לעבור על החוק, אל תהיה ילד קטן כשתצטרך לשלם על זה.

אז זהו שלא. עקבו אחרי מתנגדים למצעד הגאווה. זה נראה לך שפוי? על איזה חוק בדיוק הם עברו?

השתמשו בזה כדי להדיח עדים במשפט נתניהו! זה כבר פסיכי לגמרי. יש כאן מדינה בתוך מדינה.

אני קצת מתחיל להבין מה בן גוריון רצה בשאלה "מי נתן את ההוראה?"

עריכה אחרונה על ידי nev
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.1.2022 בשעה 18:03, nev כתב:

אז זהו שלא. עקבו אחרי מתנגדים למצעד הגאווה. זה נראה לך שפוי? על איזה חוק בדיוק הם עברו?

השתמשו בזה כדי להדיח עדים במשפט נתניהו! זה כבר פסיכי לגמרי. יש כאן מדינה בתוך מדינה.

לא, שניה... כנראה לא הסברתי את עצמי מספיק טוב. 
אני מדבר באופן כללי על האם קיומן של מצלמות אבטחה ואמצעי מעקב זה בסדר או לא. לדעתי כמו שאמרתי, זה בסדר. בסדר גמור אפילו. 

המצב הנקודתי של שימוש לא לפי הנהלים/חוק - זה כבר ביג נו נו ופה צריך לתלות בכיכר העיר את מי שעשה את זה ו/או הורה/אישר את זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.1.2022 בשעה 16:55, פבל כתב:

יכול להיות מצב שישנו את החוקים, למשל חוקים קטנוננים או חוקים שפוגעים בזכויות. 
נגיד, אסור לך לצאת מהעיר כי יציאה מהעיר עלולה לפגוע בסביבה(לא כזה מופרח עם השטיפת מוח שאנשים עוברים לגבי איכות הסביבה עד לכדי מצב שהם מוכנים לוותר על הזכויות שלהם).

חוקים לא צריכים להיות קטנוננים וחוק הוא לא בהכרח הדבר הנכון/מוסרי לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אתה לא יכול להמציא טענה ואז לתקוף אותה. זה לא עובד ככה. 
יכול להיות מצב שישנו את החוקים, ויכול להיות מצב שמחרתיים גזע של חייזרים מתקדמים יפלוש וישעבד את כולנו. כרגע שני התרחישים האלה לא קורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מהיום בכלכליסט.

https://www.calcalist.co.il/local_news/car/article/bjrtwbdp9

המשטרה: לא נפסיק להשתמש במערכת "עין הנץ" למעקב אחרי נהגים

אחרי שבג"ץ הורה למדינה לנמק מדוע לא תפסיק להשתמש במערכת עד לקבלת אישור הכנסת, טוענת המשטרה: "המערכת מונעת פשיעה ופעילות חבלנית עוינת", אך מסרבת להציג נתונים שיוכיחו זאת ואת נהלי ההפעלה ששומרים לטענתה על פרטיות הנהגים שרכבם מצולם.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

שודר היום בחדשות 13.

https://13tv.co.il/item/news/domestic/crime-and-justice/lyxzb-903455086/?pid=62&cid=902992383

"אנחנו באח הגדול": ככה המשטרה עוקבת אחריכם | תחקיר

קוראים לה "עין הנץ": מערכת מצלמות בעלות יכולות מתקדמות, שכבר פזורות בכל רחבי הארץ, ועוקבות אחר המכוניות שלנו - ואחרינו - בכל רגע נתון. במילים אחרות, היא תאפשר למשטרה לדעת הכול. 

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

-- ^ --

איך שערוץ 13 עם היד על הדופק!  רק מתקינים מערכת חדשה והם כבר מכסים אותה.

מצד שני, כדאי לקרוא בוויקיפדיה ולשים לב לתאריכים (2012 נגיד).

עריכה אחרונה על ידי dani666
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה במערכות האלו, כמו מעקב אחר מכוניות לפי לוחית רישוי (LPR), מעקב אחר טלפונים סלולריים, וכו', היא שהן מופנות דוקא כלפי האזרחים הנורמטיביים, שומרי החוק, אני ואתם.

מי שבאמת טרוריסט ואנרכיסט, בל מרכאות, לא יצא מהבית עם טלפון סלולרי הרשום על שמו, וידאג להסוות את עצמו בדרך באמצעים המתוחכמים המכונים "איזולירבנד שחור" או "לוחית רישוי גנובה". 

הנושא שוב עלה לכותרות בגלל שהמשטרה אולי משתמשת במערכת כדי לעקוב אחר "מנהיגי המחאה" - אנשים שלא עברו על שום חוק.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...