Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכות פח שרציתי לתקן, כדאי? אם כן, כמה ואיפה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, 

יש לי ברכב כמה שריטות וקילופי צבע שגררתי הרבה זמן ורציתי לתקן.

השאלה שלי אם זה משהו שאפשר לעשות לבד/לחילופין במחיר הגיוני, הרכב הוא לא רכב חדש הוא שנתון 2014 ואני לא רוצה להיגרר לתיקונים שיעלו כמו המחירון של הרכב..

תודה לכולם חג שמח ושנה טובה!

61541166-8599-4CD7-B1B3-A355B440C0B8.jpeg

2A643993-ADDB-493F-A9ED-98F4E1017936.jpeg

עריכה אחרונה על ידי LuppiK
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה לא מכות עם כיפופי פח, ומקומות מועדים למכות סף/חנייה. קנה צבע תואם, ותעבור עם מכחול/קיסם שיניים. (ומעט פוליש ליישור האזור)

זו פעולה שצריך לעשות כל כמה חודשים כל בעל רכב, לא רק בהיבט הקוסמטי, אלא למניעת חלודה. (עבודה של דקות)

צבע עולה גרושים (80-120 ש"ח) ומחזיק לכמה שנים. (אצלי בארון יש כמה סוגים לכמה רכבים בבית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אלה היו מכות עם כיפופי פח? איך זה היה משנה את התשובה?

אצלי ברכב יש הרבה מכות ושריטות לצערי.

בבגאז' יש לי מכה שממש רואים את המתכת, כיצד היית מטפל?

צבע לרכב היכן אתה קונה אם אפשר לשאול?

לאחרונה גם שמתי לב לנקודות חלודה שטחיות קטנטנות על גבי מכסה המנוע, איך היית מטפל?

האוטו לא עבר בחיים פוליש או וואקס, האם לדעתך רלוונטי לעשות וואקס לרכב שיש עליו מכות פח ושריטות רבות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיפופי פח מחייבים יישור , עם על ידי פחח רכב, או תיקוני פח PDR

נקודות חלודה נגרמות בדיוק מהסיבה שהסברתי למעלה. פוליש יסיר אותם, לאחר מכן תעשה אוטם צבע שמגן על הצבע. (יש בדביק הסברים)

צבע, אצל כל פחח רכב, או בטופ קולור. (יש להם סניפים בארץ חוץ מתל אביב)

הגיוני עבורי זה אחד שתתחזק את הרכב שלו (שגם נראה נפלא) באופן קבוע על ידי טיפולי דיטיילינג.

יש כל מה שרצית לדעת מדריכים למתחיל. קרא שם זה יתן לך מידע בסיסי להמשך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהרבה מקרים לא מדובר בכלל בכיפופי פח כי החלק עשוי מפלסטיק בכלל. רוב הסיכויים שהחלק האחורי הוא פח אבל הטמבון יכול להיות בסבירות גבוהה עשוי מפלסטיק. הייתי בטוח שהטמבון בגולף שלי הוא פח עד שקיבל שפשוף קטן וגיליתי שכולו פלסטיק. הפח מתחיל מאזור הכנף השמאלית/ימנית.

מניסיוני, המכות שצילמת ניתנות לתיקון בקלות, ומכיוון שהצבע לבן אז זה אפילו הכי קל שיש.

לך או תזמין מטופ קולור בתל אביב צבע ספריי לפי קוד צבע. תשייף עם נייר 800 רטוב באזור הפגיעה כדי להחליק. תמסך את האזורים שאתה לא רוצה לצבוע בקרבה. תרסס 3 שכבות צבע דקות מאוד עם זמן ייבוש לפי המומלץ על המיכל (חשוב שכבות דקות כדי שלא יהיו כלל נזילות, הפרשי גבהים ובעיקר שלצבע יהיה קל להתייבש). לאחר מכן, אם אתה חושב שהכיסוי של הצבע לא מספק אז אפשר להוסיף שכבות אבל להמשיך עם שכבות דקות.

עלות התיקון - כ-100 ש"ח.

שביעות רצון - 100%

אולי אוכל למצוא תמנות של מה שעשיתי בגולף שלי להתרשמות.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...