Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל גראנדלנד X 1.5 טורבו דיזל - חודשיים ו-5K ק"מ אחרי קנייה

Alex Bolbachan
שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי עוד משרשור ההתלבטות הארוך עשית בחירה מצויינת! מה עם כמה תמונות?

דווקא הגרסה שרכשת מאוד מאוזנת מבחינת אבזור. נכון תאורה בתא המטען זה באמת חסכון מעצבן אבל אני הייתי לוקח בכל יום רכב עם מזגן מכני ללא תצוגת טמפרטורה אבל עם מערך מלא של מערכות בטיחות אקטיביות, והאופל מציע בדיוק את זה בניגוד לאחיו סיטרואן C5 איירקרוס ופיג'ו 3008 שמוצעים במחיר גבוה באופן משמעותי, בעיקר במבצעים של אופל.

תתחדש, תהנה וסע בדרכים טובות!

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Mike808 כתב:

לדעתי עוד משרשור ההתלבטות הארוך עשית בחירה מצויינת! מה עם כמה תמונות?

דווקא הגרסה שרכשת מאוד מאוזנת מבחינת אבזור. נכון תאורה בתא המטען זה באמת חסכון מעצבן אבל אני הייתי לוקח בכל יום רכב עם מזגן מכני ללא תצוגת טמפרטורה אבל עם מערך מלא של מערכות בטיחות אקטיביות, והאופל מציע בדיוק את זה בניגוד לאחיו סיטרואן C5 איירקרוס ופיג'ו 3008 שמוצעים במחיר גבוה באופן משמעותי, בעיקר במבצעים של אופל.

תתחדש, תהנה וסע בדרכים טובות!

נכון לגמרי.

בדיוק בגלל זה חשבתי שזו עסקה טובה.

הגרסה המאובזרת היתה יקרה בכ-15K ש"ח.

עקרונית , לא רציתי לשלם יותר.

תודה רבה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחחדש!

נשמעת כמו חבילה משתלמת ואחלה רכב.

בנוגע לחוסרים המרגיזים באבזור, לפחות בנוגע לתאורה סביר מאוד שניתן להוסיף את זה, בהרבה מאוד רכבים מודרניים החיווט כבר קיים וכל מה שצריך לעשות הוא לקנות את בית הנורה המקורי ולחבר אותו למקום, במקרים מסויימים גם יהיה צורך בקידוד של מחשב הרכב כדי שיזהה את האופציה אבל אני לא חושב שזה המצב עם נורה בתא המטען.

אם אתה אדם שיודע להתעסק קצת עם התקנות וכ׳ו לא אמורה להיות בעיה לתקוף את זה לבד, אם לא סביר שבמוסך של לובינסקי ידעו לעזור לך או באחד העסקים שמתמחים בדברים כאלה כמו Hi-LED 

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקרנת אותי. אז נכנסתי לאתר האונליין של לובינסקי והשתעשעתי בקניית גראנדלנד דיזל מפוארת... 

יש 11k שקל הנחת אונליין. אבל הרכב קיים רק בשחור מיטלי שעולה 1500 שקל או בדגם הבלאק שעולה 2500 שקל. 

שורה תחתונה, רכב מפואר לבן עם גג שחור יעלה קצת יותר מ 150k.

אחת ההצעות המשתלמות ביותר בקטגוריה. 

בתנאי שלא מתחשבים בירידת הערך התלולה של הדגם הזה בארץ. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, shakedi כתב:

תחחדש!

נשמעת כמו חבילה משתלמת ואחלה רכב.

בנוגע לחוסרים המרגיזים באבזור, לפחות בנוגע לתאורה סביר מאוד שניתן להוסיף את זה, בהרבה מאוד רכבים מודרניים החיווט כבר קיים וכל מה שצריך לעשות הוא לקנות את בית הנורה המקורי ולחבר אותו למקום, במקרים מסויימים גם יהיה צורך בקידוד של מחשב הרכב כדי שיזהה את האופציה אבל אני לא חושב שזה המצב עם נורה בתא המטען.

אם אתה אדם שיודע להתעסק קצת עם התקנות וכ׳ו לא אמורה להיות בעיה לתקוף את זה לבד, אם לא סביר שבמוסך של לובינסקי ידעו לעזור לך או באחד העסקים שמתמחים בדברים כאלה כמו Hi-LED 

תודה תודה.

כן ,זה בדיוק מה שאני חשבתי גם.

לא נראה לי מסובך מידי , יש מצב שהתשתית החשמלית קיימת רק צריך את הנורה ולהתקין אותה במקום.

בטיפול הראשון אבדוק את הנושא במוסך היבואן.

לא מכיר את Hi LED , הם מקצוענים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבצע כרגע באתרי 0 ק"ם,{לפי אתר WHEEL}, לגבי גרסת הבנזין, ב-119000 שקל.

מחיר שפוי ולא רע בכלל..

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני לא מכיר את Hi LED אישית, אבל קראתי עליהם דברים טובים.
בכל מקרה שווה אולי לחפש קצת בפורומים בחול אם מישהו עשה את זה, הייתי מחפש באנגליה (שם הרכב נמכר תחת המותג Vauxhall) או בפורומים בגרמנית עם גוגל טרנזלייט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיצונית זה אחד הרכבים הכי אנמים שיש.
אם לא השילוב המוזר שיחודי לו ולוולוו של שחור עם גג לבן לא הייתי שם לב שיש אוטו כזה.
כשראיתי אחד, שאלתי את עצמי מה עובר על מחלקת העיצוב של וולוו עד שראיתי את הסמל של אופל,
150 אלף שקל לעל זה? פלוס הסחירות של אופל... חושש שיש אופציות טובות משמעותית במחיר הזה.

אני מתנצל... הרכב שדיברתי עליו הוא הקרוסלנדר
באמת לא עשה לי שכל...

• משעמם 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על דיזל.

לא נסעתי ברכב אבל לפי דעתי בחירה משתלמת יותר בסגנון הזה היום בשוק ישראלי זה דאסטר דיזל או סטפווי דיזל. מחיר של רחוק מ150 אלף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו מצוין. מדובר אחרי הכל במכללי שילדה ומכניקה של 3008, אפילו יתרון מסיבי לטעמי על האחרון בדמות בקרים פיזיים למיזוג. קצת מגוחך לכרוך אותו עם דאסטר או סטפווי, לא שחלילה אני מזלזל באחרונות, אבל קטגוריה קצת מרוחקת, נדמה לי. כל מתחריו הרלבנטיים עוקפים אותו בלא מעט ש"ח, הרבה פחות באיכויות ויכולת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד נהנה מהרכב ונהנה מהנסיעה ומהחסכון בדלק.

לא מעניין אותי כרגע סחירות ולטעמי הרכב נראה טוב בהחלט.

ברור שיש רכבים יותר מוצלחים אסטתית וגם יותר סחירים , אך דגמים אלה יהיו יקרים יותר משמעותית.

קיבלתי את כל מה שחיפשתי וזה מה שחשוב מבחינתי.

ממליץ מאוד למי שמחפש רכב גבוה עם כל מערכות הבטיחות המודרניות , חסכוני ולא יקר כמו שאר האחים שלו בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי את הגירסא היותר מאובזרת בבנזין.

ובאמת שיש כל מה שצריך אולי חוץ מהתא משקפיים למעלה שראיתי בכל מיני מכוניות אחרות. כמובן שיש פיצ'רים שבמכוניות אחרות  אין.

קיבלתי אותו יום לפני הסגר אז לא יצא לי לנסוע יותר מדי אבל ממה שיוצא לי לנהוג סך הכל אני מבסוט ובאמת אחרי שעשיתי נסיעות מבחן במספר רכבים כולל ה3008 מבחינת הנוחות הרגשה חבל על הזמן ונהנה מכל רגע.

מבחינת מחיר האבזור הזול של ה3008 יותר יקר מהאבזור היקר יותר של האופל לשיקולי דעת.

מבחינת כוח הוא נותן דיי ויותר בשביל מנוע 1.2 טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, kenshin1 כתב:

אני רכשתי את הגירסא היותר מאובזרת בבנזין.

ובאמת שיש כל מה שצריך אולי חוץ מהתא משקפיים למעלה שראיתי בכל מיני מכוניות אחרות. כמובן שיש פיצ'רים שבמכוניות אחרות  אין.

קיבלתי אותו יום לפני הסגר אז לא יצא לי לנסוע יותר מדי אבל ממה שיוצא לי לנהוג סך הכל אני מבסוט ובאמת אחרי שעשיתי נסיעות מבחן במספר רכבים כולל ה3008 מבחינת הנוחות הרגשה חבל על הזמן ונהנה מכל רגע.

מבחינת מחיר האבזור הזול של ה3008 יותר יקר מהאבזור היקר יותר של האופל לשיקולי דעת.

מבחינת כוח הוא נותן דיי ויותר בשביל מנוע 1.2 טורבו.

ברוך הבא.

תתחדש.

לגרסה המאובזרת באמת יש כמעט הכל.

תהנה ותמליץ גם לאחרים לבדוק.

אגב,

עם הזמן אני רואה יותר ויותר גרנדלנדים כמו שלנו על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...