Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג מעבודה - יונדאי איוניק, סיאט אטקה או טויוטה CHR

thony
שימו לב! השרשור הזה בן 1305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אני מחליף רכב בעבודה ונתנו רשימה גדולה שבגלל קורונה וקרבה לסוף שנה מאוד הצטמצמה

אני יכול לקחת את יונדאי איוניק או טויוטה CHR בפחות או יותר אותו כסף (יש גם טויוטה קורולה באותו מחיר)

אם להוסיף 300 ש"ח ברוטו בחודש אוכל לקבל סיאט אטקה שנראה לי יפה, לא נהגתי בו

יש עוד כמה רכבים שאו יותר יקרים או שבכלל לא מתאימים לי

אנחנו זוג פלוס ילד אחד, לא נוסעים הרבה, אבל כשנוסעים אז רחוק ולכן די חשוב שימושיות ונוחות

לגילוי נאות - כרגע יש לי יונדאי איוניק מלפני מתיחת פנים, אוטו לא רע בכלל אבל הייתי מעדיף לא לקחת אותו רק בשביל לגוון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב את האיוניק, תדע שהדגם אחרי מתיחת הפנים כולל לא מעט שיפורים כולל פנים הרכב, כך שאני ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן כי זה לא אותו דבר, בכלל מומלץ לעשות נסיעת מבחן על כל האופציות כי ההתאמה כי בדר"כ סיבייקטייבית, ומה שמתאים לי לא בהכרח יהיה מתאים גם לך.

אני אישית הייתי הולך על האטקה, השאלה איזה אטקה? הדגם החדש אחרי מתיחת הפנים?

הבעיה הכי גדולה שלו זה הDSG, אך אם זה ממקום העבודה, אז מושלם.

הCHR בכלל לא הייתי מתקרב, לא אהבתי בכלל, לא מרווח, משעמם, ונורא מרעיש, מזלו שהוא מעוצב יפה ובעל סמל חזק מקדימה, אך זה לא קונה אותי.

קורולה בסה"כ רכב נחמד ונוח, הרבה יותר טוב לטעמי מהCHR, אך לא מהכי מרווחים וגם חלש בעקיפות או במאמץ, אין לי מושג איך הוא בהשוואה לאיוניק, כי לא ניסיתי את האיוניק החדשה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הכתוב מעלי, נסעתי על C-HR, הרגשתי כמו מלפפון בקופסת חמוצים, הרכב קטן וצפוף, לטעמי גם מכוער,

תבדוק טוב אם הוא מתאים לכם.

האיוניק החדשה מרשימה מאוד מבפנים ונוחה אבל גם אני הייתי הולך על האטקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על האטקה. בחיים לא אבין אנשים פרטיים שוקונים וואג. אבל אם נוצא את נושא האמינות והאחזקה אז כמעט תמיד היא האופציה הטובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על האטקה.

לקחתי מהעבודה סקודה קאמיק 1.0T , הרכב מפנק ומציע מערכות בטיחות , ומרווח מאוד, אם הוא נמצא ברשימה הייתי בוחן גם אותו, קיים גם עם מנוע 1.5T.
אני מרוצה מאוד מהקאמיק.
אצלי הקאמיק היתה בתמחור דומה לאיוניק קורולה וכ׳ו, בגרסת ה1.0T.

עקב חוסר מלאי זכיתי לרכב גישור אטקה 2018 סטייל 1.4T ,הרכב זריז מאוד ומרווח, הדגמים החדשים יותר מציעים שיפורים נוספים, אטקה 2020 שהגיע למישהו בעבודה הגיעה עם אפל קאר פליי\ אנדרואיד אוטו ומערכות בטיחות נוספות בדגם הסטייל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל העונים

נשאר לי להתלבט בין איוניק ואטקה, הבעיה שאטקה יקרה בקצת יותר מ300 ש"ח לחודש :( הדגם שלה זה STYLE

נסיעת מבחן ואפילו ביקור באולם תצוגה לא כל כך רלוונטי בגלל סגר, לא נשאר לי זמן 😒

קיצר, אבחר את איוניק

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.
אני כבר שנה פלוס עם רכב חברה אטקה 1.5 סטייל (לפני המתיחת פנים שמגיע עכשיו אבל השינויים לא רבים) סה"כ רכב מצוין,מרווח תא מטען גדול ונגיש (זה לא אוקטביה אבל גדול בהחלט)דיבורית מעולה,בקרת שיוט אדפטיבית שגורמת לי לנוח בפקקים,היתרונות של שילוב מנוע טורבו וגיר רובוטי אשר יש רואים בהם גם חסרונות (אני עברתי 200k כבר על מספר רכבי tsi dsg ומבחינתי זה שילוב מצוין למרות שבעירוני הגיר פחות רהוט) הייתי שנתיים עם ספורטאז ועשיתי הכל בכדי להחליף אותה. חסרונות :הרכב מרגיש מעט פחות אכותי מסקודה ופולסוואגן.אין מצלמת רוורס (יש חיישני רוורס מקורים במסך המולטימדיה)למרות שאיני משלם דלק צריכת דלק משולבת אצלי 1 ל 12.5 ק"מ .באוקטביה 1.4 הגעתי ל1 ל14 ק"מ באותם התנאים. אם אתה נוסע בעיקר בפקקים הייתי בוחר היברידי עם גיר רציף מהרשימה שלקחת.אם הנסיעה אינה רק פקקים לא הייתי חושב פעמיים ולוקח אטקה. אם יש לך שאלות נוספות מוזמן לשאול.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה ליצור קשר עם סיאט לגביי נסיעת מבחן.

אני יכול לומר שמהניסיון שלי, בסניף באר שבע, היו מאוד גמישים בנושא של נסיעות מבחן, כשאני התעניינתי ברכישת רכב, הגעתי בלי התראה והייתה איביזה זמינה לנסיעת מבחן - ברגע שמנהל אולם התצוגה התפנה (משהו שלקח מעט זמן) ישר יצא איתי לנסיעת מבחן.

ביקשתי נסיעת מבחן שוב על האיביזה, קיבלתי את הרכב לנסיעת מבחן ללא ליווי.

גם על ארונה ביקשתי, קיבלתי תוך שבוע אם אינני טועה, הציעו מספר ימים אפשריים כאשר אחד מהם התאים לי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי בקצת על האטקה משכירות, רכב מאוד מרווח ונעים לנסיעה, האיוניק נמוכה ממנו משמעותית בגובה הדשבורג, זה עניין של טעם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, dorsht כתב:

נסה ליצור קשר עם סיאט לגביי נסיעת מבחן.

אני יכול לומר שמהניסיון שלי, בסניף באר שבע, היו מאוד גמישים בנושא של נסיעות מבחן, כשאני התעניינתי ברכישת רכב, הגעתי בלי התראה והייתה איביזה זמינה לנסיעת מבחן - ברגע שמנהל אולם התצוגה התפנה (משהו שלקח מעט זמן) ישר יצא איתי לנסיעת מבחן.

ביקשתי נסיעת מבחן שוב על האיביזה, קיבלתי את הרכב לנסיעת מבחן ללא ליווי.

גם על ארונה ביקשתי, קיבלתי תוך שבוע אם אינני טועה, הציעו מספר ימים אפשריים כאשר אחד מהם התאים לי.

למנהלי אולם הצוגה של סיאט יש רכב חברה איביזה - והם לוקחים קונים פוטנציאלים ללקוחות על הרכב שלהם הצמוד, יש מצב שזה למה הייתה זמינה לך נסיעת מבחן בקלות רבה כ״כ.

לגבי האטקה - לא רק שהיא תהיה יותר יקרה היא תעלה יותר שווי שימוש, יש מצב שעשית החלטה נכונה עם עלות העסקה חשובה לך מאוד(ההפרשים יהיו מעבר ל300 שקל) בגלל ההטבת מס על הרכב ההיברידי.

עריכה אחרונה על ידי noknok
  • אהבתי 1

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לאיוניק,  שווי שימוש מופחת לאיוניק (450 ש"ח הנחה) בגלל היותה היברידית, וחוץ מזה שהיא יותר זולה גם במחירון אני מניח שתחסוך נטו איזה 600-700 בחודש, סכום לא מבוטל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר המחירון של שתי המכוניות, אטקה ואיוניק זהה - 141,900 ש"ח.

שווי השימוש הנגזר עומד על 3519 ש"ח, כאשר האיוניק נהנית מהטבה בשווי שימוש בגובה 500 ש"ח, כך ששווי השימוש שלה עומד על 3019 ש"ח.

אם פות"ש משלם כ 35% מס שולי, הרי שההפרש של 500 שקלים מתבטא בתוספת מס של כ 175 ש"ח. 

חשוב לציין כי הטבה בשווי השימוש בתוקף עד 31.12.2021, ואח"כ אף אחד לא יודע מה יהיה. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+ ה300 ש"ח שהרכב עולה לו יותר (מניח שהוא מפסיד גם את ההפרשות על הסכום הזה)תוסיף עוד 150 ש"ח+ הפסד של כמה מאות שקלים,
משמעותי? את זה הוא צריך לחשב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, noknok כתב:

למנהלי אולם הצוגה של סיאט יש רכב חברה איביזה - והם לוקחים קונים פוטנציאלים ללקוחות על הרכב שלהם הצמוד, יש מצב שזה למה הייתה זמינה לך נסיעת מבחן בקלות רבה כ״כ.

לא פוסל את מה שאתה אומר,

אבל גם ארונה הייתה זמינה בקלות לנסיעת מבחן.

ההורים שלי ביצעו לא מזמן נסיעת מבחן על אטקה וגם הגיעה די מהר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...