Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לרכישת רכב מפנק תקציב 55 אלף

Asraf21
שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים יקרים
הרכב מיועד להיות רכב שני במשפחה ולא העיקרי
נסיעות יומיומיות יחסית קצרות לעבודה (11 ק"מ, פ"ת-ראש העין)
אני מחפש רכב בגודל בינוני
טווח שנתונים 2014-2018 (לא רוצה חדש עם צניחה חופשית בירידת ערך)
חשוב לי שיהיה לו איבזור מפנק ומראה יפה (לא חייב שיא היופי אבל לא מעאפן)
צריכת דלק- לא שתיין
רכב אמין כמה שניתן

בקיצור מושלם
מה אתם מציעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדומה לסיוויק האצ'בק הייתי מחפש גם טויוטה אוריס, היא מרגישה קצת יותר מודרנית מהסיוויק לדעתי, נוחה ורמת האבזור לא רעה לזמנה. יש גם דגם היברידי שיכול להיות מאוד חסכוני בתוואי שלך אבל הוא מעט יקר יותר.

גם מאזדה 3 יכולה להיות אופציה, נאה מאוד, מתנהגת היטב ובדגמים עם מנוע 2 ליטר ברמת גימור ספיריט היא גם מאובזרת לא רע. גם אחותה הקטנה מאזדה 2 שווה בדיקה, ברמת אבזור ספורט וויט יש ריפוד משולב עור ופנסי לד אבל יש מעט רכבים כאלה בשוק והמחיר לא זול.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא ראיתי כמה סיטרואן C3 שנת 2017 בסביבות התקציב שלך, הרכב מאוד מרשים ומפנק (עבר אז מתיחת פנים)

והם שיפרו את הגיר (יפני).

ותרויח שנתון מתקדם יחסית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש 308 פרימיום הכי חדשה שתמצא (זה רכב קצת נדיר), אבל חשוב להכיר את הבעיה ברצועת התזמון ולבדוק / להחליף בקניה אם היא לא הוחלפה עדיין (וכמובן לוודא שאין בהסטוריה מרווח גדול מדי בין תלונות על מנורת מנוע להחלפה שלה, שלא נגרם נזק אחר)

• אהבתי 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...