Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט RIO5 SQ

kalmangar
שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, lanosforce כתב:

קודם כל שמח לשמוע שהרכב נשאר - אני רק מקווה שאלו הן אכן חדשות טובות ולא נאלצת להחליף שם פרונט שלם ושאין נזק משמעותי לשלדה - אם יש, קבל עצה חמה במיוחד - תחליף את הרכב. 

והייט טו סיי איי טולד יו סו - אבל ידעתי שברגע שתשמע סקאנים או משהו מבוסס עליהם - GAME OVER 

אפרופו נסעתי היום בסובארו לבדי - הפעלתי את המערכת חזק - שמע, המוראל הייבריד אוביישן - שם בכדי להשאר ואני שקול לרכוש עוד זוג  SORRY RS BUT IT IS MOREL FOREVER בשביל הDS. 

הוופר הrs יותר טוב תאמין לי יותר יותר נמוך בהרבה ויותר טונטאלי, מוסכנים התלהבו מהמערכת רצו לשמוע לא האמינו שזה היה רק וופרים, אם אתה כל כך נעול על זוג מורל יש לי את הוופרים של הההיבריד שירדו לי מהאוטו למכירה.

דא נסעתי על המוראל המון זמן מעל חצי שנה, נוסע עם הוופרים האלה חודש-שבועיים בערך אני מה להשוות אדי.

גם יכולת לעלות יותר טובה וגם לרדת, פשוט וופר יותר טוב מכל הבחינות.

פה אתה תעשה שגיאה לדעתי אבל רכב שלך כמובן. מה אכפת לי שתקנה ממני את הוופרים שלי 😋

ובוו שמעתי את הטוויטר שלך והוופר שלך הגרסאות הגולד והסילבר... :)

עריכה אחרונה על ידי kalmangar

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כותב את זה אחרי ששמעתי בבת אחת הרבה מאוד RS - כן הם יותר אגרסיבים בפאנטש אבל הם לא נשמעים לי טבעיים כמו המוראל, אתה מוזמן להאזנה בסובארו שלי בכדי להבין את כוונת המשורר. 

ואני לא אומר שהם יותר טובים או פחות טובים - לא זה ממש לא העניין - זה למען האמת קטע ילדותי לחפש "מי הרמקול הטוב יותר" - זה פשוט עניין של טעם ואצלי, אני כבר במגרש הביתי שלי. 

זה יהיה מאוד נחמד ויפה לשים בDS הייברידים רק שהפרימה לא יזיז אותם כמו שצריך - לפחות לא הגרסה הזו של הפרימה. 

חלומות באספמיה. אסיה אסיה אסיה 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן המורל הייבריד זה רמקול שיכול לספוג הרבה וצריך הרבה בשביל לנצל אותו.

לא הבנתי את זה עד שלא הבאתי מגבר של 175 רמס, הhelix p six לא ״פתח״ לי אותם מספיק, הרגיש כאילו הם רוצים עוד, למרות שהרמות דיוק של המגבר היו אגדיות לא פחות. ממש אהבתי את הסאונד שלו(p six).

בנוסף כן זה קצת ילדותי, אבל יש פה מה עדיף ומומלץ, אז לדעתי חשוב לשים את הדברים על השולחן.

ז״א  במפגש היה הרבה גרסאת HAC של הRS STREAM שזה יותר יקר ואני לא אהבתי את כל הכיוונים שעשו שם אישית.

אצלי יושבים ומרגיש שלא צריך סאב בכלל פשוט רמקול מעולה תוך כדי שמירה על ניטרליות ונקודת חיתוך גבוהה 3.5k/2 פשוט ביצועים שלא הצלחתי להשיג משום אלמנט אחר, ללא כיוונים כלום ונשמע מדהים.

שאני אסיים מבטיח לבוא אלייך לתת לך לשמוע ואז תבין :)

וכמובן שזה לא הוגן להשוואת רמקול שעולה כפול.

בכל מקרה משדרגים ל-0 גייג את החשמל אחרי שהיינו ב-2 גייג(קניתי מבחור שטען שזה 0 וזה בסוף 2/1 והכבל התחמצן אז זה כבר דורש החלפה).

בנוסף אני עושה את כל הפלטה נשלפת עם חיבורים שניתן לנתק ולחבר ככה שכל הארון נשלף.

בנוסף היום מתקין את הסאבים והכל , אתמול חיברתי אותם עשיתי בדיקה ונראה שיובל המלך עשה את העבודה! יורדים ל-33 הרץ :)))

נדמה לי בתיבה מקורית יורדים ל-37 אז זה שיפור מבורך.

בנוסף אני חייב למצוא מילת קישור חדשה מלבד ל״בנוסף״, המלצות?

image.jpg

6D171AF3-1618-472A-8BCA-BFB09B65AF47.jpeg

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, kalmangar כתב:

כמובן שזה לא הוגן להשוואת רמקול שעולה כפול.

אתה חייב לצאת מהסרט הזה שעלות של רמקול בהכרח מעידה על הביצועים שלו לעומת רמקול אחר שעולה פחות - אתה לא תמיד משלם על ביצועים, לפעמים אתה משלם כמעט על כל דבר אחר חוץ מביצועים. אני לא מדבר כאן על הRS - אלא באופן מכליל. 

אהבתי את החיבור\ניתוק מהיר - זה אחלה דבר כשאתה רוצה לאכסן את המערכת ולהשבית רכב לחופשה. 

כן, מוראל אוהבים כוח - מגנטים וסלילים גדולים - מנוע גדול שותה הרבה "דלק" - גם זה לא מעיד על ביצועים בהכרח אבל זה קשור לריסון, לשליטה באלמנט. 

אתה מדבר על הJLים? העברת אותם לתיבות שמורידות אותם נמוך יותר? זה שתי שמיניות - מעניין - 33 הרץ אבל לא חזק מידי. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדי אמרתי יותר יקר כי אתה התלבטת בין 2 מוצרים ז״א על אחד מהם היית צריך לשלם יותר במידה והייתי רוכש אותו, לא תמיד אלמנט יקר מביא תוצאה טובה אבל לרוב אלמנט יותר יקר/סדרה יותר גבוהה = אלמנט טוב יותר.

לא תמיד, שוב יש מציאות ואם אתה מספיק מבין כמוך אפשר להרכיב מערכות מופלאות בסכומים זניחים, אתה הוכחת לי כי בתכלס הרכיבים שלך בסיסים ביותר...

עוד קצת תמונות , סיימתי את הארון מאחורה עם המאוררים.

נשאר לרפד קצת את התיבה ועוד כמה חלקים ברצפה כפולה בנוסף עדיין מחכים לקורות.

קצת תמונות:

AD562FA0-50E8-463F-BBD5-4BB09C581096.jpeg

2F990AEB-D9DC-4612-ADDE-7247359E118A.jpeg

EEF757F7-626C-4918-B6A6-50D69699ABC4.jpeg

C62591C7-ABDC-4911-A3F3-B60CCC37EE26.jpeg

9E52E058-9068-4850-9681-B19699D6B4CD.jpeg

9E17771F-56BC-4D7B-ADE5-3603344D57F5.jpeg

5E7FB139-5416-445F-9A19-03046FB50CF0.jpeg

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח ביסיסיים ביותר - אמנם חלק הם סדרות כניסה אבל עדיין מדובר ביצרנים כמו מוראל ואודיסון. 

טוויטרים מסדרת לגטיה רחוקים מלהיות בסיסיים וHU עם יציאת SPDIF בין אם בסיסי או לא - לפחות אני לא מתעסק עם "סיגנל". 

מה שלא יהיה - במערכת שלך הפריט שאני הכי אוהב - זה המגברון של DLS - שמע, הם לא ניטראליים בצליל, הם מכניסים חתימה חמה - אבל הם עושים את זה פשוט מדהים! היה לי מגבר מסדרת הרפרנס שלהם פעם - עד היום אני מתגעגע למגבר הזה. 

שלא לדבר על התכנון שלהם ועל המראה הפנימי שלהם - באמת מוצרים נפלאים!

והסאב וופרים של JL - אם יש משהו שהם עושים ממש טוב זה זה. 

יפה! - תסיים את הקורות ויאללה כוונים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה 🙏

כיוונים בקרוב נתפס לי הגב בעבודה לא יכול להתקרב לאוטו, אעלה גם גרפים וכאלה שיהיה מעניין.

בנוסף ריפדתי את הסאב וכל שאר הדברים שהיה חסר באוטו כעיקרון הכל מושלם ההתקנה נגמרה.

ועכשיו כיוונים כיוונים כיוונים לכיף ואחר כך לרודי 😮

ברכע שאסיים אשמור את שתי הקבצים שיהיה נקודה להשוואה.

0E7AFE12-DBC4-4BE1-B093-AD9DF7926361.jpeg

3607ADD4-F2AC-49AE-9F3D-25EBA01715CC.jpeg

5917B2B0-8217-40AB-8CED-97C9784C718F.jpeg

5E7F1FFD-B4ED-4F10-B40B-04A379AFCE8D.jpeg

686F96E5-D752-47FC-9906-0D71295C0CCB.jpeg

1F78F1DC-6777-4459-8852-D717F8791BE9.jpeg

• אהבתי 2

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכיתי לשמוע את האלמנטים שמותקנים ברכב. 

גם ברכב הזה וגם ברכבים אחרים. 

מדובר ברכיבים עם צוויון צליל מאוד חם ומאוד נעים לאוזן מצד אחד ומצד שני מאוד חזקים - אני חושב שאם תחפש להשוות אותם לרכיבי TIER1 הם יהיו בפאלטה של סקאן ספיק - מזכירים אותם הן בגוון והן בכוח. 

המידבאסים סופר אגרסיביים ונותנים פאנטש אדיר בו בזמן שהם יורדים נמוך - בעיני, לפחות מהמערכות ששמעתי בהן - זה לא ניטראלי ולא נשמע טיבעי או "שקוף" אבל למי שמחפש את האקסטרא מיד באס שהם מייצרים בסאונד - הם בחירה פשוט מהממת. 

ממתין בסבלנות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים בשורות רעות קצת,

נפלתי על איש מקצוע סוג ז׳.

הבטיח 4 הגבוהות חיבור בין רמקול לדלת בסוף חיבר בין רמקול לדלת עם יריעת איטום!

הרגשתי משהו מוזר בבאס קצת שהוא זולג על הדלת אבל ברגע שעברתי ל-3 וואי ויכולתי להגביר קצת ולתת יותר באס אז הרמקול נשמע זוועה ואמרתי בוא נפתח דלת.

והתמונות לפניכם.

תשפטו בעצמכם.

חשוב לציין שווידאתי איתו שיש הגבוהות הכל, בנוסף ביום שהוא סיים את הדלתות שאלתי אותו בסביבות ה-8 פעמים כ-10 דק' לא הרפאתי מהנושא והוא לא היה מוכן לענות איך הוא חיבר את הדלת רק ש"הוא עשה שם משהו טוב".

בלי קשר התנהלויות של וובה מסטודיו SPL זוועה ממליץ לכם להתרחק, הבטיח 6 פעמים שיסיים ודחיות ועוד דחיות.

טען שיסיים ביומיים עבודה, השארתי לו את הרכב ל-4 ימים בסופש טען שיעבוד תוך כדי, במקום עבודה קיבלתי אוטו שוובה שרף בו כמעט פול טנק(הבאתי לו אותו ישר אחרי תדלוק).

ועוד ועוד קיצר התנהלות זוועה. לא חוזר אליו בחיים.

אומנם מחיר טוב אבל משלמים על זה בסוף.

גם הקורות טוויטר אחד מכוון לתקרה בכלל, והבד כבר מראה סימני עייפות.

בנוסף איבד לי בורג בדלת.

קיצר ממליץ לכם מאוד לא להתקרב לסטודיו דציבל באשדוד.

בנוסף פתחתי את האשכול בשביל לפרגן לאנשים ועובדה לכולם פה הרמתי כי לכולם מגיע אחלה אנשים יובל דניאל ואריק.

אבל אני לא יכול יותר.

שאר האנשים שהייתי אצלהם כל כך עבדו טוב אנשים נחמדים אוהבי סאונד, אמפטיים , הבן אדם הזה מההתחלה היה לי קשה איתו, התהגות מזלזלת כלפי הלקוח גם בדיבור מדבר לא יפה גם בהתנהלות, דחיות שקרים וכו'.

C12DAD82-F180-41A5-8117-8EC7867D3C4E.jpeg

F46CBCF2-E949-4123-9AF1-1C82BA396EA8.jpeg

E6E6A257-2BCA-4B78-8EC7-CCA3CE3C1944.jpeg

13E319D7-46D8-4C79-9A73-702D684D8587.jpeg

3DC495CF-AA98-4E53-8EB4-DFC3784126F3.jpeg

8D3CC860-0C6C-4696-81D6-79B8536034C6.jpeg

• מבאס 2

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, כואב ועצוב לשמוע. 

מצד אחד אם בעל מקצוע היה אומר לי שהוא יעבוד בסוף שבוע בשבילי - הייתי באותו הרגע אומר לו שאני מעדיף שישמור על צלם האנוש שלו, מצד שני בחירה שלו. 

ובדיוק מהדברים האלה בעלי מקצוע צריכים להזהר כשהם עוסקים עם קהל יעד שהוא מקרה קיצון - בקשת תשלום נמוך על עבודה היא לא תירוץ לעבודה ירודה מצד אחד - מצד שני - למה אתה כבר מצפה. 

חרב פיפיות - בסופו של דבר לקוח לא מרוצה ובעל מקצוע שיורה לעצמו ברגליים - כולם מפסידים! 

בטוח שתתקן את השרוול ותמשיך הלאה - יחד עם זאת זה שרוול מאוד ארוך - הייתי שוקל לבצע שרוול שבו הרמקול יכנס קצת יותר לכוון הדלת ויהיו שתי פאזות - אחת מכל צד של השרוול אשר האחת היא WAVE GUIDE לכוון פנים הרכב והשניה היא סוג של FLAIR (זה אותו הדבר מבחינת של חריטה) פורט לכוון תוך הדלת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שילמתי מחיר שבין 1,000-2,000 לא רוצה לרשום מספר מדויק, רק על הדלתות. סכום יפה מכובד.

הבן אדם הסכים לעשות את העבודה, התחייב לעשות את העבודה כמו שצריך עם ״3.5 טבעות כל צד״ ובסוף זה מה שאני רואה.

זה זול אבל הוא לא עבד בחינם, כמה אלפים זה לא סכום שיש לזלזל בו, בנוסף אם אתה לא יכול לעשות את העבודה בסכום שסגרנו?, אל תקח כסף, תגיד לא יכול הייתי מביא הגבוהות ב-200 שקל סוגר פינה, אבל זה רמקול שדורש ורציתי לתת לו יותר.

לגבי הצורה של התעלה, הבנתי שעושים מין משולש הפוך שהתעלה בצד של הדופן הפנימי צריכה להתחיל רחב יותר ואז להגיע לקוטר של הרמקול, נגיד להתחיל מטבעת 9 אינץ עד ל6.5 אינץ לרמקול.

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן - אתה יוצר "שופר" לתוך הדלת אבל אם אתה תיקח את הרמקול פנימה יותר אתה תצטרך לעשות גם מנחה גל - לתוך הסלון של הרכב - זה במידה ואתה תרצה שעומק התעלה כלפי תוך הדלת לא יהיה עמוק מידי. 

הכל עניין של תכנון ובניה - השאלה על מה אתה מוכן להתפשר או מה אתה מסוגל להרשות לעצמך - זה אף פעם לא מושלם הרי. 

חבל לראות שזו התוצאה הסופית שקיבלת אבל לפחות כמות העבודה שנשארה לך להשלים היא לא רבה מידי - זה יאט אותך אבל לא יהרוג אותך. 

ממתין לעדכון הבא - סה"כ אתה בונה שם משהו ברמה גבוהה מאוד ותענוג לראות איך זה מתפתח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי התכנון הוא רמקול מחוץ לדלת עם "שופר" ז"א שהתעלה מתרחבת ככל שהיא מתקרבת לבפנים של הדלת.

ז"א שאין צורך לכוון את הסאונד לתוך ה"סלון" של הרכב, כל הסאונד כבר בחוץ.

נראה מה בפועל ניתן לעשות כבר עם ישראל שבוע הבא בע"ה.

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...