Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט RIO5 SQ

kalmangar
שימו לב! השרשור הזה בן 949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל דבר שכתבתי באשכול הוא לטעמי, אז לטעם מי? מדען טילים בדק לי את הרמקול ואישר שהרמקול אחד יותר טוב מהשני?

אם תעבור אחורה תוכל לראות שרשמתי לטעמי המון פעמים.

אני לא EISA אני לא יכול לקבוע עובדות אלה רק לתת את הדעה שלי וזהו.

בנוסף זה הגישה שלי. לא מאמין בנתוני יצרן אחרי הניסיון המר שלי עם אודיסון, שיכתבו מה בא להם.

אם אתם בוחרים רמקולים לפי נתונים אני בוחר לפי בדיקת שמיעה, כי לרוב הכולל אין דרך לבדוק גם את הנתונים האלה.

רק אנשים שהולכים לתחרויות וכאלה שהם מבינים באמצ לקרוא נתון של רמקול ומה הוא יכול להפיק.

אני לא אחד מהם ובכללי לטעמי לא שווה ללמוד את זה כי לא כל הנתונים אמינים.

שאסיים אתה מוזמן לשמוע ד״א ישמצב קניתי ממך רמקולים בעבר אם אתה הסמיון שאני חושב שאתה.

עריכה אחרונה על ידי kalmangar

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, kalmangar כתב:

בנוסף נתונים לא מרשימים אותי.

חבל! כי הנתונים - כל עוד הם נכונים, אומרים על הרכיב את הבסיס שאמור להוביל אותך לאיך להשתמש בו או האם לבחור בו מלחתכילה. 

הייתי היום במפגש של קבוצת הטלגרם של אוהבי הסאונד ואני חייב לאמר שהתגעגעתי למפגשי SQ עם למעלה מ50 רכבים! 

היה כיף! 

הרכבים היו מרשימים, המערכות היו מרשימות והתוצאות גם כן היו טובות מאוד בחלק מהרכבים.

התרשמתי מאוד מהמידבאסים והמידריינג'ים מהסדרות של RS - מאוד! 

הטוויטרים טובים מאוד אבל לא ניטראליים בעיניי ואת אותו הדבר הרגשתי מסט אירו ספייס שיצא לי לשמוע - מידבאסים ומידריינג'ים פשוט מעולים - טוויטרים שנוטים מאוד לגוון חם טיפה מאולץ. 

הטוויטרים שלך של אקסלזיוס בפועל נשמעים יותר כמו מידריינג'ים מאשר טוויטרים - לטוב ולרע - אני באופן אישי מאוד אהבתי את זה - לאורך זמן, אולי זה היה מרגיש לי כ"חסר" לתת להם יותר קצה עליון - קשה מאוד לשפוט רכיבים מרשמים ראשונים מה שכן - התמונות לא עושות איתם צדק בכלל! מדובר באיכות הרכבה מעולה ובאיכות חומרים גבוהה. 

הטוויטרים שפשוט הפילו לי שם את הלסת היו הX1 של HAT - זה רכיב שלא הייתי מחליף ברגע שהייתי שם על אחד את היד. חבל רק ששאר המערכת עוד נמצאת שנות אור מלהיות מכוונת. 

ואיך שהתגעגעתי לסאב של AURA NS10 איזה תענוג של דבר. 

מאוד התרשמתי מזוג סאב וופרים של גלאדן אבל יותר מזה להרבה חברה שם היה את ה10 אינטש של אקסלזיוס - הסאב הזה בהחלט מרשים! מאוד! 

יצא לי להתרשם שם ממערכת עם רכיבים של בראקס אבל לצערי היא היתה לא מכוונת - הטוויטרים היו בחלל לעומת המידריינג'ים והמידבאסים בכלל לא באו לידי ביטוי - לא רוצה למהר לשפוט שום דבר לגבי המותג הזה כי אני יודע שמדובר ברכיבי עשירון עליון - מקווה בפעם הבאה לשמוע אותם אחרי שהם כוונו היטב. הטוויטרים טובים מאוד - אבל צריך להיות זהירים איתם - לגבי המידריינג'ים והמידבאסים לא יכול לחוות שום דיעה. 

היה נעים מאוד להכיר את אריק ואת שאר החברים שם - האווירה היתה נהדרת. 

ואני לא אומר לך תיקח כל רכיב ותכוון תכוון תכוון - אני אומר לך תבחר רכיב שהנתונים שלו טובים ואם הם אכן אמיתיים - לאחר כוונים - אתה תגיע לתוצאות - אין אפס בדברים האלה. 

היו לי CDT ES02 שהם רכיבים פשוט נפלאים - עולים כ130 דולר לפני מיסים ומשלוח - בפועל הם מבוססים על דרייבר של טנג-בנד שעולה 15 דולר (ונשמע אותו הדבר כי אלו הם אותם הנתונים בדיוק) - CDT בסה"כ שיפרו את העמידות של הרכיב הזה בכדי שיתאים לאקלים ותנאי עבודה ברכב, שיפרו לו מראה ואפשרויות התקנה - הלבישו עליו תג CDT והופס הנה לך מחיר לאחר כל התוספות - שוב, יש מחיר, יש ערך. 

המערכת שלך - חוות דעת אישית שלי (ולא של אף אחד אחר והיא חוות הדעת שלי בלבד וזו דעתי בלבד) 

המידבאסים האלה בהחלט שווים את מחירם והערך שלהם עוד יותר! 

הם פשוט בעלי ביצועים נהדרים בתחום המיד-באס, הם בועטים חזק מאוד, מדוייק מאוד ומהר מאוד ונראה שאין להם מריחות כלשהן בחלק העליון של הבאס - מאוד מרשימים!  הם מזכירים לי סטים גבוהים של רוקפורד של שנות ה90 משום מה - וזו מחמאה אדירה. 

הטוויטרים - דיעה שמבוססת על שמיעה של אלמנט בודד ולא ממוקם באופן מקובע! - נא לקחת הכל בערבון מוגבל מאוד - זה רק על פי הרשמים והניסיון שלי. 

אני חושב שהם יותר מתאימים לסט שני חלקים ודווקא הייתי מתמקד בטוויטרים עם קצה עליון יותר נקי - המחשבה שלך לכוון של סקאנים - לדעתי תחזיק בה כרגע אבל קודם כל תכוון את האקסלזיוסים האלה כי מהמעט ששמעתי - תנסה למצות אותם, הם כן טוויטרים טובים - אני מעדיף אותם על הRS למשל שבעיני כמו שציינתי מעלה - היה בהם משהו שהשאיר אצלי סימן שאלה אם ככה באמת הדברים צריכים להשמע? 

ההגברה שלך טובה אבל הכוונים מן הסתם לא רלוונטי בכלל - אני מתייחס לסאונד נטו ולהתנהגות הכללית ששמעתי מכל רכיב ורכיב. 

הסאב וופרים שלך - מוצר וותיק וטוב שיש לי איתו ניסיון - מאוד אוהב את סדרת המיקרוסאב של JL בין אם מדובר על רכיבי סדרה 1 או סדרה 3 שבכלל נהדרים. 

לסיכום - יש לך פוטנציאל עצום מהמערכת הזאת כשהדבר היחיד שאני לא סגור עליו זה הטוויטרים - מאוד מאוד מאוד!!! אשמח לשמוע את המערכת הזו לאחר התקנה מלאה וכוונים - בבקשה תן לי את הכבוד הזה של להפגש אתך כשתגיע לנקודה הזו. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי את הטוויטר הזה במערכת 3 וואי והוא אחרת אצלי שמעת בחיתוך 2.4khz בכל אופן אני חולה עליו.

גם אני לא אהבתי את הטוויטר של RS STREAM זה למה החלפתי בסט טוויטר.

היה מפגש מעולה אני מעריך שהיה לפחות 50 מכוניות, פשוט עברתי מאוטו לאוטו ושמעתי אחד אחד.

ד״א תראו איזה הפתעה לקחתי במפגש ;)

הם קבת מאובקים אבל מי שותיק בפורום יזההD5D66928-A79D-437E-9075-9055F9784047.thumb.jpeg.fdc936ea66c202056fd49454072416aa.jpeg

עריכה אחרונה על ידי kalmangar

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, BEEKER כתב:

ג'נסיס?

כל הכבוד ואתה זוכה בפרס הגדול השמעה ראשונה של המערכת שלי חינם ללא התחייבות 😋

לקחתי לגיל את הגנסיס אבסולוט לניסיון כי מאוד התחברתי לסקאןספיק ולרינג רדיאטור שלו HAT X1 אז מנסים את מזלנו...

הבעיה איפה אני מחבר את הבלוק הענק הזה על הקורות שלי? אין לי מושג.

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מ-צב! שהפולני הזה (גיל - לא אני במקרה הזה) - שחרר אותם! 

אין מצב!  :-P

ג'נסיס אבסולוט - אגדה של טוויטרים עם הלוחית פיזור האובלית הזאת - עדיין אני חושב שהX1 האלו הם הטוויטרים הכי טובים שיצא לי לשמוע עד היום במובן ניקיון ופירוט הצליל - עדיין מהטוויטרים שהכי נגעו לי בלב לעומתם זה טוויטרים כמו פיקולו וMT מהסדרות של האילייט הישנות - לא שמעתי את ה250 אז לא יכול לאמר, הטוויטרים של אודיסון - הואיולינו פשוט וואו! סקאן ספיקים רוולייטור סופט דום. 

העניין הוא שכל הטוויטרים האלו הם בעלי כיפת משי ויש חיות אחרות בתחום הזה מעולם הAMT והHORN שלוקחים קצה גבוה ופירוט - לעולם אחר - די בקלות! וזה הכוון שאני באופן אישי חושב ללכת אליו בעתיד - איזה AMT או ריבונים טובים. 

אבל אם לבחור טוויטרים משי - אם היו שואלים אותי לברירה על זוג אחד - כן, חד משמעית הX1 תהיה הבחירה שלי. נפלה לי הלסת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי הטוויטר ששמעת הוא רינג רדיאטור (X1) 🙄

ואני וגיל התחברנו אז כן יצא ככה אני אחבר אותם מחר מקווה שהם לטעמי, הבנתי שזה העתק הדבק של הסקאןספיק רוולטור r2904.

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'נסיס אודיופיל - כן הם סקאן ספיקים רק מה שעושה שם את כל ההבדל זה צלחת הריסון שהם משודכים אליה - זה הטריק בהרבה טוויטרים  - איך אתה מרסן אותם. זו הסיבה שאתה תראה הרבה טוויטרים 1 אינטש בתוך צלחת בקוטר של רמקול 4 אינטש - אם אי פעם שאלת את עצמך למה זה טוב. 

הרבה רמקולי "היי אנד" שתמצא בשוק מחברות כמו זטק, אלפיין, ג'נסיס וגם ארק אודיו - הם סקאן ספיק בתחפושת או שאותם המהנדסים מעורבים בתכנון שלהם. 

וכן הרינג רדיאטור X1 האלה - פנומנאליים. היו לי את הR2 של HAT ומבחינת הפירוט שלהם לא שמעתי משהו שונה במיוחד מהL1V1 שיש לי אז היתה לי יותר תועלת בלמכור אותם מלשמור אותם. 

הX1 האלה לעומת זאת - השיגו אפקט וואו בשבילי - אולי זה בגלל ההקלטות שגיל שם אבל הסאונד שלהם - אי אפשר להתעלם ממנו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, lanosforce כתב:

היו לי CDT ES02 שהם רכיבים פשוט נפלאים - עולים כ130 דולר לפני מיסים ומשלוח - בפועל הם מבוססים על דרייבר של טנג-בנד שעולה 15 דולר (ונשמע אותו הדבר כי אלו הם אותם הנתונים בדיוק) - CDT בסה"כ שיפרו את העמידות של הרכיב הזה בכדי שיתאים לאקלים ותנאי עבודה ברכב, שיפרו לו מראה ואפשרויות התקנה - הלבישו עליו תג CDT והופס הנה לך מחיר לאחר כל התוספות - שוב, יש מחיר, יש ערך

זה לגיטימי,

לא תמיד הלקוחות יודעים או רוצים להגיע לרמקול המקור,

הם מעדיפים ללכת על בטוח, על רכיב שיתאים לתנאי עבודה ברכב,

גם אם זה עולה יותר.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישמצב הרכב שלי מושבת והפרוייקט ידחה לעוד הרבה זמן,

כי צריך איטום מחדש בניות מחדש- רכב חדש.

אין אני שחור עדיין לא סיימתי הלך הרכב כנראה, כרגע במוסך בהערכת נזקים ישמצב עדיף כבר להשבית.

• מבאס 4

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפרה - העיקר שאתה בחתיכה אחת! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית לי אפשרות להשבית, אבל אחרי כל ההשקעה על המערכת היה כואב לי להפרד מהרכב, אז מצאנו פתרון בסוף והרכב נשאר 😀

מבטיח לעדכן.

דא השוואתי את את הגנסיס לקסלזוס xxt30 שלי, אין מה לעשות הטוויטר יותר מפורט בגבוהים.

שניהם נחתכו ב3.5k/2 נטול אקולוגיה ברכב שלי.

רציתי כבר לקחת אותם לגיל אבל זה ידרוש בנייה מחדש בניגוד לD3004 שנכנס במקום באותו חור.

אז כרגע נשאר עם הקלסזוס יתכן בעתיד אחליף אבל קודם ננסה אותם בתוך המערכת 3 וואי לפני שמחליפים.

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שמח לשמוע שהרכב נשאר - אני רק מקווה שאלו הן אכן חדשות טובות ולא נאלצת להחליף שם פרונט שלם ושאין נזק משמעותי לשלדה - אם יש, קבל עצה חמה במיוחד - תחליף את הרכב. 

והייט טו סיי איי טולד יו סו - אבל ידעתי שברגע שתשמע סקאנים או משהו מבוסס עליהם - GAME OVER 

אפרופו נסעתי היום בסובארו לבדי - הפעלתי את המערכת חזק - שמע, המוראל הייבריד אוביישן - שם בכדי להשאר ואני שקול לרכוש עוד זוג  SORRY RS BUT IT IS MOREL FOREVER בשביל הDS. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...