Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היה לי משעמם אז רכשתי את ''טיטאן'' (מונדאו טיטניום 2011)

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתחדש, תהנה מהאוטו.

החזקתי שרשור מעקב בפורום עד שמכרתי את הרכב - מוזמן להתרשם.

תבדוק היסטוריית טיפולים ותבדוק מתי החליפו שמן גיר ברכב. 3 שנים או 60 KKM, מה שבא קודם.

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.
מקווה שהעניין עם הוישר האחורי + האותיות תוקן.
הרכב נראה מאוד שמור והforscan זה אחד הדברים המגניבים שיש.
טרם, אין להם את הוו הקטן שהמגש נתלה עליו שבאורח פלא נעלם אחרי שעוד מונדאו הייתה שם ולפי טענתם לא קיים בארץ והם הזמינו לי, לא רוצה להכפיש סתם אבל כנראה יש סיבה שזה נעלם וצירוף מקרים מפתיע הייתה שם עוד מונדאו באותו יום ששוחררה לפני. מפה לשם מחכה לטלפון, בכללי חוויה שלילית ויצאתי מטומטם שלא ביקשתי את הכסף, בסכום הזה הרכב היה נראה חדש במקום אחר.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

איזופיקס זה 30 או 33 (לא זוכר )משקל כולל ילד לכסא ביחד.  כלומר גם משקל הכסא משחק פה תפקיד. יש כסאות של קרוב ל14 קילו ויש 8 קילו.

איך הצלחת לחבר איזו פיקס בצדדיים כשיש כיסא באמצע?? באיזופיקס מנסיון שלי כשהכסא לא ממוקם בדיוק מול החיבורים זה בעייתי.
בדקת ששהם לא מפעילים כח על הכסא האמצעי בגלל הזויות שיוצר האיזופיקס?

לא זוכר מה המשקלים במדוייק אבל הלכתי לפי ההוראות של הכסא בעניין הזה, בזמנו ממש התעמקתי בנושא.

תתחדש, תהנה מהאוטו.
החזקתי שרשור מעקב בפורום עד שמכרתי את הרכב - מוזמן להתרשם.
תבדוק היסטוריית טיפולים ותבדוק מתי החליפו שמן גיר ברכב. 3 שנים או 60 KKM, מה שבא קודם.

תודה אריק, ראיתי את השירשור כמובן, השמן הוחלף מאז ולדעתי לא כ''כ מזמן, בכל מקרה מעדיף התחלה נקיה.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אחלה  רכב עם מנוע מטורף. היה לי SMAX 2011 טיטניום כמה שנים, עם אותו מנוע. מאוד אהבתי את הרכב אבל הוא לא הזדקן טוב, ויצא שבשנה וחצי האחרונות שלי איתו ביליתי יותר מדי זמן במוסך. גם המזגן לא היה משהו, אבל אולי זה שונה במונדאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן סביר סה''כ, תלוי למה משווים, לוקח לו זמן אבל מקרר סבבה בסוף.

הבעלים הקודם התקין מדחס של אס מקס, האמת עד היום אין לי מושג במה זה עוזר [emoji6]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, KipodYam כתב:

איך הצלחת לחבר איזו פיקס בצדדיים כשיש כיסא באמצע??

איך? כי זאת מונדאו. לא סתם עוד קומפקטית. אוטו אוטו, רחב, כמו שצריך.

לפות"ש - ברוך הבא למועדון.

אצלי בחנייה מככב המפלץ התאום - אס מקס טיטניום 2012, יש גם שרשור ידוע לשמצה עם פירוט העלויות, במידה ובא לך להשתין במכנסיים.

מעבר למובן מאליו (מנוע ומתלים משובחים) אני נהנה כמוך מסביבת נהג משובחת שקולעת לטעמי (זהה לחלוטין לאס מקס) והמערכת של סוני היא בונוס גדול ולא צפוי.

כיף גדול, gt אמיתית לאבא ולילדים.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! תהנה וסע בבטחה. תמיד עניין אותי הרכב, אבל אני פחדן מידי לנסוע עם רכב כזה לרמ"ג :-) תמיד אהיה בחשש שאיזה צינור יתבקע לו...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! 

אני בטוח שאתה נהנה מהרכב מאוד - הוא רגיש לתחזוקה אז להקפיד לטפל בה בזמן ותמיד תבקש שיעשו בדיקה ויזואלית באמת בכל פעם שאתה מגיע לטיפול על כל הצינורות והרצועות בתא המנוע. 

זה לא תא מטען זה בית קברות וזו בחירה נהדרת בשביל רכב משפחתי עם שלושה ילדים מבלי לקפוץ לרכבי 7 מושבים. 

אמליץ לך על אוטו אלגנס בכדי לתקן את נזקי הרפדות ברכב.

• מעניין 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן מכרתי את המונדאו 2011 שלנו...פנינה אמיתית. שים לב שלפי תקנות הסופרנוס אין להעמיס בתא המטען יותר מ 3 גופות, כי התקן מחייב שישאר מקום גם ל 2 אתי חפירה, 3 שטיחים, גליל ניילון, ארגז כלים וג'ריקן 50 ליטר. אם לא מתחשבים בתקן אז 5 גופות בקלות...(;-

תתחדש!

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לפי התאריכים , התמונות והמיקום, ניראה שזה הרכב של פותח השרשור. 

כבר אמרתי בעבר שאני אקנה ממנו רכב, כי הוא קונה אותם, משקיע אלפי שקלים בטיפולים ואחזקה, ואז מוכר אותם אחרי כמה חודשים. 

לצערי, למרות שמונדיאו קורצת לי מאוד, יד 6 זה מוגזם מדי וגם אני משתדל להתרחק מכול רכב רובוטי מכול סוג. 

בכול מקרה, מקווה בשבילו שהרכב סתם לא נוח, ולא שהוא עושה בעיות, כי עם נתונים כאלה הוא ימכר רק למשוגע התורן ב-10 אלף, או לברזל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

טוב אז המו דאו קצת גבתה, קצת התקצרה, קצת רזתה והפכה ל.....

אתן לדמיון שלכם לחשוב על מה קרה ואיך ולמה בדרך, המונדאו בכל מקרה אצל בעלים חדש ואוהב, עדיין נוסעת ובועטת.c794c30c00faea697ba62127ae40f018.jpg77d2b3330fb47dc212147992a22831c7.jpg

• אהבתי 2
  • מצחיק 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...