Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג פרטי, 0 ק"מ, או רכישה - בתקציב 135k~

Carisi
שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש רכב משפחתי/פנאי חדש. חשוב שיהיה חסכוני, בטיחותי יחסית, ומתאים למשפחה עם תינוק. אני גם אוהב שהרכב מגיב טוב (כרגע עם סיאט איביזה קטנה וזריזה, מגיבה מעולה לכל לחיצה על הדוושות, ומאוד חסכונית ואמינה).

אם אני רוכש את הרכב, כמובן אמין וטיפולים לא מאוד יקרים. אני כנראה אחזיק את הרכב מעל 3 שנים.

ההתלבטויות כרגע נעות בין סיאט ארונה, סיאט אטקה, קיה נירו, יונדאי איוניק, ופתוח לעוד הצעות. הייתי שמח ל- 3008 או CX5, אבל הן מאוד יקרות, לא בטוח ששווה את ההפרש.

ניסיתי ליסינג פרטי, אבל המחירים עלו משמעותית. לפני 3-4 שנים איביזה בליסינג פרטי הייתה בסביבות 1500 ש"ח לחודש, עכשיו בסביבות 2000. הרכב היחיד שנראה משתלם בערך הוא ה-ארונה. היתרונות פה גדולים, במיוחד במקרה של תאונה וקושי במכירה.

לכן התחלתי לחשוב על קניה. המחירים בארץ לא שפויים, לא בא לי להוציא 150K+ ש"ח ויותר ולממן בעיקר את המדינה.

אז אם יש יבואנים או חברות ליסינג יותר לחוצים מאחרים (מלאי גדול, למשל), ואפשר ללחוץ להורדה במחיר, זה נהדר.

חושב על 0 ק"מ, אבל מקריאה פה באתר ההוזלה צריכה להיות לפחות 20% (אני מוטרד במיוחד מתאונה, ולהסתבך עם ירידת ערך משמעותית), וזה לא פשוט למצוא.

מחפש המלצות, מה יהיה משתלם עבורי.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב את התגובות של האיביזה אתה יכול להוריד את הנירו והאיוניק, הם ירגישו פושרות מאוד בהשוואה מבחינת ביצועים. מצד שני הרבה פחות נסיעות לתחנת הדלק. 

אטקה מן הסתם עדיף על ארונה,  גדול יותר, מאובזר יותר (אין מובילאיי שיש בארונה) וחזק יותר ויקר יותר בהתאם. 

תוכל לבדוק גם את הקאמיק לבית סקודה שנותן חבילה שלמה יותר מהארונה (יותר מאובזר ומרווח ממנו וגם עם מושבים נוחים יותר), ואולי להזמין את הגרסה עם מנוע ה1.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני יומיים רכשתי קיה נירו חדש מהיבואן ב - 145.5, את ה - 10000 ש"ח חריגה תקבל בחזרה מהר מאוד בהוצעות הבדלק ולכן אני ממליץ מאוד לשקול זאת...

הרכב חיסכוני ובטחותי ולדעתי נוסע מאוד יפה ומפנק

עריכה אחרונה על ידי brianla
טעות כתיב
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אטקה סטייל מוצעת במבצע ב 136000 שקל. 

זו אחת העסקאות המשתלמות ביותר היום בשוק הרכב. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, brianla כתב:

לפני יומיים רכשתי קיה נירו חדש מהיבואן ב - 145.5, את ה - 10000 ש"ח חריגה תקבל בחזרה מהר מאוד בהוצעות הבדלק ולכן אני ממליץ מאוד לשקול זאת...

הרכב חיסכוני ובטחותי ולדעתי נוסע מאוד יפה ומפנק

הכל תלוי בכמה הוא נוסע - אם הוא עושה 50-60 אלף בשנה הוא יקבל את ה10000 שקל מהר מאוד, אם הוא נוסע 3000 בשנה הוא יקבל אותם אחרי המון זמן - לכן זה אמירה שקשה קצת להתייחס אליה.

צריך להבין על הג׳יפונים הקטנים סטייל הארונה,סטוניק וכו׳ שבפועל הם לא גדולים משמעותית מהאיביזה/הריו המקבילות ומביאים איתם בעיקר מימד גובהה על סופר-מיני - ולכן חשוב שתלך עם הסלקל והעגלה ותראה שהכל נכנס ונוח לך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם.

אני בהחלט לא נוסע המון, מוציא אולי 500 ש"ח בחודש על דלק, לרוב פחות. רוב הנסיעות עירוניות בפקקים. ככה שאם אראה שיפור של 50% בתצרוכת הדלק, ייקח לי 5+ שנים להחזר ההפרש (בהנחה שמחירי הדלק לא יעלו משמעותית בשנים הקרובות).

yoav911gt2@ חשבתי שהסקודה המקביל לאטקה זה הקארוק, והוא יקר יותר.

brianla@ זה בערך מחיר המחירון הרישמי של הנירו, לא היו שום הנחות? לא היו שדרוגים משמעותיים?

markb205@ לדעתי אחת הסיבות למחיר המשתלם של האטקה היא שעומדים להכריז על דגם חדש לקראת סוף השנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם תוכרז אטקה חדשה בסוף שנה, היא תגיע לכאן בעוד שנה. 

זה לא משנה את העובדה שכרגע המחיר מצויין ביחס לתמורה. 

כפי שכתבת, האטקה מקבילה לקארוק. אבל נמכרת במחיר של הקאמיק. 

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Carisi כתב:

שלום לכולם,

אני מחפש רכב משפחתי/פנאי חדש. חשוב שיהיה חסכוני, בטיחותי יחסית, ומתאים למשפחה עם תינוק. אני גם אוהב שהרכב מגיב טוב (כרגע עם סיאט איביזה קטנה וזריזה, מגיבה מעולה לכל לחיצה על הדוושות, ומאוד חסכונית ואמינה).

אם אני רוכש את הרכב, כמובן אמין וטיפולים לא מאוד יקרים. אני כנראה אחזיק את הרכב מעל 3 שנים.

ההתלבטויות כרגע נעות בין סיאט ארונה, סיאט אטקה, קיה נירו, יונדאי איוניק, ופתוח לעוד הצעות. הייתי שמח ל- 3008 או CX5, אבל הן מאוד יקרות, לא בטוח ששווה את ההפרש.

ניסיתי ליסינג פרטי, אבל המחירים עלו משמעותית. לפני 3-4 שנים איביזה בליסינג פרטי הייתה בסביבות 1500 ש"ח לחודש, עכשיו בסביבות 2000. הרכב היחיד שנראה משתלם בערך הוא ה-ארונה. היתרונות פה גדולים, במיוחד במקרה של תאונה וקושי במכירה.

לכן התחלתי לחשוב על קניה. המחירים בארץ לא שפויים, לא בא לי להוציא 150K+ ש"ח ויותר ולממן בעיקר את המדינה.

אז אם יש יבואנים או חברות ליסינג יותר לחוצים מאחרים (מלאי גדול, למשל), ואפשר ללחוץ להורדה במחיר, זה נהדר.

חושב על 0 ק"מ, אבל מקריאה פה באתר ההוזלה צריכה להיות לפחות 20% (אני מוטרד במיוחד מתאונה, ולהסתבך עם ירידת ערך משמעותית), וזה לא פשוט למצוא.

מחפש המלצות, מה יהיה משתלם עבורי.

תודה!

אני מחפש רכב בסביבות 135-160 אלף שח . קיבלתי הצעה לקנות רכב שנת 2018 עם 0 קמ . איזה דברים צריך לקחת בחשבון כשקונים רכב עם 0 קמ ואני יירשם יד 2 ? יש הורדה לפי מה שהבנתי גם של חברות הביטוח במקרה של תאונה על רכב כזה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.5.2020 בשעה 13:49, markb205 כתב:

אטקה סטייל מוצעת במבצע ב 136000 שקל. 

זו אחת העסקאות המשתלמות ביותר היום בשוק הרכב. 

אפשר הפנייה למבצע הזה בבקשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באולם התצוגה של היבואן היה מבצע שהסתיים אתמול. 

מעניין אם לקוח שיגיע מחר יקבל את אותם תנאים של מבצע מאי. 

• אהבתי 1

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Carisi

עשו לי 3000 ש"ח הנחה אצל היבואן...

יצא לי שאצל יבואן 145.5 לדגם ה - EX לעומת במגרש יד 2 0 ק"מ 134 לדגם ה - LX וגם דיי עושים לי טובה

בדגם ה - EX יש לא מעט דברים נחמדים כגון KEYLESS, מראות מתקפלות, מיזוג לכיסא האחורי ועוד כל מני שטויות קטנים...

לדעתי יד 2 0 ק"מ זה לא ראיון פסול בכלל, אבל מתאים למי שמתכוון להחזיק את הרכב זמן רב. בעיני יש בעיה אם עושים תאונה ואז הרכב הינו גם יד 2 0.... וגם תאונה יהיה קשה למכור... אבל זה כמובן רק דעתי...

בריאן 

עריכה אחרונה על ידי brianla
טעות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה הנירו היא היברידית מצויינת, אנחנו לקחנו מטרייד מוביל כיד שניה אחת שהייתה שנתיים על הכביש עם ק"מ נמוך ואני מבסוט עליה אבל יש גם עסקאות של 0 ק"מ בתנאים שנראו מצויינים אבל גם אם תיקח רכב חדש מליסינג, שיירשם כיד שניה מיד כשעולה על הכביש, זה אומר שתספוג את ירידת הערך, כך שיוצא שעדיף לקחת רכב בן שנתיים ולא לספוג את ירידת הערך של הליסינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...