Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי טרג'ט שנת 2002 מנוע 2.7 בנזין - קראנק דופק.

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

אתמול לאחר נסיעה של 7 ק"מ במישור,מעט עם טורים גבוהים כי שמתי תוסף לניקוי חיישן אוויר, הגעתי לרמזור. המתנתי לירוק, נותן גז, האוטו מתחיל לנסוע והופ כל האורות אזהרה נדלקים כאילו חצי סוויטץ והאוטו נידום.

מנסה להניע, הסטרטר לא זז.

זהיתי כי מכסה הטיימניג קרס על הרצועה והתחלתי לשבור אותו באמצעות סכין יפנית ולהוציא חלק ממנו.

הצלחתי. האוטו מניע בנגיעה.

אבל, הקראנק דופק חזק. והאוטו רועד, הצלחתי להזיז אותו כק"מ מהכביש הראשי בנסיעה של 15-20 קמ"ש, מעל זה הרכב ממש רועש.

היום לאחר בדיקה של כמה מוסכניקים הקביעה- הקראנק דופק. 

צריך מנוע חדש.

האוטו לא התחמם, לא היה חסר שמן ומים כי מלאתי לפני הנסיעה הזאת גם שמן וגם מים וגם בדקתי שמן גיר.

אני לא מצליח למצוא מנוע משומש לרכב.

אודה לעזרתכם.

מנוע G6BA

V6 בנזין

מספר שילדה של הרכב: KMHMH81CP2U116453

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מנוע זהה למנוע הבנזין של הטוסון מהשני 2005-2010.

ראה כאן

• רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

שלחתי להם הודעות נקווה לטוב

היום באמת שמספר מוסכים ניסו לעזור כמייטב יכולתם ואין מנוע אחד לרפואה בארץ.

מצאנו אחד אצל שוסטר באשקלון, מתקשרים, זה לא G6BA זה G6BE, לא מתאים.

וגם אף מוסך לא רוצה לשפץ את המנוע.

למה?

האוטו שווה 15 אלף במחירון ויש עליו מערכת גז של חברת לובאטו. משוכלל 22 אלף. {וצמיגים חדשים ומצבר וראדיטור}

אני מעדיף להשקיע 5-6 אלף שקל בשיפוץ מנוע מאשר למכור את הרכב ב1500 שקל {כבר הגיעו מתעניינים} ולנסות לקנות רכב אחר במחיר נמוך שלא תדעו כמה ניפול איתו.

באם לא נמצא מנוע, אתם מכירים מוסך שמוכן לתקן את המנוע שלי?

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע עובד תקין. 

נשבר מכסה טיימניג, תוקע את הרצועה ומכבה את המנוע.

משחרר את הטיימינג, המנוע מניע.

איך מהדבר הזה הלכו מייסיבי קרנק? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה גם שאני לא מבין.

אני אומר להם חברה, למה אתם שוללים את העיניין שאולי קפצה שן או 2 בטיימניג?

אבל הם שללו.

קראנק דופק - מנוע לפח.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שדפק לך את המנוע (לדעתי) זה מערכת הגז. כמעט כל מי שאני מכיר שהתקין מערכת גז - היו לו בעיות מנוע קשות (ולא מדובר בכלי רכב עם נסועה מאד גבוהה)

מבדיקה שעשיתי המנוע די נפוץ כרגע יש בארץ כמעט 10000 כלי רכב עם המנוע הזה רובם המכריע ב=מדגם יונדאי טוסון או קיה ספורטאז' מהדגם שעד 2011.

• אהבתי 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת הגז הורכבה לפני 3 שנים שהרכב היה על 260 אלף ק"מ. כיום עומד על 292.

שמן המנוע- מוטול 5-30. מסנן שמן מקורי. הגז אצלי הוא בונוס, נוסע לרוב על דלק. {תחנת התדלוק בגז רחוקה}

אדון זויט אשמח אם תשלח לי רשימת מקומות שיש להם את המנוע הנ"ל. אפילו השתמשתי באתר גלגלים ולא איתרתי מנוע. וגם המוסכים עם המקורות שלהם לא הצליחו

@zvit

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש לאילו מגרשים יש יונדאי טוסון או קיה ספורטאז' מהדגמים שכתבתי בהודעתי הקודמת. לך לאתר ג'אנקיארד.

לא כולם מפרסמים מנועים אלא כלי רכב שלמים כל הטוסונים והספורטאז'ים עם מנוע בנזין הגיעו עם מנוע הזה.

• אהבתי 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואו אדון זויט מעולה! יש להם שם 6 ספקים עם מנוע. יום ראשון נתקשר.

ממש תודה.

לא ידעתי על האתר הזה. נקווה שהם דוברי אמת.

@zvit

לפני 1 שעה, colauti 9 כתב:

בדוק מול אחד משני יבואני המנועים: איתי מוטורס או שלמה נאור.

איתי מוטורס- יש לו מנוע ב5500 לפני מע"מ.

בודק עלות התקנה אצלו.

מנוע מייבוא.

איך אני שמח שאיתרתי כבר אחד.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, eladns כתב:

יואו אדון זויט מעולה! יש להם שם 6 ספקים עם מנוע. יום ראשון נתקשר.

ממש תודה.

לא ידעתי על האתר הזה. נקווה שהם דוברי אמת.

@zvit

איתי מוטורס- יש לו מנוע ב5500 לפני מע"מ.

בודק עלות התקנה אצלו.

מנוע מייבוא.

איך אני שמח שאיתרתי כבר אחד.

יש לו אם אני זוכר נכון מוסך צמוד ולכן אתה יכול לקבל אחריות על הכל ואם חלילה המנוע לא יהיה תקין לא תשלם כפל עבודה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, eladns כתב:

האוטו שווה 15 אלף במחירון ויש עליו מערכת גז של חברת לובאטו. משוכלל 22 אלף. {וצמיגים חדשים ומצבר וראדיטור}

עצה שלי, תפסיק לשכנע את עצמך עם מחירונים וכאלה. לא תקבל 22 אלף על האוטו הזה גם אם יתהפך העולם.

הדיזלים של הטראג'ט (2003-2004) נמכרות באיזור ה 10-15 אלף שח (מחיר דרישה ביד-2 לפני מו"מ), והבנזין נכחדו (כן גם הם תוחזקו תחזוקת שבר וניתן למצוא ביד-2 מכוניות בגרושים שצריכות שיקום. חלקם בלי טסט אפילו).
זה רכב מודל 2002 - משמע הוא על הכביש אוטוטו  20 שנה. אין שום היגיון לשלם עליו 22K ש"ח כשבמחיר הזה אתה יכול לקנות רכב בן 10 ואולי אפילו פחות עם 7 מושבים (מבלי להיכנס לויכוח הניצחי על מי יותר אמין ומי פחות, כי כמו שאתה רואה - הגיל לא פוסח על אף אחד). ברכב חדש יותר אתה מרוויח בטיחות טובה יותר בכמה רמות (פרמטר שאין לזלזל בו כאשר מדברים על מכוניות מתחילת שנות ה 2000 ביחס לכאלה של איזור 2010, שמיים וארץ, לרבות מערכות אקטיביות [ESP] מצילות חיים).

איציק

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק אני לא משכנע את עצמי

עשיתי סקר שוק,

יש לי 10 אלף שקל זמינים שרציתי לקנות בהם אלפא 159, עם ה10 האלה לא אוכל לקנות שום מיניוואן.

היונדאי הזאת מושקעת בצמיגים איכותיים ולא זולים, בראידאטור חדש, במצבר 72 של ורטה חדש

אם הייתי מקבל בחזרה את הכסף על הצמגים,מצבר וראדיאטור: 1600+1000+700 ומקבל מעט על מערכת הגז נגיד 2000 ואז שולח את הרכב לפירוק ב1000 שקל, היה לי סבבה. הציעו לי עליו 1500 שקל בלבד! לפירוק.

אז אני מעדיף לתקן אותו.

בזכות הפורום גם מצאתי כמה מנועים, נראה מה יהיה הכי טוב.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הבאסה ברכב משומש-משקיעים ומשקיעים עד שזה מגיע לבור בלי תחתית כלכלית ורגשית.

אני כן הייתי מחליף למנוע אבל אך ורק מיבואן מנועים בלבד כמו איתי מוטורס/שלמה נאור ולא משום פרוק אחר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, eladns כתב:

איציק אני לא משכנע את עצמי

אז למה הזכרת שהוא שווה במחירון 15K ועוד מערכת גז ב 7K = שווה יחד 22K

הרי אלו מספרים דימיוניים, אתה לא חברת ליסינג שצריכה להראות לבנק מה שווי הסחורה שלה.

בפועל אתה יודע שהאוטו שווה גרוש ורבע. כשמחזיקים גרוטאה ומשקיעים בה כסף, תמיד כשמגיעה תקלה גדולה אתה שואל את עצמך - כמה עולה לי לתקן, והאם בסכום הזה אני קונה אוטו אחר מושקע באותו מצב. בחלק מהמקרים התשובה היא כן, ובחלק לא. תאמין לי - Been there, done that.

במקרה הזה המנוע עולה 5500+מעמ (שזה 6500 כולל), פירוק והרכבת המנוע - לא פחות מאלפיה. העברת אביזרים, אולי טיימינג חדש, אולי עוד איזה תושבת או חלק שתוך כדי פירוק המנוע צריכים החלפה = אתה כבר ב 8000 ש"ח ואולי יותר (הכל תלוי כמה אתה מחפף וכמה אתה רוצה לחסוך על הדרך)

לולא מערכת הגז הייתי אומר לך:
אם אתה קונה רכב אחר במצב טוב ב 8000 שח, אל תתקן את המנוע.
תקנה רכב אחר, תעביר את הגלגלים והמצבר - ואם בא לך גם את הרדיאטור. סע לשלום.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...