Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות בקשר לחדרי כושר

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 1440 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

היום עשיתי סבב בין חדרי הכושר בחיפה והתמקדתי בשנים שמצאו חן בעיני, הולמס פלייס בקניון חיפה ופרופיט בקונגרסים.

מישהו מכיר את חדרי הכושר הנ"ל ויכול לציין חסרונות ויתרונות?

הולמס פלייס נראה קצת יותר מפואר אבל מצד שני גם בפרופיט יש הרבה מכשירים שנראים חדשים.

מה החסרונות בחדר כושר low cost?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול בחדרי כושר זולים אין פוצי מוצי מסביב כלומר נטו מכשירים. אני אוהב את זה לא מוכן לשלם אקסטרה עבור שירותים שאני לא מנצל, אבל אם חשוב לך בריכה/סאונה/חוגים זה לא אופציה. בנוסף, יש סיכוי שבמקומות יותר יקרים האוכלוסיה יותר איכותית. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי ממתין קצת עם הצטרפות לחדר כושר - לראות האם בשבועות הקרובים תהיה התפרצות של הקורונה בעקבות הסרת הסגר והתנהגות הקהל, וגם כיוון שהמלתחות סגורות, כך שאיני יכול להתאמן לפני יום העבודה. בינתיים הקפאתי את המנוי שלי (להולמס בגרנ קניון) וממה שאני שומע מחברים הוא כמעט ריק.

אם הפרופיט איני מכיר. את ההולמס בקניון חיפה אני לא אוהב כיוון שאינו נוח ובמיוחד המלתחה שלו צפופה ולא נוחה. כמוכן שעות העבודה שלו לא מתאימות לי, הוא נפתח ב-6 בבוקר רק 2-3 ימים בשבוע, וזה לא מתאים לי (למרות שמחינת קרבה לבית הוא הקרוב ביותר). 

צריך להביא בחשבון שחדרי כושר נפתחים ונסגרים כל הזמן, אני לא בטוח מה יעלה בגורל חדרי כושר פרטיים לאחר משבר הקורונה. הסבירות שההולמס פלייס יתמוטט יותר קטנה, אם כי גם זה יכול להתרחש.

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבותץ הקורונה אני מבין יותר מתמיד כמה עדיף להשקיע בציוד כושר ביתי. זו השקעה חד פעמית שמחזירה את עצמה.

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע, בשביל זה צריך בית גדול, וזה עניין יקר.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייב , ספת כושר ומשקולת אוניברסלית כדוגמת זאת:

image.png.4b7261ec8ddfdb288adf919915906d02.png

מכסים לך 70% מהתרגילים. בשילוב עם אימוני משקל גוף ואירובי זה לגמרי מספיק. לא חייב מכון כושר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה משקולות זה כלום. אבל הליכון או קרוס או אליפטי כבר תופסים הרבה מקום. חוץ מזה, משום מה, אנשים מתמידים יותר בחדר כושר מאשר במכשירים הביתיים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם עזבתי את חדר הכושר בגלל הקורונה.

עברתי לאימונים באפליקציית freeletics ואני ממש מבסוט ממנה ומהתוצאות. אימוני משקל גוף. מה שכן ממליץ שיהיה בבית מתח או לעשות את האימון בפארק ליד הבית איפה שיש מתקנים שיכולים לשמש כמתח וכו'.

בנוסף לאימונים באפליקציה אני מוסיף ריצות כמה פעמים בשבוע וקפיצה בחבל כמה פעמים בשבוע (לפעמים גם וגם).

מעבר לזה שאני מאוד מבסוט מתצורת האימונים החדשה, ברגע שחדרי הכושר חזרו השבוע הם דורשים (אצלנו) להירשם מראש באפליקציה לאימונים ואי אפשר ללכת ספונטנית כשנוח לי. שזה עוד מינוס רציני. עם האימונים הנוכחיים אני פשוט מתפנה כשנוח לי, או אפילו בין פגישות (כי כרגע עובד מהבית).

בקיצור, ממליץ.

• אהבתי 1

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית גם עזבתי את החדר כושר. אני מתאמן בקומה עליונה של חניון פתוח שריק לגמרי בשעות הערב. האמת עובד לא רע בכלל. אני לא מתקרב לחדרי כושר עד שנקבל תמונת מצב יותר ברורה לגבי הקורונה. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, wa11a כתב:

אני גם עזבתי את חדר הכושר בגלל הקורונה.

עברתי לאימונים באפליקציית freeletics ואני ממש מבסוט ממנה ומהתוצאות. אימוני משקל גוף. מה שכן ממליץ שיהיה בבית מתח או לעשות את האימון בפארק ליד הבית איפה שיש מתקנים שיכולים לשמש כמתח וכו'.

בנוסף לאימונים באפליקציה אני מוסיף ריצות כמה פעמים בשבוע וקפיצה בחבל כמה פעמים בשבוע (לפעמים גם וגם).

מעבר לזה שאני מאוד מבסוט מתצורת האימונים החדשה, ברגע שחדרי הכושר חזרו השבוע הם דורשים (אצלנו) להירשם מראש באפליקציה לאימונים ואי אפשר ללכת ספונטנית כשנוח לי. שזה עוד מינוס רציני. עם האימונים הנוכחיים אני פשוט מתפנה כשנוח לי, או אפילו בין פגישות (כי כרגע עובד מהבית).

בקיצור, ממליץ.

חבל רק שלא ציינת שזה ממש לא FREE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, sperial כתב:

חוץ מזה, משום מה, אנשים מתמידים יותר בחדר כושר מאשר במכשירים הביתיים.

מסכים.

יותר נוח, יותר כיף, פוגשים חברים, יותר מאתגר ובאופן כללי עצם העובדה ששילמתי כסף עבור חדר הכושר לא מניח אותי להישאר בבית. 

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Bob Ross כתב:

חבל רק שלא ציינת שזה ממש לא FREE

גם חדר כושר לא. האפליקציה עולה 300 שקל לשנה. יש שוברי הנחה תמיד (אני קניתי עם 50%) כרגע יש 20% שכל מנוי יכול לשלוח לחברים.

זו פעם שניה שיש לי מנוי באפליקציה והיא שווה כל שקל.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, wa11a כתב:

גם חדר כושר לא. האפליקציה עולה 300 שקל לשנה. יש שוברי הנחה תמיד (אני קניתי עם 50%) כרגע יש 20% שכל מנוי יכול לשלוח לחברים.

זו פעם שניה שיש לי מנוי באפליקציה והיא שווה כל שקל.

לא אמרתי שזה לא השקעה טובה, רק אמרתי שראוי לציין אתז ה שאתה ממליץ על משהו.

כל מקרה יש משהו דומה ובחינם, פשוט לצפות בסרטונים של THNEX ולעשות את התרגילים שלהם עם הסטופר המצויין שהם שמים על המסך. 45 שניות לסט עם 15 מנוחה.

אני לפעמים גם משלב תרגיךים שלי במקום אך עדיין משתמש בסרטונים עם הסטופר המעולה שלהם:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שהתאמן בחדר כושר ועכשיו נדרש להתאמן בבית בגלל הקורונה, האימונים בבית לא היו מספקים.

המחסור בהתנגדות כתוצאה מהעמסת משקולות זה משהו שאני לא מצאתי לו תחליף, ואני לא איזה מגודל אחד שדוחק משקלים גדולים.

מה שכן, אנצל את התקופה לחקור את עולם הstreet workout.

לפות"ש, האם יש לך כבר איזה תוכנית אימונים מסודרת או שזאת הפעם הראשונה שאתה נרשם למכון כושר?

אם יש, ממליץ שתבדוק שכל המכשירים שאתה משתמש בהם קיימים בשני חדרי הכושר. ובכללי, תברר אם אתה יכול לעשות מעין אימון ניסיון כזה להתרשמות.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שהתאמן בחדר כושר ועכשיו נדרש להתאמן בבית בגלל הקורונה, האימונים בבית לא היו מספקים.
המחסור בהתנגדות כתוצאה מהעמסת משקולות זה משהו שאני לא מצאתי לו תחליף, ואני לא איזה מגודל אחד שדוחק משקלים גדולים.
מה שכן, אנצל את התקופה לחקור את עולם הstreet workout.

לפות"ש, האם יש לך כבר איזה תוכנית אימונים מסודרת או שזאת הפעם הראשונה שאתה נרשם למכון כושר?
אם יש, ממליץ שתבדוק שכל המכשירים שאתה משתמש בהם קיימים בשני חדרי הכושר. ובכללי, תברר אם אתה יכול לעשות מעין אימון ניסיון כזה להתרשמות.
עד הקורונה התאמנתי כמה שנים בספורטן.
אבל עכשו התנאים שם בלתי נסבלים וגם המחיר גבוה.
הם רוצים 240שח למנוי עם כניסה אחרי 17.00.
אבל הבעיה העיקרית שהם טוענים שמשרד הבריאות מכריח אותם לפתוח את כול החלונות..
מאוד חם שם והמזגן לא מורגש, בתנאים כאלה אי אפשר להתאמן.
בפרופיט והולמס פלייס כול החלונות היו סגורים.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...