Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעתכם על מפרט מחשב הגיימינג הבא?

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, hwgeek כתב:

לא רואה טעם להתווכח על מה שכבר ידוע ברוב הקהילת חומרה, אם רוצים מחשב עכשיו אז לתקציב הזה ה3600X מושלם, אם רוצים אינטל אז לחקות ל30 לאפריל וליקנות את המקביל של ה3600 בדור העשירי בעל 6C/12T:

https://videocardz.com/newz/intel-core-i9-10900k-core-i7-10700k-and-core-i5-10600k-marketing-materials-leak

שניכם צודקים. המחשב הוא לעכשיו, ליהנות ממנו עד שיש קורונה. כשמהשבר נגמר, יישחקו במחשב אולי פעם בשבוע ולמען האמת כנראה שגם פחות. האם ייתן 120 או 108 פריימים פחות משנה, כמו שמשנה שיצליח להריץ משחקים בכמה השנים הקרובות בלי שאצטרך לשדרג. תמיד נחמד לבנות מחשב שהוא גם בר שדרוג נוח, אבל זה פשוט לא מצליח להידחס לי בתקציב. באמת אני בתקופה שאי אפשר לבנות מחשב גיימינג (בלבד) טוב ב-5.5 אלף?

אגב, שמתי 500GB כי אחר כך, כשייגמר המשבר אזמין מאמאזון כונן נוסף בזול. כרגע יהיו בו איזה 2-3 משחקים וזהו. 

המחשב יישמש רק לגיימינג. לכל השאר יש לפטופ.

תודה רבה לכולם על העזרה והמפרטים שהשקעתם זמן לעזור לבנות. מעריך את זה מאוד.

על המפרט הזה,

https://www.tms.co.il/100654

הייתם מותחים עד קצה התקציב בשביל לוח 570 של GIGABYTE למשל?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

על המפרט הזה,

https://www.tms.co.il/100654

הייתם מותחים עד קצה התקציב בשביל לוח 570 של GIGABYTE למשל?

וגם מה דעתכם על הלוח והזיכרון במפרט הבא?

image.png.7431582ecc427c11ba4482306a3cdb48.png

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסך/מקלדת/עכבר בחר מה שתירצה.

קירור משופר בכלום כסף אתה יכול להזמין מאלי ולשדרג בעתיד מתי שתירצה:

https://hwzone.co.il/main-computers/הקירור-למעבדים-שהצליח-להפתיע-אותנו-בג/

PC.JPG

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 2

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ChemGuy85 כתב:

בעיות אבטחה יש גם ב-AMD. אני מעדיף בעיות אבטחה שהתגלו על בעיות אבטחה סמויות.  

לא משווה את המצב בשניהם. העניין שגם באינטל אם אתה רוצה ביצועים מקסימליים, צריך לבדוק אם יש עדכון ביוס ולקנות מעבד מהסטפינג האחרון. או שקונים "דור עשירי" שהטמיעו את זה שם.

לפני 2 שעות, ChemGuy85 כתב:

נכון המקסימום שהוא יקבל זה תמיכה כלשהי ב-Zen 3. לך תדע איזה מעבד אינטל תוציא לשוק בשנת 2021/2022. אולי המעבד העתידי של אינטל יהיה כל כך יותר טוב מ-Zen 3 שבכלל לא יהיה לו טעם לשדרג למעבד Zen 3 והוא יעדיף להחליף לוח אם בשביל לקנות את המעבד של אינטל.

ולך תדע אם אינטל תתמוך בDDR5 ואז הוא גם יצטרך לקנות זכרונות חדשים. הוא לא מפסיד שום דבר אם הוא קונה AM4, רק מרוויח אופציה לשדרוג עתידי במחיר מעבד משומש. 1151 מת ואין שום הגיון להשקיע בזה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד גירסה קצת זולה יותר מוולקום מחשבים בשביל שישאר כסף למסך גימינג טוב יותר:

*אני הייתי מיתפרע ולוקח מסך אולטרה רחב מעל 30 אינץ', אל תגביל עצמך לחנות ספציפית- חפש דגם מומלץ ופשוט תזמין מכל חנות שעושה מישלוח:
*מארז חביב עם 4 מאוררים מובנים וזרימת אוויר טובה.

*דגם SSD טוב ביותר.

*הכרטיס של GB גם מצויין.

PC2.JPG

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופ יושקע עוד קצת ויוזמן מסך 2k ips עם כל השיט שצריך. תודה.
144 הרץ וamd freesync כי למה לא. מסך טוב זה כמו צמיגים מבחינתי. לא פחות חשוב מהשאר.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסך זה אחד החלקים הכי חשובים במחשב כי מסך הוא הקשר שלנו לחוויה. בנוסף מסך איכותי ילווה אותך 5-6-7 שנים לפחות. לכן אל תהסס להשקיע כסף במסך טוב זו השקעה טובה. תוסיף גם רמקולים איכותיים או אוזניות איכותיות. זה שווה את זה. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי שכתבו כאן אבל ממליץ מאוד שלא לגעת בגרסת ה TUF של 5700XT, כרטיס רע ומתחמם מאוד אפשר לומר הכי גרוע מכל החברות שהוציאו גרסה לכרטיס הזה, אז להצמד לשאר.

בכללי רוב גרסאות ה TUF שיש בשוק לכל מוצר כלשהו (לוח / כ.מסך) אני לא מקבל רשמים טובים מהם.

אסוס מדי פעם מפקששים חזק עם מוצרים שלהם מבחינת איכות - יחס מחיר.

בכל אופן בנוגע לכרטיס מסך הוא עובד סבבה ב 144HZ ברזולוציה 1440P

• אהבתי 1
  • מעניין 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן צודק, זה מה שכתבתי לו בתגובה הראשונה שלי, TUF 5700 זה עוד טעות זולה יחסית, מה שהם עשו בSTRIX זה פשוט בושה לASUS, ועוד העזו להאשים את AMD חח.

דווקא הלוח X570 TUF הוא מצויין למחיר ובעל VRM טוב בהרבה ממקביליו במחיר למי שמתכנן לשדרג ל3950X בעתיד +OC, פשוט לכל מה שקשור לכרטיסי מסך של AMD - לא לגעת בשום צורה בדגמי ASUS, הם פשוט מזלזלים פעם אחר פעם בQC ומשתמשים בקירורים של גירסאות NV שלא מתאימים 100% וסתם יוצא מוצר שמוציא שם רע לAMD.

מי בא לשחק COD WARZONE?

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את ה 390X שלהם והוא אחלה, אחי קנה את הוגה 64 STRIX הבעיה עם ה HOTSPOT שם חזקה לגמרי, זיכו אותו לאחר דין ודברים מול אמזון והיצרן באיזה 100 דולר איתם הוא קנה סטריפים לקירור מומלצים וכו'.. מבאס בהחלט, הקירור שם לא משהו וגם לא יושב כזה טוב כמו שאמרת, פירקנו את הכרטיס הזה איזה 3 פעמים (VEGA64)

X570 TUF לא הכרתי, את המחשב שלי קניתי עם X470 לפני שהם יצאו 😛 

** וואלה אם לא היו לי לימודים להשלים הייתי כבר מתקין את המשחק...

• אהבתי 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרט שהוא לדעתי יותר חזק באותו תקציב :

lrg16015.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח AMD

מעבד AMD: מעבד AMD Ryzen 5 3600 3.6Ghz AM4 - Box - Box 1
      לוחות אם למעבדי ‏AMD: לוח אם MSI B450M PRO-M2 MAX AM4, AMD B450, DDR4, PCI-E, VGA, DVI, HDMI 1
      זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Ripjaws V 2x8GB 3200Mhz DDR4 CL16 Kit 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte RTX 2070 SUPER WINDFORCE OC 3X 8GB GDDR6 HDMI 3xDP 1
      כונני SSD: כונן קשיח Crucial P1 CT500P1SSD8 500GB SSD PCIe NVMe M.2 2280 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי Corsair 650W 80+ White VS650  1
      מארזים: מארז ללא ספק Sharkoon VG7-W Window ATX - צבע שחור LED אדום 1
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 4739 שקל
עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר
שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את @ChemGuy85 שלאורך הדיון מעלה נקודות חשובות ונכונות. 
אוברקלוקינג זה תחום שהפך לנחלת העבר, והאנשים שעוסקים בו אלו בעיקר אוברקלוקרים שרואים בזה תחביב ומנסים לשבור כל מיני שיאים. התועלת שתפיק מאוברקלוק של מעבד לא שווה את ההשקעה הכספית. 

רק לגבי המפרט האחרון - 

VS650 הוא ספק בסיסי לחלוטין. ספק כוח זה רכיב חשוב שעשוי לשמש אותך גם במערכת הבאה, לכן הייתי לוקח ספק ברמה גבוהה יותר כמו אחד מאלה: 

Corsair RM650x
Corsair RM650
Corsair TX650M
Antec HCG-650
Antec Earthwatts Gold Pro
Seasonic Focus Gold
Corsair CX650

חלקם מגיעים עם 7 או 10 שנות אחריות.

• אהבתי 2

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פינג פינג פינג!

בשביל לקבל PCI-E4 צריך לקחת לוח אם מבוסס שבב X570. 

Gigabyte b450 מגיע עם PCI-E3. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...