Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות של גיימרים במחיר טוב או, התחלנו ללמוד בצורה מכוונת, יש המלצות?

deltaHF
שימו לב! השרשור הזה בן 1453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עקב המצב, כמו הרבה מוסדות להשכלה עברנו ללמידה מכוונת.

עלי אישית זה מקשה במיוחד עקב בעיות קשב וריכוז (גם עם טיפול תרופתי, עדיין דרושה סביבת עבודה סבירה).

כרגע אני עם אוזניות in ear פשוטות, שומע את כל רעשי הרקע שרק ניתן וגם זה מאוד לא נוח להיות איתן 6-8 שעות.

קיבלתי המלצות על אוזניות גיימינג במחיר טוב שניתן להזמין מחו"ל אך אני חושש שיקח להן המון זמן להגיע עכשיו.

אז צריך המלצה לאוזניות גיימינג שאוטמות יחסית טוב רעשי סביבה, איכות הסאונד שלהן לא משנה - מדובר בהרצאות בזום, עדיפות לאל חוטיות ובמחיר כמה שיותר נמוך היות ואחרי שכל זה יגמר לא יהיה להן שימוש. כמובן צרכות להיות זמינות לרכישה מיידית בארץ.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיע מחו'ל כרגע אין טעם, ואי אפשר להזמין מאמזוו כלל. מעבר לזה ממליץ לך להכנס ל ksp ולראות דגם שמתאים לך. ואחכ לבדוק מחירים ב zap

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוזניות Over Ear אלחוטיות זולות.

א-ב-ל זה לא מבטיח שיהיה לך נוח איתן, אלה שבאמת נוחות לרוב האנשים יקרות יחסית.

וכל זה ל-6-8 שעות? אני אפילו לא בטוח שעם Bose QC35 יהיה נוח לכל כך הרבה שעות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הפסקות בין לבין, בינתיים שורד גם עם ה in ear (לא מפונק), בעיקר רעשי הרקע משגעים אותי.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז Over Ear אלחוטיות זולות.

Over Ear מכיוון שהן עוטפות את כל האוזן ומפחיתות באופן פסיבי רעשי רקע, הקטע של ה"גיימינג" מיותר בעיניי לצרכים הללו

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לאחרונה עברתי לאוזניות של hyperx וחייב להגיד שהנוחות שלהן מדהימה. אני יכול להיות איתן הרבה שעות וכמעט לא מרגיש חוסר נוחות אחרי ובמהלך.

מה שכן, אצלי הן חוטיות ואני לא יודע כיצד הגרסה האלחוטית תשפיע מבחינת משקל וכו'.

הדגם שאצלי הוא hyper x cloud alpha נדמה לי. נסה לראות אם יש להן דגם אלחוטי גם.

מסכים עם ליאור שהגיימינג מיותר (למעט הארגונומיקה אולי, כי משקיעים בנוחות שלהן המון).

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי לזה "גיימינג" כי לא ידעתי איך לקרוא להן אחרת 😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, ניקו פ. כתב:

מסכים עם ליאור שהגיימינג מיותר (למעט הארגונומיקה אולי, כי משקיעים בנוחות שלהן המון).

בהחלט נכון, אבל במקרה הספציפי זה מיותר בגלל 2 סיבות:

1. זה מייקר מאוד, סתם כדוגמה HyperX Cloud Mix מדובר על מעל 600 שקל.

2. יש הפסקות בין לבין.

אם היה תקציב מספיק גבוה, אז כן.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני איזה חצי שנה קניתי במבצע אוזניות bt שהיו במבצע בטויס אר אס במחיר דיי מצחיק, משהו באיזור ה 50-100 שח. 

חייב לציין שהן מפתיעות מאוד מכל הבחינות. הן נוחות ושומעים יפה מאוד. 

ברור שזה לא משתווה למשהו מקצועי, אבל ביחס למחיר המצחיק זה פצצה של דבר, מבטיח לך שאם תנסה אתה מאוד תופתע. 

הילדים שלי חורשים עליה ואני מחבר אותה לכל דבר אפשרי: טאבלט, סטרימר שיומי וכד'. 

אגב, יש להן גם מקלט רדיו פנימי ומיקרופון כך שאפשר לצמד לנייד ולדבר כמו דיבורית ובנוסף גם חריץ לכרטיס זיכרון tf card  לשמיעת mp3. 

שם הצימוד הוא P47 ומצאתי לך בדיוק את המוצר באליאקספרס (יודע שכרגע זה פחות רלוונטי להזמין משם) 

https://a.aliexpress.com/_dTNfBPA

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, איך אתה שולט על הרדיו?

לכמה זמן מספיקה הסוללה?

האוזניות מבודדות פסיבית רעשים מבחוץ בצורה נורמלית?

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק באותה סיטואציה כמו שלך. עקב כך שאמזון הפסיקו את המשלוחים לארץ החלטתי לרכוש בארץ. מצאתי כמה זוגות בעלי תמורה גבוהה יחסית לכסף:

1. אני רכשתי את bluedio T5 - אמורות להיות בעלי איכות שמע טובה, סוללה גדולה ומנגנון ביטול רעשים בסיסי.
https://ksp.co.il/index.php?uin=56832&select=&txt_search=bluedio t5

2. אם מנגנון ביטול רעשים לא מעניין אותך אולי תהיה מעוניין בזוג הבא שנותן ערך מאוד גבוהה לכסף:

https://ksp.co.il/index.php?uin=56816&select=&txt_search=bluedio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטינגר סתם יקרות (היה באמאזון ב-29 דולר) והייפר איקס הם קצת יקרנים כי זה מותג "גיימינג".

לדעתי, לצרכים שלך האופציה הרביעית ב-180 תהיה מצוינת ולגמרי מספיקה. אני לא מכיר אותה אבל לפי מפרט יבש עושה רושם שהן לחלוטין מה שאתה צריך.

לפי מה שתיארת ההודעה של TEPIC קולעת בול למה שאתה צריך. רק תחליט אם אתה רוצה לשים עוד 80 ש"ח על ביטול הרעשים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהראשונות הן 2.4GHz ולא BT, זה אומר שהן יעבדו אך ורק בחיבור למחשב ויתפסו לך חיבור USB, אוזניות בלוטוס יכולות לעבוד גם עם פלאפונים וכו', ובלפטופים גם לא יתפסו לך חיבור USB.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים. BLUEDIO T5 IT IS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...