Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות של גיימרים במחיר טוב או, התחלנו ללמוד בצורה מכוונת, יש המלצות?

deltaHF
שימו לב! השרשור הזה בן 1452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי יהיה רלבנטי לאחרים - קניתי לשימוש דומה (אבל קבוע, אני לומד הרבה לבד וחייב סינון רעש) COWIN SE7 - הדגם המעט יותר יקר (בערך 500 ש"ח). הן נוחות מאוד, איכות שמע טובה עבורי וסינון הרעשים טוב לפחות כמו ה-QC20 שלי (חוטיות ומעצבנות עם לפטופ אז נשארות בבית) אם לא יותר מעצם הכיסוי של האוזן. ההפתעה - משקפיים לא מפריעות כמו שדאגתי.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מעדכן אחרי שימוש של מעל שבוע, עושות את העבודה מעולה! מרוצה מהן מאד.

נוחות על הראש, סאונד נקי וברור, סוללה מספיקה להרבה זמן. 

אין לי ניסיון עם סינון רעשים אז אין לי נקודה להשוואה. כאשר מפעילים את הפונקציה באוזניות הסאונד נקי וברור יותר על חשבון מעט ווליום. כמו כן הן לא אוטמות אותך מרעשי סביבה לחלוטין אבל מספיקות גם לאחד כמוני עם בעיות קשב וריכוז.

בעיה אחת ספציפית שקיימת אצלי היא שאם אני מבצע צימוד של האוזניות למחשב בזמן מפגש זום, הווינדוס קורס. זו כנראה בעיה במחשב שלי ולא באוזניות אבל מעצבן.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה עם הt5 ווינדוס...
גם לי וגם למספר חברים היתה בעיה לצמד לוינדוס בד"כ היו נתקעות ומשמיעות רעש זמזום ללא אפשרות לכבות עד שלא מחברים לטעינה ומכבים.
ממליץ לך אם יש לך אפשרות להחזיר ולקחת את הt6 או t4s אם קיים...
הבעיה בt4s זו השהייה של הקול לעומת התמונה.
נ"ב אחרי משחק של המון פעמים של ניסיון חיבור לוינדוס בדכ זה היה מצליח אבל זה היה מייאש..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם T5  מספר ימים ולא נתקלתי בשום בעיה להשתמש באוזניות עם המחשב. אני משתמש בווינדוס 10 עם כרטיס רשת (שהוא גם BT) תוצרת אינטל (דגם ac 3165).

לגבי האוזניות עצמן:

כללי - אחלה אוזניות, אכן שוות את המחיר שלהן אך אין להשוות אותן לאוזניות יקרות של המותגים הגדולים.

סאונד- טוב מאוד ומהנות לשמיעת מוזיקה, אך לא משאיר אפקט "וואו".

סוללה - מעולה ממש.

דיבורית - טובה.

פונקציונליות - סידור הכפתורים מעט מבלבל וגם השימוש בהם. ניתן להתרגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה אצלי היא ספציפית כשמתחברים עם האוזניות בBT במהלך מפגש זום. כאשר הזום סגור, הוינדוס לא נופל.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, deltaHF כתב:

הבעיה אצלי היא ספציפית כשמתחברים עם האוזניות בBT במהלך מפגש זום. כאשר הזום סגור, הוינדוס לא נופל.

בדקתי עכשיו אצלי וקיימת בעיה חלקית.

במהלך שיחת זום אני לא יכול להשתמש במיקרופון של האוזניות אלא רק בזה של המחשב, כלומר שומע באוזניות ומדבר דרך המחשב.

מכיוון שאני יושב מול המחשב זה לא מפריע לי בזמן השימוש אבל זה בהחלט לא תקין.

תנסה להגדיר אצלך (לפני שלב הjoin audio) להגדיר את האוזניות כ headphones ולא headset, וכמו כן להגדיר לזום להשתמש במיקרופון של המחשב ולא בזה של האוזניות.

ייתכן שזה יפתור אצלך את בעיית המסך הכחול (שאצלי מופיע "רק" בתור הודעת שגיאה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...