Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה במעורבות אישית עם כול המזל שיכל להיות/ סיפור שלא להאמין

apollo
שימו לב! השרשור הזה בן 6961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וכמובן תודה לכישוריי כנהג ולאינסטינקטים החדים שלי...

חברים יקרים - לפניכם עוד סיפור גבורה עילאי של חבורת נהגי F1 בדמיון.

אני מניח את תיבתי...:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מילים , עברתם את גבול הטימטום... ועוד אני חשבתי שעשיתי דברים משוגעים כמו להרים אמברקס בחניה סגורה וזה...

להטיף לכם לא צריך , נראה לי שהבנתם או שלא :roll: .

מצד שני לעזור לך להוציא כסף מהביטוח זה עוד יותר דבילי , כי אתם צריכים לקבל שלילה לא כסף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו מגיע הקטע הבאמת הטוב: הם לא יודעים

אם לא שמת לב, הקטע הבאמת טוב הוא שההורים וכל המכרים שלך לא משתתפים בשבעה שלך היום.

אני לא אומר שאני כזה צדיק גדול, ושלא עשיתי שטויות בחיים שלי, אבל לפחות אף-פעם לא התגאתי בזה.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על שם מי רשום הרכב והביטוח, שההורים לא יודעים?

איפה הרכב עכשיו?

הביטוח לא יקנה את הסיפור שלך, הם לא משחררים כסף, הם יחקרו, והנהג ימצא את עצמו עם שלילה וללא רכב.

פעם הבאה שאתה לוקח זריקה בכביש מכוכב אחר, לך לפחות לעשות קורס נהיגה מונעת, שתדע איך נכנסים ויוצאים מסיבוב כזה.

אני לא מעודד אף אחד לעשות את זה, אבל מי שמטומטם שישא בתוצאות.

לך ספר להורים!

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו תודה שלא פגעתם באף אחד אחר שהיה יכול להיות שם.

אני מקווה גם שאת הלקח שלכם באמת למדתם כי לא ממש אכפת לי כשאנשים מסכנים רק את עצמם וזה באחריותם,אבל על הכביש אתם מסכנים גם אנשים אחרים.

חוץ מזה כסף מהביטוח לא נראה לי שתראו וגם את הרישיון הייתי רוצה לראות נלקח מהנהג להרבה זמן.

ד"א גם אם אתם מרגישים בסדר לכו להבדק בכל מקרה כי לפעמים יש פגיעות שמרגישים אותם רק לאחר זמן-מה.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפט המחץ (לא ערכתי) :

חוזרים להתחלה בודקים את כול עיניני ה"בטחון" הפעם אני שם חגורה

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה פשוט נהיה פה כל כך כיף לקרוא. כאילו כל מטומטמי העולם החליטו לבוא להתיישב פה בפורום ולבלבל את המוח בסיפורי הגבורה-עלק-תאונה שלהם.

גבר, חבל שלא נפצעתם. שלושתכם.

למה?

כי סבתא שלי היתה אומרת שמי שלא לומד במוח - לומד בכוח.

אז חבל שלא שברתם כמה עצמות, אולי הייתם לומדים טוב יותר.

בכל מקרה, אני מקווה שהמשטרה \ חברת הביטוח תמצה איתכם את הדין, ולא רק שלא תראו ממנה שקל, אלא תקבלו קצת שלילה. בנוסף

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני שואל עוד פעם שאלה פשוטה:

אם שרשור כזה לא דורש נעילה אז מה כן?

שאחרים ילמדו מטמטום של אחרים? יש מספיק שרשורים כאלה בפורום, על שלל הסוגים והדוגמאות.

לא חושב שמגיע לכותב השרשור "במה" ותגובות נלהבות על מעשה שכיח ומטומטם שצריך להוקיע!!!

אני רוצה לבקש מכולם באמת שלא להטיף לי מוסר.....

....כאמור אני והחבר'ה מבינים את הטעות והטפות מוסר ממש לא יעזרו לנו כרגע.

טוב, אז אם זו בקשתך:

ב'ואנה גבר גבר איזה תותחים אתם, זריקה ב-90 קמ"ש וואי הלוואי עליי איזה מטורף פצצות לגבות רסיסים לאשכים...

סבבה עכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...