Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי לא ממהרים למסור מידע בטלפון וכשמוסרים הוא לא תמיד נכון

avimorde
שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי שבועיים של חרישת הארץ ושריפת ימים וכסף על סוחרים שקרנים ובדיקות, החלטתי לקנות מחברה נורמלית שתפתח בפני הכל בצורה ברורה ולא תסתיר כלום. מצאתי מודעה של רכב ביד שניה, עם נתונים סבירים ומחיר סביר. המספר במודעה קישר אותי עם המוקד של סוזוקי. במוקד נאמר שאכן הרכב רלוונטי אך לא יוכלו למסור לי פרטים אודותיו כיוון שהם רק מוקד והרכב לא אצלם. אין להם גישה לפרטים שלו ואצטרך להגיע פיזית לסניף מכירה שלהם. כאשר הסברתי שהסניף הכי קרוב אלי הוא במרחק של כמעט שעה נסיעה, הואיל הנציג בטובו ויצר קשר עם הסניף המחזיק ברכב. לאחר מספר דקות של המתנה עדכן אותי הנציג שלדברי הסניף המחזיק ברכב הוא במצב מעולה מטופל במורשה ללא תאונות וללא הפתעות, המחיר עוד גמיש ושאני מוזמן להגיע לקנות. שאין לי מה לדאוג כי הם חברה מכובדת. יופי אמרתי לעצמי שיאללה אסבול עוד נסיעה ארוכה פעם אחרונה אבל לפחות אדע שהקניה בסוף כמעט מובטחת. נסעתי שעה הגעתי לסניף נציג המכירות פתח את הרכב במחשב ו... הוחלף מנוע ברכב.

אני לא מאשים את הנציג במוקד, שכנראה מסר לי בדיוק את הפרטים שנאמרו לו בטלפון מהסניף שמחזיק ברכב. אני לא מאשים את הסניף שלא הבין מאיפה נפלתי עליהם, מבחינתם הם רואים אותי בפעם הראשונה. אני מאשים את סוזוקי שלא יתכן שב2019 אין להם במחשבים גישה למאגר הרכבים שלהם או שיש להם גישה והם פשוט לא רוצים למסור פרטים. עד לפה אני לא יכול להתלונן אבל לנסוע שעות לסניף הקרוב רק כדי לקבל את הפרטים הכי בסיסיים על הרכב. ואם כבר קיבלתי פרטים בטלפון, אז הם לא נכונים. זה כבר לא לרמתכם. אז אם יש פה נציג של סוזוקי, למדתי שאתם לא שונים בהרבה מהסוחרים והשיטות שלהם. קודם כל נביא אותם אלינו, ואם כבר באו עד לכאן בטח יתפשרו על ההפתעות הקטנות. הנציגים בסניף התנצלו ולקחו את המספר שלי לעדכן אותי אם יכנס אליהם רכב מתאים. ממש תודה. מקווה שיעזור למי שמתכוון לקנות מסוקי

עריכה אחרונה על ידי avimorde
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ב2006 רציתי מיידע על הסוזוקי סוויפט שאמורה היתה להגיע, והגעתי לסניף ונאמר לי שהיא לא מגיעה בזמן הקרוב,

ולא ידוע מיידע בכיוון הסוויפט... קניתי איגניס במקום , אחרי שבועיים הגיע הסוויפט....נבלות.

הם פשוט רצו למכור את המלאי שנותר להם מהאיגניס ודחפו לי אותו כברירת מחדל... אני אשם, לא הם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ב2006 רציתי מיידע על הסוזוקי סוויפט שאמורה היתה להגיע, והגעתי לסניף ונאמר לי שהיא לא מגיעה בזמן הקרוב,

ולא ידוע מיידע בכיוון הסוויפט... קניתי איגניס במקום , אחרי שבועיים הגיע הסוויפט....נבלות.

הם פשוט רצו למכור את המלאי שנותר להם מהאיגניס ודחפו לי אותו כברירת מחדל... אני אשם, לא הם.

גם לי הם הציעו אלטרנטיבה, ויאמר לזכותם אחת שהייתה יכולה להתאים לי. רק שעלותה גבוהה ב2K שח מהתקציב שלי.

לא ממש התכוונו להשוואת את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יאתגר אותך... נסה לבקש הסטוריה מלאה של הרכב שבה פירוט מלא של חלפים ותיקונים שהרכב עבר ... ובגרסה מודפסת.

ספויילר - חחחחחחחחח. זה לפחות מה שאני קיבלתי כשביקשתי. לאחר מכן הגיעו ההמצאות שאין להם גישה למידע הזה (טרייד סוזוקי רשמי כן???). כמובן שרכישה מהם בוטלה על הסף בעקבות ההתנהלות ההזויה הזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יאתגר אותך... נסה לבקש הסטוריה מלאה של הרכב שבה פירוט מלא של חלפים ותיקונים שהרכב עבר ... ובגרסה מודפסת.

ספויילר - חחחחחחחחח. זה לפחות מה שאני קיבלתי כשביקשתי. לאחר מכן הגיעו ההמצאות שאין להם גישה למידע הזה (טרייד סוזוקי רשמי כן???). כמובן שרכישה מהם בוטלה על הסף בעקבות ההתנהלות ההזויה הזו

קיבלתי את זה מודפס כשהתעניינתי באוונסיס שנמכרה דרך "טויוטה סלקט" במתם חיפה, אפילו הציגו לי איך הרכב נראה לפני תיקוני הפחחות שעשו טרום העמדה למכירה (הכל כמובן איכשהו היה מתועד במערכת שלהם).

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור מה האינטרס.

כשהם ראו שאתה לא מתכוון לרכוש את הרכב, הציעו לך אלטרנטיבות אחרות?

בגלל זה, הם רוצים למכור. אם ימסרו את המידע בטלפון, הם לא ימכרו רכבים.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב לא קונים בטלפון!

כשחיפשתי ויטארה לאמא שלי, הייתי גם בטרייד שלהם ולא היה להם.

אבל נסעתי מהמרכז לחיפה, ירושלים ולבסוף נרכש רכב מאשקלון.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור מה האינטרס.

כשהם ראו שאתה לא מתכוון לרכוש את הרכב, הציעו לך אלטרנטיבות אחרות?

בגלל זה, הם רוצים למכור. אם ימסרו את המידע בטלפון, הם לא ימכרו רכבים.

רכב לא קונים בטלפון!

כשחיפשתי ויטארה לאמא שלי, הייתי גם בטרייד שלהם ולא היה להם.

אבל נסעתי מהמרכז לחיפה, ירושלים ולבסוף נרכש רכב מאשקלון.

אתם באמת בעד דרך ההתנהלות שלהם? מה זאת אומרת אם ימסרו מידע בטלפון לא ימכרו רכבים? אלפי הרכבים שנמכרים מידי יום על ידי אנשים פרטיים, האם המוכרים לא מיידעים את הקונים בנתוני הרכב לפני שמאלצים אותם להגיע? ההפך הוא הנכון, זה מראה שהכל מסודר וגלוי. האינטרס היחיד שהגיוני מהשיטה הזו הוא שהלקוח ירכוש בסוף עקב סבלנות שפקעה.

ובכל זאת אני לא מצליח להבין את דרכי החשיבה שלהם, בפועל בין אם קניתי ובין אם לא, הלקוח נשאר בהרגשה שחברת סוזוקי הצליחה בזכות הטריקים שלה בניגוד להרגשה של קנייה חכמה מסודרת מאורגנת מבית טוב. והרי פגיעה בשם של החברה תעלה להם יותר ביוקר מאשר למסור מידע ולומר את האמת. הלא כן? באמת לגיטימי לכם שאם מצא חן בעיניכם רכב מסוזוקי, אתם תיסעו שעות לבחון אותו כי אתם סבורים שלא נהוג למסור מידע מינימלי בטלפון טרם ההגעה?

וזה לא רק אני, אחת לכמה ביקורות על הסניפים שלהם בגוגל מדברת בדיוק על החוסר הגיון בלגרור אותם עד לסניף בעיר אחרת כדי לתת להם מידע. וכן הציעו לי חלופה, יקרה יותר ב2K מהתקציב שלי ולא הסכימו להשוואת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי כנציג מכירת רכב יד שניה בחברת טרייד אין גדולה ומוכרת.

יודע מה החוק הראשון שאמרו לי כהגעתי לחפיפה? "לא למסור שום פרט או מחיר על הרכב בטל ולומר הכל כדי שהלקוח יגיע לסניף".

יודע למה?

כי ברגע שאתה פנים מול פנים והשקעת מהזמן שלך למשהו מעבר לשיחת טל' אתה קצת יותר "מתפשר" וכמובן שבונים על היכולת של אנשי המכירות למכור לך משהו.

אגב, אני לא עבדתי כך (לכן פוטרתי), הייתי מוסר ללקוח את כל המידע בטל (חוץ ממחיר, אבל כן מכוון לסביבות המחיר) והייתי סוגר בזכות זה הרבה הרבה עסקאות מהירות.

אבל המנהל שלי כעס שאני "נותן פרטים בטל'"

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי שההתנהלות שלהם תקינה.

פשוט אתה מתלונן על כך שהיית צריך ליסוע לכאן ולשם בחיפושים אחר רכב.

זה חלק מהתהליך. ומי שמתעצל קונה את הרכב הראשון הקרוב שהוא רואה.

ברור לי שהם לא ימסרו בטלפון פרט מטרפד עסקה כמו החלפת מנוע.

לכן, הביקור בסניף סוזוקי היה חלק ממסע החיפוש שלי. הכניסו את שמי למאגר ואכן התקשרו כשנכנס רכב מתאים - וזה היה מאוחר מידי.

סבלנות ובדיקת אופציות רבות לעומק זה שם המשחק בשוק היד2 בארץ.

בהצלחה.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין, מה ההבדל בין מגרש סוחרים לבין מגרש סוחרים שלמעלה כתוב סוזוקי?

שם או שם יש סוחרים שיעשו הכל בשביל למכור רכבים.

זה שהם עובדים בשביל סוזוקי לא אומר שהם הוגנים.

פעם התקשרתי למוקד טרייד אין של שברולט, ענתה לי לטלפון ילדה שלא יודעת מה זה שלדה.

אמרה לי לבוא לסניף שקרוב לבית.

באתי, התאכזבתי והלכתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל.

בטרייד אין של יבואן לא תמצא מכוניות שבורות / שבורות לשעבר...

הם פשוט לא קונים כאלה.

יש גם הבדל ברמת השקיפות כדי לשמור על השם.

זה לא אומר שאפשר לרכוש שם בעיניים עצומות, פשוט קצת יותר אמין.

למגרשים רגילים מעולם לא נכנסתי ולעולם לא אכנס.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם באמת בעד דרך ההתנהלות שלהם? מה זאת אומרת אם ימסרו מידע בטלפון לא ימכרו רכבים? אלפי הרכבים שנמכרים מידי יום על ידי אנשים פרטיים, האם המוכרים לא מיידעים את הקונים בנתוני הרכב לפני שמאלצים אותם להגיע? ההפך הוא הנכון, זה מראה שהכל מסודר וגלוי. האינטרס היחיד שהגיוני מהשיטה הזו הוא שהלקוח ירכוש בסוף עקב סבלנות שפקעה.

ובכל זאת אני לא מצליח להבין את דרכי החשיבה שלהם, בפועל בין אם קניתי ובין אם לא, הלקוח נשאר בהרגשה שחברת סוזוקי הצליחה בזכות הטריקים שלה בניגוד להרגשה של קנייה חכמה מסודרת מאורגנת מבית טוב. והרי פגיעה בשם של החברה תעלה להם יותר ביוקר מאשר למסור מידע ולומר את האמת. הלא כן? באמת לגיטימי לכם שאם מצא חן בעיניכם רכב מסוזוקי, אתם תיסעו שעות לבחון אותו כי אתם סבורים שלא נהוג למסור מידע מינימלי בטלפון טרם ההגעה?

וזה לא רק אני, אחת לכמה ביקורות על הסניפים שלהם בגוגל מדברת בדיוק על החוסר הגיון בלגרור אותם עד לסניף בעיר אחרת כדי לתת להם מידע. וכן הציעו לי חלופה, יקרה יותר ב2K מהתקציב שלי ולא הסכימו להשוואת.

איפה קראת או הבנת שאני תומך בשיטת העבודה הזו?

זו שיטת עבודה בשביל למכור נטו, שוב פעם, זה האינטרס שלהם.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חלק מהתהליך.

לבזבז את הזמן והכסף של לקוח פוטנציאלי, על רכב שהוא לא מעוניין בו, לא צריך להיות חלק מהתהליך.

עריכה אחרונה על ידי mcaspi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...