Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם מצלמות המהירות?

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברגע שעברת את פסי הדריכה של המצלמה, אתה יכול להצמיד את הדוושה לרצפה ולדהור אל עבר השקיעה.

הפסים בד"כ ממוקמים 20-30 מטרים אחרי (או לפני, אם המצלמה דו כיוונית) המצלמה ובחלק ניכר מהמקרים ניתן להבחין בהם על הכביש, בכביש 22 למשל זה בלתי אפשרי אבל אומדן המרחק נשאר פחות או יותר זהה. במצלמות מהירות שהן גם מצלמות אור אדום, פסי הדריכה נמצאים בסמוך או על מעבר החציה.

במצלמות האמיתיות בכביש 22, אפשרי גם אפשרי. המצלמה לכיוון צפון היא דחליל לפי מיצו, ואכן אין לה פסי דריכה.

במצלמות לכיוון דרום פסי הדריכה נראים בבירור.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק למצלמה שבין אתא דרום להסתדרות דרום יש תיבת תקשורת ונראים פסי דריכה. יש טענה שלשתי האחרות הוטמנו פסי דריכה לפני סלילת הכביש, אבל גם לא נראות לידן תיבות תקשורת. מכל מקום, וייז מזהיר מפניהן והתנועה נעה לידן במהירות המותרת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק למצלמה שבין אתא דרום להסתדרות דרום יש תיבת תקשורת ונראים פסי דריכה. יש טענה שלשתי האחרות הוטמנו פסי דריכה לפני סלילת הכביש, אבל גם לא נראות לידן תיבות תקשורת. מכל מקום, וייז מזהיר מפניהן והתנועה נעה לידן במהירות המותרת.

יכול להיות שאני אחראי באופן חלקי לשמועה הזו. לפני שנים פתחתי כאן שרשור שבו צילמתי פסי דריכה שנשתלו בכביש לפני הסלילה.

מאז נאמר לי כאן שפסי הדריכה של המצלמות חייבים בכיול ולכן היו חייבים להוסיף אותם לאחר הסלילה.

אגב השרשור ההוא, במבט לאחור ניתן לראות שאלה לא לולאות של מצלמות (לפי המיקום והצורה), אולי הן מיועדות לבקרת תנועה.

בכל מקרה, לפי מיצו שתי המצלמות לכיוון דרום אמיתיות, ואני די בטוח שראיתי לולאות ליד שתיהן. עם זאת, אני לא נוסע הרבה מהקצה הצפוני של הכביש דרומה ואולי אני טועה לגבי המצלמה הצפונית. נראה מה יהיה כשיסיימו שם את העבודות.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע למצלמות האלו יש באמת טולרנס מסויים וגם הן לא כל הזמן פעילות ואם זה לא מספיק גרוע אז גם לא בכל תנאי הן מצליחות לתפוס תמונה ברורה.

אבל אם אתה נוסע במגבלות החוק למה זה בכלל מטריד אותך? או שאתה שואל מתוך סקרנות?

לא יודע, בזמן האחרון - בעיקר בנסיעות ארוכות של סוף שבוע, אני דווקא שם לב שרוב הנהגים בכלל נוהגים מתחת למהירות המותרת והרבה פעמים זה כבר נהיה מתסכל כי אני צריך לרגע לעקוף אותם משמאל רק בכדי לחזור לנתיב ימין ולנסוע במהירות שיוט חוקית.

לך תבין אנשים.

היכן מצאת כביש שאפשר לעקוף משמאל? אני מחפש אחד כזה ולא מוצא.

כמות כלי הרכב בנתיב שמאל כל כך גדולה שלנסות ולהעיר לאלה שחוסמים כבר לא רלוונטית והימני קורץ.

בנוסף מקווה שיפרקו את השרץ הזה של מצלמות המהירות מה שיותר מהר, מלבד כסף הוא לא נלחם בכלום ולראיה כמות התאונות פחתב בעשרות אחוזים מאז שהפסיקו איתן.

נכון לרגע זה איני יודע אם הן מצלמות או לא אך בוודאות לא נשלחים דוחות במיוחד לאחר כל הצחנה שעלתה בבית המשפט איך שהן "הוכשרו" על ידי שקרים ומניפולציות.

עדיין מחכה שיעיפו כמה ראשים (כניראה אני חי באורופוריה)

יום נהדר לכולם :)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המצלמה הצפונית ב-22 - אני עובר שם פעם בשבוע, ולא ראיתי פסי דריכה או תיבת תקשורת. מכל מקום, במקום הזה הולך ונבנה מחלף חדש שאמור להפתח בעוד כשנה וחצי, המהירות מוגבלת ל-70 קמ"ש, ולפחות בשעות בהן אני עובר שם (צהריים) זו גם מהירות התנועה בקטע הצר הזה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי - אתם תומכים בגביית המיסים במסווה הזאת כאילו?

כל העולם מפרק את מצלמות המהירות מהכבישים המהירים כן?

כבישי ישראל הבינעירוניים במצב טוב מאד ברובם (במיוחד בקטעים שעברו עדכון בשנים האחרונות), אין שום בעיה לנהוג שם במהירות גבוהה מהכתוב על השלט.

הבעיה אצלנו היא יותר בנהגים לא בכבישים......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד נוסע במהירות שהיא פחותה מה מקסימלית, ונהגים שסביבי נוסעים הרבה יותר ממני ובווודאות מעבר למהירות המותרת ועוקפים אותי

נהיגה שמהירות שהיא פחות ממהירות הממוצעת בכביש היא מסוכנת לך ולסובבים. אתה גורם לכל הנהגים מסביב לתמרן ולבצע מהלכים מסוכנים בכביש, כולל לאוטובוסים ומשאיות. לנסוע 70 בכביש של 90 בהנחה והתנועה זורמת ואין תנאים שמגבילים מהירות (כגון מפגעים בכביש, מזג אויר וכד') לא הוגן כלפי משתמשי דרך אחרים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי יהיו פחות תאונות דרכים? לך תדע אם באמת הנהיגה האוטונומית תוריד את הסטטיסטיקה הזו לאש מאוד קטנה.

נהיגה פרועה, נהיגה תוך כדי עייפות, נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים - כל הפקטורים האלה ייעלמו מן העולם.

לאמר לך שאני רוצה לחיות כשזה יקרה? - כן אבל בטוח שלא אהנה מנהיגה יותר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי יהיו פחות תאונות דרכים? לך תדע אם באמת הנהיגה האוטונומית תוריד את הסטטיסטיקה הזו לאש מאוד קטנה.

זה עדיין מצריך הוכחה. הניסיון שלי בכל מיני תחומים מראה שחייבים להיות סקפטיים עד שיש הוכחה חד משמעית, ואז לבדוק אותה לעתים מזומנות. מכל מקום - תקופת המעבר, אותם עשורים שיחלפו מתחילת השימוש השגרתי ברכב אוטונומי בדרגה גבוהה עד שלא יהיו יותר רכבים נהוגי אדם (אם זה יקרה) תהיה תקופה קשה מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיגה שמהירות שהיא פחות ממהירות הממוצעת בכביש היא מסוכנת לך ולסובבים.

אבל - לפחות לרכב רב-גלגלי - אין ספק שהיא פחות מסוכנת ממהירות העולה על מהירות התנועה הממוצעת ו/או המהירות ההולמת את הנסיבות.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומות קבועים, בסופו של דבר אתה נרדם. אנשים יודעים שיש במקום מצלמה ומתרגלים. האזהרה של וויז לא נשמעת בגלל האדישות ובסוף נופלים והמצלמות חוגגות.

אני שמתי מכשיר של איתוראן, בתשלום חודשי קטן. יש לו צליל שונה ומטריד. המכשיר הזה הציל אותי מספר פעמים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

+1 לאיתוראן, יש לי רכב חברה עם איתוראן, לא ניתן פשוט לפספס מצלמת מהירות קבועה, דבר מעולה ומתעדכן כל הזמן.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני לא יודע אם מצלמות מהירות זה טוב או לא אבל אני כן בעד לאכוף את החוק

ביום שאזרח יחליט לשיקול דעתו איזה חוקים הוא מקיים ואיזה לא, אנחנו בבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם מצלמות מהירות זה טוב או לא אבל אני כן בעד לאכוף את החוק

ביום שאזרח יחליט לשיקול דעתו איזה חוקים הוא מקיים ואיזה לא, אנחנו בבעיה.

הקבועות שקיימות בוויז לא ממש יעילות ומסתבר שלא ממש אמינות..

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...