Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם מצלמות המהירות?

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוריס צודק. המצלמות מכוונות לצלם במהירות גבוה משמעותית מהמותרת ורוב הנהגים יודעים את זה. כל הגאטסו-ים לאורך כביש החוף לא מצלמות עד 110 קמ"ש ואולי גם יותר. אני באופן קבוע עובר על פניהן ב110 קמ"ש (קילומטר בשנה, כן) ומעולם לא קיבלתי על זה דוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך יודעים מה קצה הטווח של המצלמה?!

לגבי השאלה, אני לא תמיד נוהג מתחת למהירות המותרת, זאת הייתה הקצנה כדי להבהיר שאני אף פעם לא נוהג מהר מדי, אבל אם אני נוסע על 90 או פחות אנשים חולפים על פניי לפחות ב110-120 אז שוב, לא הגיוני שרק אני ניצל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יודעים מה קצה הטווח של המצלמה?!

לגבי השאלה, אני לא תמיד נוהג מתחת למהירות המותרת, זאת הייתה הקצנה כדי להבהיר שאני אף פעם לא נוהג מהר מדי, אבל אם אני נוסע על 90 או פחות אנשים חולפים על פניי לפחות ב110-120 אז שוב, לא הגיוני שרק אני ניצל.

ענו לך, המצלמות ככל הנראה מצלמות החל מ120 ריאלי. זה אומר שאתה יכול לסוע רגוע 110 ולא ישלח לך דו"ח בדואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשבתי שהמצלמות מצלמות כל מהירות לא חוקית אבל אחר כך הם מסדרים לפי מהירות וקריטריונים ולפי זה שולחים דוחות.

לדעתי אחד הקריטריונים זה סף אכיפה וגם מכסה מקסימלית למצלמה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

120 קמ"ש בלוח המכוונים זה בערך 108 קמ"ש אמיתיים, אם המצלמה מכוונת לצלם מ20 על המותר, וזה כביש של 90, אתה יכול לנהוג ב120 (לפי הרכב) בבטחה. אני נוסע באיזור ה110-115 כדי להיות בטוח

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל יצרן רכב מכייל את לוח המכוונים בשונה בכל דגם רכב.

לא קיימת אחידות ככפי שנכתב -

"120 קמ"ש בלוח המכוונים זה בערך 108 קמ"ש אמיתיים".

ישנם מספר דרכים בהם ניתן לוודא את המהירות האמתית

של הרכב ביחס לשעון המהירות שברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מד המהירות של הרכב מכויל להציג בפני הנוהג ברכב

מהירות גבוהה מהמהירות הנסיעה בפועל

והיא משתנה בין 5-10% בהתאם ליצרן ולדגם הרכב,

ההפרש גם משתנה באותו הרכב במהירויות שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

120 קמ"ש בלוח המכוונים זה בערך 108 קמ"ש אמיתיים

יותר בכיוון ה 113, לפחות בקוריאניות.

מאזדה לבינתיים נראים כיצרן היחיד שמספק reading שהכי קרוב ל GPS ; אצלי באופן עיקבי הפער בין קריאת ה GPS למהירות שמוצגת בלוח המחוונים עומד על קמ"ש בודד(!) - אם אני נוסע 120, המהירות לפי ה GPS היא 119. למרות שהרציונל של מרבית היצרניות לספק סטיה של 5~ קמ"ש ויותר מובן, זה המצב האידיאלי מבחינתי. גם קריאה ברמה של 1:1 תופס (בהנחה ולא בוצעו שינויים במידות הצמיגים/חישוקים).

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.dailymail.co.uk/news/article-115574/Hundreds-speed-cameras-scrapped.html

הבריטים בהחלט מפרקים.

לגבי מהירות - אתם מודעים שהמהירות המותרת במצלמות שבאיזור ג'אסר היא 110 כן?

לדעתי המצלמות מכויילות כך שהן לא מפיקות דו"חות 250 ש"ח בכלל.

בכל אופן - כרגע אין להן תקינה ולא נשלחים דו"חות למיטב ידיעתי, לא אומר שהן לא מתועדות ואם וכאשר יוכשר השרץ לא תקבלו 'חבילה'.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שעברת את פסי הדריכה של המצלמה, אתה יכול להצמיד את הדוושה לרצפה ולדהור אל עבר השקיעה.

הפסים בד"כ ממוקמים 20-30 מטרים אחרי (או לפני, אם המצלמה דו כיוונית) המצלמה ובחלק ניכר מהמקרים ניתן להבחין בהם על הכביש, בכביש 22 למשל זה בלתי אפשרי אבל אומדן המרחק נשאר פחות או יותר זהה. במצלמות מהירות שהן גם מצלמות אור אדום, פסי הדריכה נמצאים בסמוך או על מעבר החציה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי - אתם תומכים בגביית המיסים במסווה הזאת כאילו?

כל העולם מפרק את מצלמות המהירות מהכבישים המהירים כן?

כבישי ישראל הבינעירוניים במצב טוב מאד ברובם (במיוחד בקטעים שעברו עדכון בשנים האחרונות), אין שום בעיה לנהוג שם במהירות גבוהה מהכתוב על השלט.

הובא כאן אמנם לינק על הורדת מצלמות באנגליה. אבל ככלל יש יותר ויותר מצלמות בהמון מקומות בעולם.

המגמה ברורה.

וגם לגבי הלינק אני חושב שזה רק לגבי מצלמות מוסתרות.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...