Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לימודי קולנוע-אפשרויות תעסוקה?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נ

אחת לכיום- אני מאד הייתי רוצה להגיע לקריאיטיב בפרסומות. לך תבין. זה מה יש :lol: משכורת טובה, עבודה שאני אוהב (לשבור את הראש על איך משווקים ריח בצורה יצירתית, מחוץ לקופסא, או איך מעבירים תחושה של טעם מבעד למסך או דברים כאלו).

[ATTACH=CONFIG]516346[/ATTACH]

בזבזת 10 שנים כמעט במקום ללכת למה שאתה טוב בו.

מאמין שזה לא מאוחר עדיין

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חוצמזה, שזה פותח אפשרות לעבודה בתחום האירועים (צילום חתונות וכו').

ממתי צריך תואר במשהו בשביל זה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חובב סרטים ידוע.

השאלה, תואר בקולנוע- יש מה לעשות עם זה? מה האפשרויות שלי?

תודה לעונים.

אני חובב סקס, אולי אני אכנס לתחום הפיריון?

בחייאת רבאק איש, אתה לא ילד... מספיק עם הפנטזיות.

אני מבין שיש פער בין היכולת האינטלקטואלית שלך למקצועות שאתה עוסק בהם, אבל לך ושב עם מישהו מתחום הייעוץ התעסוקתי ותראה, אולי יש משהו שיכול לשפר את העניין שלך בעבודה, עם לימודים שיביאו לך פרנסה.

קולנוע... מה לך ולקולנוע?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא, אבל זה משפר אותך מקצועית.

היית מעדיף לשכור ילד חסר ניסיון? או מישהו עם השכלה?

אני לא רוצה לממן את התעשיה הזאת כלל, אבל אני לא אינדיקציה.

זאת בדיוק הבעיה - כשיש יותר מדי אנשים עם תארים, והם מחוסר ברירה נכנסים למקצועות שעד עכשיו לא היה בהם צורך בהשכלה אקדמית, שווי של התארים נשחק.

ומצד שני, מי שאין לו תואר, אבל בהחלט מסוגל לבצע את העבודה, נדפק לגמרי.

בקצב הזה ידרשו תואר בהנדסת אלקטרוניקה כדי להחליף הארד דיסק במחשב, כי למה לא לקחת מישהו שגם יודע איך הקונטרולר מתקשר עם DRAM.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חובב סקס, אולי אני אכנס לתחום הפיריון?

אני מבין שיש פער בין היכולת האינטלקטואלית שלך למקצועות שאתה עוסק בהם, אבל לך ושב עם מישהו מתחום הייעוץ התעסוקתי ותראה, אולי יש משהו שיכול לשפר את העניין שלך בעבודה, עם לימודים שיביאו לך פרנסה.

ג'זס קרייסט. הוצאתי לי את המילים מהמקלדת.

אמ;לק

יש שלב בחיים שבו צריך להתחיל לבדוק ממה אתה בורח. זו לפחות דעתי. יש מלא דרכים, ביניהן פסיכותרפיה, פסיכולוגיה, אימון, ועוד. אני בחרתי באימון ואני מרגיש שזה עזר ועודנו עוזר. רכשתי כלים שהיו חסרים כאדם בוגר לקבל החלטות שפחדתי לקבל,אני עדיין בתהליך, ואני לא חושב שאגיע אי פעם לסופו. אני מקווה שלא.

באריכות.

קולנוע:

בוא נשים דברים על השולחן, גיסי ודודה שלי שניהם בטלוויזיה וקולנוע. את גיסי, אם אתה חובב טלוויזיה וקולנוע ישראלים (יותר טלוויזיה) אתה מכיר, אות דודה שלי כנראה לא, אבל היא עשתה דבר או שניים.

אף אחד מהם לא עשה מכה גדולה מזה, די רחוק מזה. שניהם יגידו לך דבר פשוט, ואני יכול להעיד עליו מתחום יצרתי אחר (עיצוב תעשייתי/מוצר). אלו לא תחומים שאתה הולך אליהם בגלל פרנסה. אלו תחומים שאתה הולך אליהם בגלל אהבה.

כיוון:

יש הבדל אקוטי בין חובב סרטים ובין תעשייתי הקולנוע. עצם העובדה שסמנטית בחרת בחובב וסרטים, ולא אוהב קולנוע מעידה לטעמי על כמה אתה לא בפוקוס.

ייעוץ תעסוקתי זה משהו אחד. לא יודע להעיד עליו. אני כן יכול להעיד על (בלי אלימות) אימון אישי (כן, אמרתי קואוצ'ינג מאדר פאקרס). בקצרה, חוויתי חוויה קשה מאוד כעצמאי בתקופה הקצרה שבה התנסתי בכך, נכנסתי ל"דכאון" (מאובחן עצמית, לכן המרכאות

,זו מילה חזקה מאוד ואני משתמש בה בזהירות). ואימון אישי אצל מישהי מאוד מאוד עזר לי לחזור לפוקוס. ואץלחשב מחדש מסלול. זה לא לכל אחד, וזה לא פסיכותרפיה או פסיכולוגיה. כל האחריות לשיפור באימון, כשמו כן הוא, לשיפור היא עליך. יש עבודה לא קלה, אבל אצל המאמן/ת הנכונה תוכל, בהנחה שתחייב, להתחיל לצעוד לעבר מטרה שתגדיר.

החלטות:

בלי קשר להחלטה שתקח, תבחר אותה מהלב ובכנות אמיתית. לדעתי? תעבוד בכל עבודה שלא תהיה רק שלא תדכא אותך ותוך כדי תתחיל לעבוד על מה שנראה לי כאהבה כי גדולה שלך לפי מה שראיתי בפורום.

אתה יודע כבר שאני הולך להגיד נפחות או סכינאות או איך שלא תקרא לזה. סכינים, גרזנים או מזלגות, זה לא משנה. אתה יודע בדיוק כמוני (ואם לא אז תתחיל) שהרבה יצרנים טובים התחילו בקטנה באינסטגרם. המחירים שנגבים ומשולמים עבור עבודות נאות הם יפים ומאפשרים השלמת הכנסה נאה לפחות בהתחלה ואף אחד לא מתבייש לשים backorder על בערך כל הסטוק.

אני מאמין בלב שלם שאתה יודע מה אתה רוצה לעשות. עמוק בפנים. אתה "רק" צריך לקבל את ההחלטה להתחיל לצעוד לכיוון, אבל זה החלק הכי קשה. לפחות אצלי זה היה ככה. זה ארוך, זה מתיש וכוסאמק העולם לפעמים כל מה שאני רוצה זה להשאר תחת השמיכה ולשנוא את הכל. ואתה יודע מה. אני עושה את זה. בה חלה זה היה חודש, אח"כ זה היה שבועיים. עכשיו זה קורה מדי פעם בסופ"שים, ואני מאמץ את זה בלב שלם. זה חק ממני. זו הצעוקה של הנפש שלי למנוחה.

מה הנפש שלך צועקת לך? אנע עארף. לא כל כך מעניין אותי. מעניין אותי אם אתה מקשיב לה. בינינו? גם זה אשכח מהר כנראה. אבל לך זה ישנה הרבה יותר לדעתי.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן מסורתי, אלה המספקים שירות טכני *מומחה* מרוויחים טוב יותר מהשחקנים לאורך זמן.

לא דיברתי על משחק... אני לא חושב שזה בשבילי בכלל. יש לי כשרונות אחרים הקשורים לתחום.

לא עדיף לשפץ את קורות החיים שלך עם כתב 11 ושיכנסו לדף אחד?!

אני על כתב 9, עדיין 2 דפים. אובר קוואליפייד מחד, אנדר אדג'וקייטד מאידך.

בפועל הוא מעצב גרפי ומשם נכנס הכסף.

מהזוית האישית שלי, למדתי בתואר ראשון תחום "לא נכון" (מבחינתי כן, לא לקפוץ) של הנדסה - תעשיה וניהול, וגם אני התגלגלתי לעיסוק ברכש מעל עשור (אז אני מבין את התיסכול :x)

תואר + רכש. לפחות השכר שלך היה סביר פלוס פלוס להערכתי... בלי להיכנס יותר מדיי לעומק, 5 ספרות ורכב? לי אין תואר אבל מבצע עבודה של מנהל רכש כבר כמה שנים...

לאחר אי-אלו התייעצויות בחרתי ללמוד תואר שני במכונות ויצאתי לקריירה חדשה, מצבי הפיננסי הורע אבל מצבי הנפשי השתפר פלאים.

אני מבין שלימודים ניסית אך לא הצלחת, המלצתי:

תתחיל מקטן, תבחר כיוון (נניח כימאי) ותחפש עבודה בתור עוזר מעבדה, לבורנט או סתם עובד בחברה מתאימה עם יכולת התקדמות בנושא.

נוסה ללא הצלחה. אף אחד לא לקח אותי. אין תואר, אין עבודה במדעים מדוייקים.

בהמשך תידרש לעבודה קשה בה תוכיח את עצמך ותגרום לממונים לתת לך (בשלב ראשון בצורה חלקית) לעבוד גם במחקר/ניסויים.

אני קורא לזה להתחיל מלמטה...

קשה, יכול להיות מתסכל אבל בהחלט אפשרי

בהצלחה

אגיב בהמשך לגבי עיצוב גרפי והנדסת מכונות :wink:

אפקט התרנגול. ???

כל החלפת מקצוע תדרוש ממך ויתורים כבדים. כלומר תצטרך לרדת בהיקף משרה על מנת לפנות זמן ללמוד תחום חדש. לאחר מכן תצטרך למצוא את העבודה הראשונה ולהתחיל לעלות עוד הפעם בהיררכיה הארגונית.

ידוע.

ברווז - עשית פעם אבחון דידקטי, עם כל הקופצנות שלך?

מה שאתם קוראים לו קופצנות, אני מגדיר כשלב האחרון של תהליך.

אני רוצה מזה שנים לצאת מהתחום שלי לכיוון חדש. במשך כל השנים האלו, אותם 4 מחשבות רצות לי בראש כמו עכברים במבוך-

1) תואר במעשיה וטיול (עבור הפיכה למנהל רכש, המשך בתוך התחום אבל תנאים משודרגים)

2) תואר בהנדסת מכונות (מפחיד אותי מאד, מתמטיקה קשה. מצד שני, כמי שאוהב לתכנן ולבנות דברים, כמי שעובד כיום בתחום מאד מאד טכני, יש לי זיקה חזקה לתחום).

3) ללמוד עיצוב מוצר ועיצוב תעשייתי. מתקשר ישירות עם התחביב שלי של תכנון ובניית דברים המצויין מעלה.

4) להגשים חלום ולחזור ללמוד כימיה שלא במסגרת האו"פ אלא במסגרת רצינית יותר. תנאי קבלה קשים וכבר נכשלתי בעבר...

כל מחשבה שהיא לא חלק מהרביעייה הנ"ל נחקרת... על ה-4 האלו אני משקיע מחשבות כל הזמן.

תודה על המחמאה.

כחובב סרטים, אני יודע לבצע ניתוח בסיסי של מה שאני רואה (למה נבחרה הזוית צילום הזו, העדשה הזו וכולי) בהתאם לסצנה. סרטים הם מדיום די עמוק, עם הרבה מאד רובדים, חלקם רואים מייד וחלקם מפתיעים אותך בכל צפייה חוזרת. יש בזה הרבה עומק:wink:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזבזת 10 שנים כמעט במקום ללכת למה שאתה טוב בו.

מאמין שזה לא מאוחר עדיין

מה בזבוז? בן אדם למד, צבר ניסיון, התפרנס, הבין מה מתאים לו ומה לא מתאים. חסר אנשים שזורקים את המפתחות בגיל 40 והולכים ללמוד משהו אחר לגמרי? שחרר...

אפקט התרנגול - זכר שמוקף בהרבה נשים ובזכות זה אפשרויות ההזדווגות שלו עולות דרסטית.

לדוגמא אם תלך ללמוד תזונה באוניברסיטה העברית אתה תהיה גבר אחד מוקף ב-30 - 40 בחורות.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CHEMGUY, אתה מתפרץ לדלת פתוחה, יש פה הרבה עומק מעבר למה שנאמר. המסר נשמע והובן היטב:wink:

תודה על ההסבר לגבי התרנגול :lol:

יש שלב בחיים שבו צריך להתחיל לבדוק ממה אתה בורח.

ל ו ג י ס ט י ק ה. :lol:

זו לפחות דעתי. יש מלא דרכים, ביניהן פסיכותרפיה, פסיכולוגיה, אימון, ועוד. אני בחרתי באימון ואני מרגיש שזה עזר ועודנו עוזר. רכשתי כלים שהיו חסרים כאדם בוגר לקבל החלטות שפחדתי לקבל,אני עדיין בתהליך, ואני לא חושב שאגיע אי פעם לסופו. אני מקווה שלא.

אני משקיע בלימוד עצמי ושיפור אישי בכוחות עצמי. זה מאחר ורק אני יכול לעזור לעצמי, ושאני מהווה לא יותר מאשר סך ההחלטות שביצעתי עד היום. ספויילר, כולם היו על הפנים.

אני לא מאמין בקאוצ'ינג וכדומה. אני כן מאמין בלשמוע הרבה דיעות ולהחליט בעצמי.

בוא נשים דברים על השולחן, גיסי ודודה שלי שניהם בטלוויזיה וקולנוע. את גיסי, אם אתה חובב טלוויזיה וקולנוע ישראלים (יותר טלוויזיה) אתה מכיר, אות דודה שלי כנראה לא, אבל היא עשתה דבר או שניים.

טלויזיה אני לא רואה כבר כמה שנים טובות האמת.

אף אחד מהם לא עשה מכה גדולה מזה, די רחוק מזה. שניהם יגידו לך דבר פשוט, ואני יכול להעיד עליו מתחום יצרתי אחר (עיצוב תעשייתי/מוצר). אלו לא תחומים שאתה הולך אליהם בגלל פרנסה. אלו תחומים שאתה הולך אליהם בגלל אהבה.

לגמרי משהו שחשבתי עליו שוב ושוב, ראה בהודעה הקודמת.

כיוון:

יש הבדל אקוטי בין חובב סרטים ובין תעשייתי הקולנוע. עצם העובדה שסמנטית בחרת בחובב וסרטים, ולא אוהב קולנוע מעידה לטעמי על כמה אתה לא בפוקוס.

הסיליבוסים שראיתי מתמקדים בניתוח סרטים, מה אני אעשה...

ייעוץ תעסוקתי זה משהו אחד. לא יודע להעיד עליו. אני כן יכול להעיד על (בלי אלימות) אימון אישי (כן, אמרתי קואוצ'ינג מאדר פאקרס). בקצרה, חוויתי חוויה קשה מאוד כעצמאי בתקופה הקצרה שבה התנסתי בכך, נכנסתי ל"דכאון" (מאובחן עצמית, לכן המרכאות

,זו מילה חזקה מאוד ואני משתמש בה בזהירות). ספר לי על זה! :lol:

ואימון אישי אצל מישהי מאוד מאוד עזר לי לחזור לפוקוס. ואץלחשב מחדש מסלול. זה לא לכל אחד, וזה לא פסיכותרפיה או פסיכולוגיה. כל האחריות לשיפור באימון, כשמו כן הוא, לשיפור היא עליך. יש עבודה לא קלה, אבל אצל המאמן/ת הנכונה תוכל, בהנחה שתחייב, להתחיל לצעוד לעבר מטרה שתגדיר.

ידוע, ברור, נהיר ומובן היטב. את זה למדתי כחלק מחווית ה"עצמאי" שלי.

החלטות:

בלי קשר להחלטה שתקח, תבחר אותה מהלב ובכנות אמיתית. לדעתי? תעבוד בכל עבודה שלא תהיה רק שלא תדכא אותך ותוך כדי תתחיל לעבוד על מה שנראה לי כאהבה כי גדולה שלך לפי מה שראיתי בפורום.

אתה יודע כבר שאני הולך להגיד נפחות או סכינאות או איך שלא תקרא לזה. סכינים, גרזנים או מזלגות, זה לא משנה.

פעם זה היה אמיתי ונכון. התשוקה שלי לתחום סבלה פגיעה קשה.

אתה יודע בדיוק כמוני (ואם לא אז תתחיל) שהרבה יצרנים טובים התחילו בקטנה באינסטגרם. המחירים שנגבים ומשולמים עבור עבודות נאות הם יפים ומאפשרים השלמת הכנסה נאה לפחות בהתחלה ואף אחד לא מתבייש לשים backorder על בערך כל הסטוק.

זה נכון. אבל, גם כדי להתחיל בקטנה אני צריך ציוד מסויים והוצאות לא קטנות על "אולי", וכרגע אין לזה הצדקה פיננסית.

אני מאמין בלב שלם שאתה יודע מה אתה רוצה לעשות. עמוק בפנים.

רוטצייה בין 4 אפשרויות... ראה הודעה למעלה.

אתה "רק" צריך לקבל את ההחלטה להתחיל לצעוד לכיוון, אבל זה החלק הכי קשה. לפחות אצלי זה היה ככה. זה ארוך, זה מתיש וכוסאמק העולם לפעמים כל מה שאני רוצה זה להשאר תחת השמיכה ולשנוא את הכל. ואתה יודע מה. אני עושה את זה. בה חלה זה היה חודש, אח"כ זה היה שבועיים. עכשיו זה קורה מדי פעם בסופ"שים, ואני מאמץ את זה בלב שלם. זה חק ממני. זו הצעוקה של הנפש שלי למנוחה.

מה הנפש שלך צועקת לך? אנע עארף. לא כל כך מעניין אותי. מעניין אותי אם אתה מקשיב לה. בינינו? גם זה אשכח מהר כנראה. אבל לך זה ישנה הרבה יותר לדעתי.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

הנפש שלי צועקת לי ללכת לקנות אופנוע. או אקדח, אומרים שזה יותר מהיר ועם אופנוע אתה עלול להישאר בחיים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע לעשות ניתוח בסיסי של צילום סטילס לא מבויים, נהיגת מירוץ, דוחות כספיים, תקלות באופניים ואילוף כלבים.

זה מקרב אותי משמעותית להיות מקצוען בכל אחד מהתחומים?

תתחיל מהיכולות שלך

תמשיך עם הניסיון שלך עד כה

על בסיס זה תראה מה האופציות הריאליות שלך.

אחרי זה תראה מה בא לך, תעשה תוכנית עם לו"ז, וצא לדרך.

ואת כל התהליך אל תעשה עם עצמך. בניגוד למנטרה המקובלת, אל תאמין לעצמך, בני אדם הם אלופי ההונאה העצמית. תקשיב לאנשים שאתה מכיר ו איכפת להם ממך ורוצים בטובתך.

ולסיוע אובייקטיבי (הכוונה תעסוקתית, פסיכולוג וכו')

כל אחד צריך אנשים בחיים שיגידו לו מתי הוא דביל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני על כתב 9, עדיין 2 דפים. אובר קוואליפייד מחד, אנדר אדג'וקייטד מאידך.

אפילו אצל האדם המוכשר בעולם קורות חיים לא צריכים להיות מעבר לעמוד אחד.

מה שאתה מתאר זה קורות חיים everything but the kitchen sink שאתה שולח לכולם בשיטת העתק - הדבק.

בשלב שלך בחיים אתה צריך לשלוח קורות חיים ממוקדי מטרה.

כלומר לקרוא את המודעה, להבין איזה כישורים/ניסיון רלוונטיים יש לך לעבור אותה משרה ולציין אותם.

בנוגע לאנדר אדג'וקייטד אין לך ברירה למעט לרדת בהיקף משרה ורמת חיים למשך 3-4-5 שנים עד שתסיים את התואר. מומלץ ללמוד במוסד הכי יוקרתי שתוכל להתקבל אליו כי אם אתה כבר משלם את המחיר הכלכלי עדיף להוציא מזה את המקסימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר,

רציתי לכתוב לך הודעה פרטית, במיוחד לאחר הפסקה האחרונה שכתבת, אבל אתה בחרת לשתף ואני לא אפסיק, הכל מתחיל בשיתוף.

אני חושב שאתה נמצא במקום שבו אתה יודע שאתה טוב בכל מיני דברים, במיוחד בכל מה שקשור בידיים שלך ובראש טכני. גם אני בדיוק כזה.

אני חושב שאתה נמצא במקום שבו אתה מרגיש כל כך מפוזר ומבוזבז, ואיך זה שעם כל כך הרבה כשרון\נות אתה לא מצליח לעשות עם זה כסף\שלווה נפשית\אושר, גם אני לפעמים מרגיש שם.

לפעמים אני מרגיש שאני כל כך טוב בכל כך הרבה דברים, ואיך זה שאני לא עושה עם זה משהו. החשיבה הזו לא עוזרת.

צריך למצוא את הדבר הזה, שישלב את כל הכשרונות שלך לתוצר אחד שיגרום לך להרגיש שלם עם עצמך.

לדעתי, אנשים כמונו צריכים לעשות Pause לחיים, לחשב מסלול, להחליט לקחת סיכונים, לבחור דרך שבה אנחנו מרגישים שבה אנחנו מביאים לידי ביטוי את מה שאנחנו הכי אוהבים בעצמנו, אם זה עשייה פיזית\ניתוח טכני\יצירה\עיצוב\אפיה\what ever וכו'.

קח לך פסק זמן קצר מהחיים, תנשום קצת, ותחליט החלטה מושכלת ואחראית. לא מה אתה הולך לעשות בחיים, אלא באיזה כיוון מתחשק לך להתפתח.

תזכור, קיטשי ביותר אבל כל כך נכון - גם המסע הארוך ביותר מתחיל מצעד אחד קטן.

ולגבי הפסקה האחרונה שלך שם, אני חושב שאתה צריך ללמוד לאהוב את עצמך ולהעריך יותר את מה שאתה מסוגל לעשות, ולא לקנות אופנוע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפקט התרנגול - זכר שמוקף בהרבה נשים ובזכות זה אפשרויות ההזדווגות שלו עולות דרסטית.

לדוגמא אם תלך ללמוד תזונה באוניברסיטה העברית אתה תהיה גבר אחד מוקף ב-30 - 40 בחורות.

צר לי לאכזב, אבל אין שום קשר בין מספר הנקבות מסביב לזכר ולמספר ההזדווגויות שלו.

לא אצל חיות וכמו שמוכיחים אושריקו ונימרוד בשרשורים שלהם (סליחה חברה, אין כוונה חו"ח לפגוע) גם לא אצל בני אדם. קודם כל, הוא צריך להתגבר על זכרים אחרים, אח"כ הוא צריך להוכיח לנקבות שהוא ראוי, בריא ושמבחינה גנטית, "כדאי להן".

התחלת עם תרנגולות? אני דווקא במקרה קצת מבין בהן, קח 100 תרנגולות ושים להן בלול זכר פיסח, עקום ושקורא בבוקר כמו אווז גוסס, הן יחיו איתו בלול עד יום מותן ולא יתנו לו להתקרב אליהן, שלא לדבר על לזווג.

להקצין? במרבית המקרים הן יהרגו אותו.

קח 100 תרנגולות, שים להן תרנגול יפייפה אבל לא עם אופי אלפא, הוא יזווג את כולן. תכניס אח"ג תרנגול יפייפה אחר אבל עם אופי אלפא והופ, התרנגול הראשון לא מקבל אפילו נקבה אחת לזיווג למרות שעדיין יש מסביבו את אותן 100 תרנגולות.

הודעה שזו מוגשת בחסות ענף הלול והמועצה להכוונה תעסוקתית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...