Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"מרדף קר" עם ליאן ניסן, איך הם מרשים לעצמם לשכפל סרט בצורה כל כך בוטה ?

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 1903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבנתי על מה התרעומת. כתוב בפירוש שזה מבוסס על הסרט Kraftidioten

אפילו אותו במאי Hans Petter Moland ביים את שני הסרטים.

אגב, ריימק לא אומר שהסרט יהיה נחות, או לא שווה צפייה. לדוגמה Papillon שנגע באחת הקלסיקות הגדולות שנעשו מעולם

עשה את זה בהצלחה די טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי שבפורום הזה אתה יכול לפתוח שרשור ואף אחד לא יבין מה אתה רוצה, שהרי פות"ש אשם בגלל שצריך לבדוק כל דבר לעומק.

הנה, אנא הראו לי איפה מזכירים את הסרט הישן יותר, כאן :

https://www.cinema-city.co.il/movie/2339

או כאן : https://www.google.com/search?q=%D7%9E%D7%A8%D7%93%D7%A3+%D7%A7%D7%A8&rlz=1C1CHBD_enIL727IL727&oq=%D7%9E%D7%A8%D7%93%D7%A3+%D7%A7%D7%A8&aqs=chrome.0.69i59j69i60j0j69i60l2j0.2909j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

או כאן : https://www.seret.co.il/movies/s_movies.asp?MID=6213

מה יעשה פלוני אלמוני ישראלי טיפוסי שאינו יודע אנגלית טוב ולא נכנס ל IMDB ?

כשאני הולך לסרט, יכול להיות שהסרט יהיה טוב, יכול להיות שלא, אני בודק ציון ב IMDB (בודק ציון, לא פירוט הסרט), או שמקבל מראש את רוע הגזירה (האשה בוחרת), אבל התוצאה ידועה מראש, או ככה או ככה.

כשאני הולך לסרט שהוא שכפול של סרט אחר, זה הפתעה שהיא אכזבה. גם אם לצורך העניין הסרט היה סרט מעולה, עדיין הוא כפילות.

ואני מחדד שוב, לא לקחו את הסרט והתאימו אותו לרוח התקופה או שלקחו את העיקרון ויישמו אותו בצורה אחרת, אם זה היה המצב רוב הסיכויים שלא הייתי מזהה אותו.

זהו אותו סרט, עם חלק גדול מהקטעים שהם זהים לחלוטין, לדעתי אף לא אחד לא יבין את כוונתי עד אשר יראה את שני הסרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבינים את כוונתך ומנסים להסביר שככה זה בעולם הקולנוע והבמה באופן כללי מאז ומעולם.

בקרוב יגיע "מלך האריות" שלפחות על פי הטריילר נראה כמו שכפול אחד לאחד של הגרסה המקורית המצוירת, רק הפעם בלבוש חיות דיגיטליות תלת מימדיות. יהיו כאלה שיקבלו מזה חלחלה, ויהיו כאלה שבחיים לא ראו את הסרט המקורי. מה אתה רוצה שיקרה?

במעבר בין קולנוע אילם - מדבר - צבעוני, שלקח בערך 3 עשורים, שוכפלו שלל סרטים שלוש פעמים, בהפרש קטן של שנים זה מזה. יש מחזות שהופכים לסרט קולנוע תוך שנה-שנתיים (צרפתיים בעיקר). מה יגיד זה שראה במקרה את המחזה המקורי? אכלו לי שתו לי כבר ראיתי את המחזה ולא שינו כלום?

חוץ מזה, כמו שניסחו יפה מעליי, כבר קרה מדי פעם שדווקא הסרט השני יצא מוצלח יותר. באותה מידה היית יכול לצאת מהסרט עם הרגשה ש"וואו, איזה פנינים הצליח הבמאי להוציא הפעם מאותו תסריט" או "אני שמח שעשו גרסה עם שחקנים טובים יותר" וכיו"ב.

בקיצור ולעניין:

נתקלת לראשונה בתופעה שהיא די נפוצה. כמו ליפול מרכיבה על אופניים. אפשר לזעוק עד מחר שהעולם עקום או לנסות להפנים שככה זה העולם ועד עכשיו חיית בציפיות לא ריאליות שהוליווד לא ינסו למקסם רווחים מהר ככל הניתן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם עשרות סרטים שהם לא העתק ופשוט משעממים וגרועים למרות שהטריילר היה טוב ?

SO WHAT

יציאה לסרט זה בילוי לכל דבר, החוויה של ללכת לקולנוע, פופקורן וכל המסביב.

אז לא עפת על הלילה, לא קרה כלום. זה יכל לקרות בכל סרט אחר שלא היה העתק ולא כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריימק לא אומר שהסרט יהיה נחות, או לא שווה צפייה. לדוגמה Papillon שנגע באחת הקלסיקות הגדולות שנעשו מעולם

עשה את זה בהצלחה די טובה.

כן. אני לא אוהב את גל האפוסים של שנות ה-50/60 אבל בן חור המפורסם (1959) היה הרימייק השני או השלישי של הסרט, והוא הגרסה הטובה יותר.

אבל בהחלט יש מקום לצפות גם מרימייקים להיות שונים מן המקור, ולא העתק של הסרט המקורי: תראו את קינג-קונג או Star Wars.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונים זכויות זה הכול.

אגב אם מדברים על העתקה בוטה ולא מוצלחת במיוחד של סרט בשפה זרה:

[ATTACH=CONFIG]515860[/ATTACH]

ואוו כל כך, בדיוק החברה המליצה לי לראות את זה, אמרתי לה שזה נראה בדיוק כמו הסרט הצרפתי מלפני כמה שנים. לא ידעה על מה אני מדבר.

נ.ב - ליאם ניסן הוא שחקן אקשן OLD SCHOOL, סביר, סרטים סבירים, מבטא מוזר, בסופו של דבר נחמד לי לראות אותו על המסך, זה התחיל ממש בחטופה 1+2 (השלישי היה מוגזם).

זה רק אני או שכמות השחקנים ששווים משהו מדלדלים בזמן האחרון? נשארו רק "דה רוק" וג'ייסון סתיתהאם ו..זהו?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העתקה מסרט זר, ניחא.

יצא לי לראות סרט אמריקאי שהעתיק מסרט אמריקאי.

לא זוכר את השם של הזוועה המועתקת, אבל.

כשראיתי סצנה ספציפית מתחילה להתגלגל, עברה לי בראש המחשבה- "רק חסר שיהיה שם שלט שכתוב עליו סייברדיין מערכות" (משליחות קטלנית 2).

לא סיימתי את המחשבה, והיה שם שלט, "סייברדיין מערכות".

הם פשוט לקחו את הסצנה המקורית משליחות קטלנית, ושינו חלקים קטנים מאד ממנה עם השחקנים החדשים...

מתתי קצת מבפנים ביום ההוא.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני או שכמות השחקנים ששווים משהו מדלדלים בזמן האחרון?

שחקנים מעולים יש, תמיד היו ותמיד יהיו. אם אתה מתכוון לשחקני פעולה ״קלאסיים״, אין הרבה כאלה

מסיבה פשוטה - הסרטים השתנו, בעיקר ברמת האלימות שירדה פלאים.

אם תשלוף לפתע איזה שוורצנגר מקורי ותתקע אותו ב-2019 הוא לא יידע מה לעשות - אין שום תסריט שיתאים לדמות הזאת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
^

סתייתהאם והרוק שווים משהו? אוי ואבוי.

לסתייתהאם לפחות יש מבטא בריטי, אבל דה רוק?! בכל הסרטים שלו זה נראה כאילו הוא איים על ההפקה שאם לא יתנו לו להשתתף בסרט הוא ירביץ להם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת תפסיקו להתפלצן, דה סלע שחקן נחמד על המסך כשמדובר בסרטי אקשן ואפילו קומדיה, אתם לא באמת מצפים לראות איזה לפלפון משחק בדמות של מתנקש נכון?

אין מה להשוות למתיו מקונהי לדוגמא ב Interstellar.

Hans - הכל בגלל הפוליטיקלי קורקט היום, בדיוק כמו שנשואים פלוס היום לעולם לא היתה עולה על המסך (וזו לדעתי הסיבה שאין שידורים חוזרים בשומקום כמו "חברים" שנטחנת מכל עבר דק כבר)

טוב אבל זה לא נושא השרשור הזה בכל מקרה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...