Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה או פולקסווגן

Kokojambo
שימו לב! השרשור הזה בן 2013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כרגע אני מאוד מתלבט בין רכבי הונדה לרכבי פולקסווגן, הדגמים העיקריים שיש לי התלבטות ביניהם הם:

ג'אז מול פולו 2015-2016

סיוויק האצבק מול גולף 2015-2016

הדברים העיקריים שחשובים הם נוחות נסיעה (בידוד רעשים, כיסאות וכד), צריכת דלק ואמינות. לא מעניין עניין הסחירות העתידי מכיוון שהרכב יהיה בבעלותי לכל הפחות 5 שנים מעכשיו.

עיקר הנסיעות הן בין עירוניות מהבית ללימודים ומהלימודים לעבודה (כמובן שישנם פקקים לעתים אך לא באופן משמעותי). לעתים נוסע לצפון לסופי השבוע מהמרכז, הרכב מיועד ל2-3 נוסעים ועניין הנוחות של יושבי הרכב מקדימה ומאחור חשוב, לכן יש התלבטות בין הסופר מיני למשפחתית.

בוצעה נסיעת מבחן על הונדה סיוויק 2015 - הסיוויק הייתה מרווחת גם מקדימה וגם מאחור, חוסר המולטימדיה לא הפריע לי, לא זריזה אך בהחלט יש לה כוח וההגה מרגיש מאוד יציב בפניות. כרגע לא ביצעתי נסיעה על שאר הרכבים שציינתי, אבל לאחר שנסעתי על גולף 2011 של חבר מאוד אהבתי גם כן את הרכב.

כמובן שפולקסווגן תעלה יותר וידוע לי על בעיותיה, אך בכל זאת מבחינת צריכת הדלק הן צריכות להיות טובות יותר והדבר יוכל להתקזז בסופו של דבר בתיקונים (או שאני טועה?). בנוסף אוסיף שאני פתוח להצעות נוספות ואפשר לשקול רכבים נוספים במידה ויש התאמה למתבקש.

חשוב לי לדעת מאנשים שבבעלותם הרכבים:

1. עלויות תיקונים

2. עלויות טיפולים שוטפים

תודה מראש לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, הגולף יותר מהנה לנהיגה אך הונדה אמינה יותר.

אם מה שחשוב לך זה עלות תיקונים ואמינות - לך על הונדה.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לנאמר מעלי, גם אם פולקסווגן יותר חסכוניות, אני לא מאמין שהחסכון בדלק יתקזז עם עלויות תיקון מזדמנות של המצמדים או המכטרוניקס, מקריאותיי בפורום נוכחתי לדעת שעלויות התיקון גבוהות מאוד.

דבר נוסף, כתבת שאתה מחפש רכב נוח, רכבי וואג לא מצטיינים בנוחות לדעתי, המתלים שלהם מכויילים לצד היותר קשיח מהתרשמות אישית שלי.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית בלבד מבין ה2 שהזכרת: לך על ההונדה, הגולף תנשוך אותך חזק בכיס. אתה מדבר על 5 שנים קדימה במקרה שלך בפולקס, אתה קרוב לוודאי תשלם את עלות הרכב פעמיים ב5 שנים האלו.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגזמת בכלל...

הגולף חד משמעית יותר נוחה ומעודנת, ההונדה יש לה מוניטין אמינות עדיף ושוק יותר טוב.

עלות טיפולים בהונדה קצת יותר יקרה מפולקסווגן, אבל ההפרש ממש לא שיקול בבחירת רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית בלבד מבין ה2 שהזכרת: לך על ההונדה, הגולף תנשוך אותך חזק בכיס. אתה מדבר על 5 שנים קדימה במקרה שלך בפולקס, אתה קרוב לוודאי תשלם את עלות הרכב פעמיים ב5 שנים האלו.

חיפשתי גולף ביד2 בשנים האלו (15-16), על הכי זולה שמצאתי מבקשים 60, אז אני לוקח את זה בתור רפרנס.

אתה באמת חושב שהתחזוקה של גולף כזו תעלה 120,000₪ בחמש שנים? 24,000₪ כל שנה? ברצינות?!?

ד"א, למרות התדמית ורצועת התזמון שמעלה ספקות, הייתי שוקל גם 308, בטח אם תצליח למצוא את גרסת הפרימיום שתעלה פחות משתיהן ותיתן תמורה לא פחות טובה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היתה פולו מהשנים הנ"ל ולאחי גאז'. בעבודה יש לנו סיויקים וגולף.

אם מדובר על יד שניה - חד וחלק הונדה. VAG עשו רק בעיות (גדולות וקטנות). הונדה מטיפול לטיפול.

מבחינת הנאת נהיגה - VAG עדיפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכולם על התגובות. עדיין לא ביצעתי נסיעת מבחן על הגולף ויכול מאוד להיות שזה מה שיכריע בסופו של דבר. היה לי מאוד חשוב באמת לדעת, האם האמינות שהינה בסימן שאלה תצדיק את ההחזקה בפולקסווגן במידה ותהיה לי יותר מתאימה בכל הפרמטרים מההונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...