Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Mi box 4K או NVIDIA Shield

TheOne23
שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם תמצאו את דגם הS במתחת ל60 דולר אז זה מחיר סביר, יקר יותר מזה לא רואה סיבה להשקיע עליו והייתי ממליץ לקנות את הדגם הישן, שניהם אותה חומרה בדיוק.

Step - כן, יש במיבוקס את הצ'יפ של כרום קאסט מובנה ואפשר לשדר מהנייד תוכן של נטפליקס\פייסבוק\יוטוב לסטרימר, אני חושב שיש אפשרות גם לשקף מסך.

hwgeek - התקנתם אותם בעזרת אפליקצייה חיצונית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hwgeek - התקנתם אותם בעזרת אפליקצייה חיצונית?

אכן כן, זה אפליקציה צפייה ישירה בערוצים בגרוזינית עם DVR מובנה, אין לו גירסת TV כניראה כי הוא לא מופיעה יותר בחנות, אז התקנתי את הAPK ועובד מצויין אבל לא מוצג בסייר האפליקציות לכן צריך בצורה עקומה עם סייר צד שלישי בשביל להגיע אליו.

האמת תיסבך אותי מאוד הANDROID TV, היה לנו ממכשיר עם אותה החומרה בידיוק אבל של אbנדרויד רגיל, האמת היה הרבה יותר נוח לשימוש, רק להוסיף שפות נוספות למיקלדת חוץ מאגלית ועברית היה סיוט + עכשיו היוטוב עשה שינוי וחיפוש בתוכנו נותן רק מיקלדת אנגלית, גם המיקרופון משגע שבכל חיפוש הוא מופעל ישר גם מבלי שביקשת ואם שמה משהו אז מחרטט גיבריש.

אשכרה המכשיר הזה הפך אותי לנוב מוחלט- כאילו עברתי ללינוקס מוינדוס- ככה אני מרגיש חח.

מבאס שה S בידיוק יצא שבוע אחרי שקניתי את המכשיר חח- מרפי ללעולם אינו מאכזב :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...