Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עולמית במנוע טורבו 1.5 של הונדה סיוויק 2016-2018

igal84

פוסטים מומלצים

הרעיון שעלה פה לעשות החלפת שמן בתדירות גבוהה יותר לגמרי מוצדק. גם ללא קשר למנוע הספיציפי הזה זה מומלץ. למנוע הזה

יש פונציאל לערבב שמן עם דלק ברמה כזו או אחרת וכל עוד אין תשובה חד משמעית ממעבדה כדאי לעשות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

https://www.motor1.com/news/268789/honda-cr-v-engine-troubles-report/

הונדה - מאשרים בעיה במנועי טורבו 1.5 בדגמי CRV בארצות הברית ויקראו לריקול על חשבונם ....הבעיה - ערבוב דלק עם שמן, שגורם לקריסת מערכות הרכב.

הריקול יחל ככל הנראה באמצע נובמבר.

מדובר על 500,000 אלף כלי רכב לפחות מטורף ..

לישראל הרכב אמור להגיע לקראת אמצע 2019.

עריכה אחרונה על ידי igal84
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מאולם תצוגה ומוסך של היבואן - אמרו שאין כרגע קריאה לריקול בארץ - בגדול שמעו על הבעיה בחו''ל - והדגישו בפני שדגם המנוע שמיוצר באנגליה עבור הארץ (L15BA) הוא מעט שונה מהדגם המדובר שיש לו תקלה (L15B7) שמיוצר במפעלים בסין וארה''ב - בחלקים ואטמים.

הוחלף מנוע אחד כזה לפחות באזור הצפון בגלל שבעלי הרכב לא התייחס לנורת החלפת שמן ב - 6,000 ק''מ הגיעה ב - 15,500 - ולאחר טיפול הלך המנוע ...החליפו לו במסגרת האחריות.

מכירות של הרכב ממשיכות כרגיל.

תמיד הם ככה מחליפים במסגרת האחריות למרות שהוא לא החליף שמן בזמן? או שזה משהו חד פעמי?

אתם חושבים שהסיבה שהלך המנוע זה בגלל שלא הוחלף השמן הראשוני?(פעם הראשונה המנורה נדלקת מוקדם מהרגיל) כי נשמע מוזר, כי החלפת שמן כך 15 אלף זה דיי סטנדרטי.

ועוד משהו לבעלי הסיוויק טורבו למינהם.

בפועל יוצא שאני צריך להחליף שמן לפני 15 אלף קילומטר(בערך אחרי 13K, גם לכם זה ככה?

לא נוהגים על הרכב בצורה אגרסיבית (מנוע 1.0 ליטר)

דרך אגב האוטו כבר עם 33 אלף קילומטרים ולא היו שום בעיות, אם למישהו יש שאלות או משהו שישאל

עריכה אחרונה על ידי FoxLight
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

בדור העשירי של הסיוויק ניתן לראות עוד כמה קילומטר נותר לטיפול ראשון , זה תלוי באופי הנהיגה . ניתן לדפדף בלוח השעונים עד שמגיעים למסך שמראה מתי צריך לעשות טיפול (גרפיקה של נורת שמן ) . אצלי זה יוצא ב 11500 .

בfk8 יש טענה שהולך הגיר בגלל שמשאבת השמן שלו קרובה לצינור המפלט מה שגורם להרס השמן . ( הטענה בעיקר בארצות הברית )

היה כאן משהוא שכתב שקבל התראה להחלפת שמן אחרי 8000 ק"מ

כן, בעמוד השני מישהו רשם.

אבל זה ההחלפת שמן הראשונית, המנורה להחלפת שמן נדלקת מהר בפעם הראשונה.

בכלל בהונדה סיוויק החדשה זה החלפת שמן ו/או סנן שמן לפי המנורה וטיפולים ללא החלפת שמן כל 15,000 קילומטרים.

עד שהבנתי את זה יצא שאיחרתי באלפיים קילומטרים בטיפול הראשון של ה15K כי התייחסתי רק למנורה של ההחלפת שמן.

לפחות לא איחרתי בהחלפת השמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה - למדו על הבעיה הפוטנציאלית בתחילת 2017, אבל לחברה לא היה תיקון עקבי לבעלים מעבר להציע החלפות שמן תכופות בחינם, על פי תלונות של חברי CR ו במסד הנתונים NHTSA. דובר החברה הסביר מדוע הונדה פנתה לבעיה מוקדם יותר בסין מאשר בארה"ב ובעולם: ''הבדלים אפשריים בין כלי הרכב והשווקים בשתי המדינות. "כלי רכב מורכבים בהתאם לצריכה אחרים, כמו טלפונים ניידים, וכל שינוי צריך להילקח בחשבון בקפידה לאור הבדלי הרכב, העדפות הצרכנים המקומיים", והתקנות של כל מדינה'', אמר מרטין.

בקיצור הם הציעו על חשבונם החלפות שמנים תכופות יותר (בגלל זה בארץ אמרו פעמיים בשנה - לפי המחשב) - זאת אומרת שהרכבים הגיעו לארץ באמצע שנה שעברה כאשר הונדה מודעת לבעיה עולמית - ושינו את הוראות היצרן להחלפת שמן פעמים בשנה. אז ככה שחברים כנראה שגם בארץ מצפה לנו ריקול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תישאר עם יד על הדופק. ברוב המקרים הריקול מגיע רק כשהנושא כבר בדיונים בבתי משפט והחברה רואה שאין מנוס. זליגת דלק איטית בתוך הבוכנות אינה כשל בטיחותי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד תהיה הכרה בבעיה ולקיחת אחריות, הכל בסדר.

לא רוצהלמצוא את עצמי עם רכב מושבץ עקב תקלות יקרות ש"לא במסגרת האחריות"

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד הם ככה מחליפים במסגרת האחריות למרות שהוא לא החליף שמן בזמן? או שזה משהו חד פעמי?

אתם חושבים שהסיבה שהלך המנוע זה בגלל שלא הוחלף השמן הראשוני?(פעם הראשונה המנורה נדלקת מוקדם מהרגיל) כי נשמע מוזר, כי החלפת שמן כך 15 אלף זה דיי סטנדרטי.

ועוד משהו לבעלי הסיוויק טורבו למינהם.

בפועל יוצא שאני צריך להחליף שמן לפני 15 אלף קילומטר(בערך אחרי 13K, גם לכם זה ככה?

לא נוהגים על הרכב בצורה אגרסיבית (מנוע 1.0 ליטר)

דרך אגב האוטו כבר עם 33 אלף קילומטרים ולא היו שום בעיות, אם למישהו יש שאלות או משהו שישאל

אם אתה שואל אותי נשמע לא הגיוני לפי דעתי המנוע מת בגלל התקלה העולמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מנפחים את הסיפור בינתיים בלי הוכחות שהתקלה בכלל קיימת במנועים שנמכרו בארץ.

האם מישהו יכול למצוא דוגמא לרכב מהארץ שטופל בזמן ונגרם לו נזק למנוע?

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרחת מדיד זה נחמד אבל זו לא אינדיקציה, שקלת לשלוח את השמן לבדיקה?

בנוסף, יש לך האץ' או סדאן?

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול אמרו לי במוסך שהוחלף מנוע ב - 20,000 ק''מ אצל לקוח בגלל שלא עשה טיפול בזמן ודילג. לא הגיוני לכן כנראה שכן ...מסתירים את זה ....כדי לא ליצור פאניקה ...אם אתה שואל אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרחת מדיד זה נחמד אבל זו לא אינדיקציה, שקלת לשלוח את השמן לבדיקה?

בנוסף, יש לך האץ' או סדאן?

האצ'בק ...כן שוקלים מחפשים כרגע מעבדה ....צריך גם מישהו שנוסע על הרכב לפחות 8,000 ק'''מ ולפני שהחליף שמן בפעם ראשונה.

עריכה אחרונה על ידי igal84
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...