Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו זואי החשמלית 2018 בישראל: מחיר של 144,000 ש"ח, היבואן מסתלבט עלינו?

Shmelov
שימו לב! השרשור הזה בן 1998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם "הזואי" , "תסבול" מירידת הערך האופיינית למותג תוך 2-5 שנים היא אולי תוכל להיות רכב אטרקטיבי במחיר שפוי.

בהנחה שישאר משהו מהסוללה, ושישאר מערך שירות תקין.

יש עלות טיפולים שנתית לרכב הזה ?

מהי שגרת הטיפולים שלו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 139
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש ותהנה! העיצוב של הרכב חמוד מאוד והצבע שבחרת מחמיא לה. לא חדש שרנו יודעים לעצב מכוניות ממש טוב ;)

מחכים לדיווח ממך על איך גם הרכב עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, תתחדש.

זה הדגם עם הסוללה של 22 קווט"ש או 41?

חוץ מלהתקין עמדת טעינה בבית, יש איפה להטעין את הרכב הזה?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש :-D

שאלה קצרה ברשותך,

זה נכון מה שאומרים שאם אני רוצה להטעין עם כבל חשמל רגיל אבל עם מאריך

נגיד סה"כ אורך 8-9 מטר (להוריד מהחלון בבניין למשל) זה יכול לגרום לשריפות כי

רצוי כבל כמה שיותר קצר...?

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חשמלאי - אבל ממיטב הבנתי, יש חימום של הכבל בתלות באורף ובאיכות שלו, בעקבות התנגדות.

אם הייתי צריך להוריד כבל ארוך, הייתי הולך על כבל סבתא שיודע לעבוד גם ב10 אמפר, ע"מ למנוע את המצב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה קנית את הרכב?

מה היו המניעים?

קנית במחיר מחירון?

כמה עולה ההטענה?

האם כלול נקודת טעינה?

לא הפריע לך שאין מערכות בטיחות?

כמה זמן אחריות?

תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הייתי צריך רכב שני קטן, ורציתי רכב חשמלי.

פחות מהמחירון, ע"י הקמה של קבוצת רכישה

אם אתה טוען בבית, כ20 ש"ח.

לא כלול

מתפשרים. יש מוביל איי.

אחריות 3 שנים על הרכב, 5 שנים על המנוע וסוללה.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כבר אפשר בארה״ב לשים מקדמה של $2500 ולקבל את המודל 3 תוך 2-4 חודשים במידה ורוצים את הדגמים עם הסוללה הגדולה שמיוצרים כיום. בחודש יולי המודל 3 בארה״ב היא במקום הראשון בקטיגוריה של רכבי יוקרה בגודל בינוני (במושגים אמריקאים), לפני BMW, מרצדס ואודי וזה כשהמחיר מתחיל מ-$49,000. לא מדובר פה על תיאוריה, לי יש הזמנה עם תאריך אספקה משוער בין ספטמבר לנובמבר 2018.

פורסם שמי שהזמין לפני שניים נתבקש עכשיו לשלם עוד 2500 $ בשביל לקבל את האוטו כמה שיותר מהר.

לא הייתי הולך להזמין עכשיו מכונית שאני יודע שיש 400,000 אנשים שמחכים למכונית שלהם.

הייתי נכנס לסוכנות רנו\ניסן ולוקח מכונית מהמלאי.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שברולט בולט

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה41.

אפשר בתחנות של ג'ינרגי, ועם כבל סבתא בכל מקום שיש שקע.

יש גם תחנה מהירה בבניין טויוטה, ובטח יש עוד..

תתחדש. מה תצרוכת שלה בתנאים עירוניים? 20kwh בערך ל100?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורסם שמי שהזמין לפני שניים נתבקש עכשיו לשלם עוד 2500 $ בשביל לקבל את האוטו כמה שיותר מהר.

לא הייתי הולך להזמין עכשיו מכונית שאני יודע שיש 400,000 אנשים שמחכים למכונית שלהם.

הייתי נכנס לסוכנות רנו\ניסן ולוקח מכונית מהמלאי.

ה-400,000 כוללים גם מחזיקי הזמנות בחו״ל וכאלו שמחכים לדגמים הזולים יותר. במה שמשווק עכשיו עושים הזמנה בלי שום תור, משלמים $2500 דמי קדימה ומקבלים את הרכב תוך חודשיים עד ארבעה. נכון, מודל 3 יותר יקרה מהליף והבולט, אבל היא יכולה לשמש רכב יחיד למשפחה, מה שהליף והבולט פשוט לא מסוגלות לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...