Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב בברלין לנהג בן 21.5 - יש המלצות?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

image.png

נגיד במקרה הזה,

כל הרכבים האלה אותם קטגוריה ?? (Premium Class)

נגיד אם אני מזמין את המרצדס, אני יכול לקבל את היגואר?

אם כן , מדוע המחירים שונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד מהרכבים נמצא בפרימיום קלאס אחר - הקלאס שלך מוגדר לפי הקוד - לדוגמא CPAR, כמו שכתבו זה אומר לרוב A CLASS,סדרה 1 אאודי A3 או דומה(אולי יכול להיות לקסוס CT לדוגמא - שוב, כל מה שנכנס בקטגוריה).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.png

נגיד במקרה הזה,

כל הרכבים האלה אותם קטגוריה ?? (Premium Class)

נגיד אם אני מזמין את המרצדס, אני יכול לקבל את היגואר?

אם כן , מדוע המחירים שונים?

הקטגוריות שונות.

4 האותיות זו הקטגוריה FAMR/DRMR וכו'.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוסיף את ההערות שלי לגבי השכרת רכב בברלין.

הייתי שם לפני חודשיים, שכרתי רכב מסיקסט, מהתחנה שלהם שבשדה התעופה שונפלד.

אני אחרי גיל 22, שכרתי לבד. הזמתי את הקטגוריה הקומפקטית פרימיום ידניות - סדרה 1, A קלאס או גולף GTI.

הסיבה שבחרתי בקטגוריה היא הפרש זניח (30 יורו בערך) בין קומפקטי רגיל לפרימיום. אז למה לא בעצם?

שונפלד היה שדה התעופה המרכזי של מזרח ברלין. הוא מאוד קטן ויחסית מיושן. מגרש השכרת הרכב פתוח ומאוד קטן, כך שהמבחר לא גדול במיוחד, בטח לעומת שדות תעופה אחרים בגרמניה.

בסוף נתנו לי פאסאט 2018 חדשה (אולי 5000 ק"מ) ידנית, מאובזרת במיטב החידושים הטכנולוגיים. המנוע היה סביר (1.4 TSI). היה נהדר במהירויות רגילות, ב-200 פלוס התקשה (ב-214 ליתר דיוק נגמר לו הכוח, מצערת עד הסוף).

לא עזר שאני נהג יחיד ואין לי צורך בכזה רכב גדול, פשוט לא היה להם משהו אחר לתת לי. כל דבר אחר היה ירידה לעומת מה שהזמנתי (לקח חצי דקה לבדוק את הרכבים האחרים המוצעים, מגרש קטנטן).

בכל מקרה שכרתי לשלושה ימים, נסעתי למטרה מסויימת לאזור דרזדן וסקסוניה, לאחר מכן הרכב הוחזר לתחנה ונכנסתי בלי רכב לברלין לכמה ימים נוספים.

מי שמתכנן לשבור מהירויות בגרמניה - הכביש המהיר בין ברלין לדרזדן מצויין לזה. יחסית ריק וסלול היטב, ישר מאוד.

אין צורך ברכב בעיר. אני רכבתי שם על אופניים כל הזמן, וזה היה מצויין. רק לשים לב שקושרים את האופניים טוב, כי גונבים שם.

בהצלחה

מצ"ב הכלה הגרמניה שקיבלתי

M BV 5471 (2).jpgM BV 5471.jpg

Ford Fiesta 2001 --> 2011 VW Polo 1.4 manual

ובין היתר:

Škoda Superb 2015 1.8TSI DSG7 I 2016 Škoda Fabia 1.2TSI DSG7 Style

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה אתר (אני אחפש לך קישור) שמראה איזה רכבים אפשר לקבל בכל קטגוריה.

אני רק מזהיר שיש קטגוריות הזויות לגרמנים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שמדבר על טיולי נהיגה - בפוסט קודם התיחסתי לכך כאל קטגוריה נפרדת. מכל מקום, מה שכתב הלפרין מעיד על כך שהוא לא נסע לברלין אלא לאוטובאהנים וקצת לאלפים. ואני אחזור הפעם המי יודע כמה, ואציג את זה בצורה יותר חדה: הוא לא היה בברלין. הוא פשוט לא יודע שה-highlights מחייביםם זמן, לנסוע לארמון כזה או אחר ולבקר בו זה עניין של מספר שעות, אי אפשר לגמור את ה-highlights ביומיים. אולי בשבוע, וגם זה בקושי. אבל שיהיה לי בריא וימשיך לחשוב שהוא ראה את ברלין.

קצת OT, לגבי שונפלד - השדה בתנופת בניה כבר הרבה שנים, למעשה אמור להבנות שם שדה חדש לגמרי. אבל כל פעם מתברר שנעשו טעויות בתכנון ובביצוע, כנראה שהשדה יפתח באיחור של 10 שנים ויותר. בינתיים ברלין משתמשת בשני השדות הישנים (שונפל וטגל). מדובר בפשלה שלעומתה נתב"ג 2000 זה כסף זעיר.

לגבי הקטגוריות - הן הזויות בכל מקום, אני קורא לזה בציניות "יצירתיות" של חברות ההשכרה. קשה מאד לחזות איזה רכב תקבל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה בקטגוריה מעל היא כלל קבוע, במיוחד כאשר יש יותר מ-1-2 נוסעים.

פות"ש - כמה אנשים אתם, כמה מזוודות, כמה נוהגים?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה:

http://www.mietwagen-klassen.de/kategorie-clmr/

הקישור בכוונה מפנה לקטגוריה ספציפית, שהיא הזויה למדי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת OT, לגבי שונפלד - השדה בתנופת בניה כבר הרבה שנים, למעשה אמור להבנות שם שדה חדש לגמרי. אבל כל פעם מתברר שנעשו טעויות בתכנון ובביצוע, כנראה שהשדה יפתח באיחור של 10 שנים ויותר. בינתיים ברלין משתמשת בשני השדות הישנים (שונפל וטגל). מדובר בפשלה שלעומתה נתב"ג 2000 זה כסף זעיר.

.

למען הדיוק, השדה החדש כבר נבנה ועומד שם שנים (למעשה כבר משתמשים במסלולים שלו), אבל הוא פשוט לא ראוי לתפקד כשדה על כל המשתמע מכך, בעיקר מטעמי בטיחות. אין ספק שמדובר בפרשה מביכה ביותר, ולחשוב שהבינו שהוא לא יכול להיפתח ככה בערך יום וחצי לפני טקס הפתיחה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני מוודא שאני מזמין רכב מסויים?? (או לכל הפחות קטגוריה מסויימת - מרצדס A, אודי 3 או BMW 1)

אין שום דרך אלא אם כן תזמין רכב מובטח כמו שכבר צוין פה. לסיקסט, הרץ, ואיוויס יש רכבים שהם Guaranteed. כשאתה עושה חיפוש זה מצוין בפירוש ליד הקטגוריה.

מה שכן, בגרמניה ספציפית זה יקר. בסיקסט זה מבוסס בעיקר על צי של ב.מ.וו מדגמי M למינהן, באוויס (שם זה נקרא Select) צי של מרצדס ובעיקר פורשה (פלוס גולף R), וגם בהרץ מדובר ברכבי יוקרה וספורט.

בקיצור באמת שאין דרך (אלא אם כן יש לך קשר טוב עם מנהל תחנת ההשכרה...), חוץ מלנסות ולברר איזה רכבים יש להם כרגע בצי בקטגוריות שונות ולהזמין קטגוריה שלא אכפת לך איזה רכב תקבל שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sperial, אני אחזור על זה בפעם המיליון.

לא עניין אותי לעבור תמונה תמונה בכל ארמון/מוזאון בברלין.

הייתי במספיק מוזיאונים וארמונות באירופה,זה דיי חוזר על עצמו אז ויתרתי על החלק הזה.

היו מקטעים של נהיגה,אבל היו גם המון אתרים בדרך.

זה ממש לא היה "טיול כביש מהיר".

יום לא בהכרח מתחיל ב8 בבוקר ונגמר ב4 בצהריים.

אפשר לקום מוקדם ולעשות נסיעות ארוכות ועדיין לטייל ולראות המון.

הבן אדם בן 21,כנראה שמוזיאונים זה לא מטרת הנסיעה-יש מספיק מידע בגוגל על מה לעשות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה רצוי לקחת רכב מדרגה גבוהה יותר ממה שרצוי או אוטומט שאז בוודאות תקבל משהו טוב.

כלומר אין סיכוי לקבל איזו יפנית מצ'וקמקת אם אני מזמין רכב אוטומט מקטגוריה גבוהה?

בדרך כלל מה המנועים המקובלים שם?

הפשוטים או טורבו גדולים?

בחירה בקטגוריה מעל היא כלל קבוע, במיוחד כאשר יש יותר מ-1-2 נוסעים.

פות"ש - כמה אנשים אתם, כמה מזוודות, כמה נוהגים?

אנחנו שלושה אנשים,

שלושה מזוודות + 3 תיקים,

כנראה שרק אני אנהג.

בבקשה:

http://www.mietwagen-klassen.de/kategorie-clmr/

הקישור בכוונה מפנה לקטגוריה ספציפית, שהיא הזויה למדי.

אין שום דרך אלא אם כן תזמין רכב מובטח כמו שכבר צוין פה. לסיקסט, הרץ, ואיוויס יש רכבים שהם Guaranteed. כשאתה עושה חיפוש זה מצוין בפירוש ליד הקטגוריה.

מה שכן, בגרמניה ספציפית זה יקר. בסיקסט זה מבוסס בעיקר על צי של ב.מ.וו מדגמי M למינהן, באוויס (שם זה נקרא Select) צי של מרצדס ובעיקר פורשה (פלוס גולף R), וגם בהרץ מדובר ברכבי יוקרה וספורט.

בקיצור באמת שאין דרך (אלא אם כן יש לך קשר טוב עם מנהל תחנת ההשכרה...), חוץ מלנסות ולברר איזה רכבים יש להם כרגע בצי בקטגוריות שונות ולהזמין קטגוריה שלא אכפת לך איזה רכב תקבל שם.

לצערי אין כלום רלוונטי אליי .. הכל שם זה או ידני או גיפים אוטומטים יקרים שהם 25+.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...