Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דליפה לתא המטען שברולט מאליבו 2010 3.5 וצריכת דלק

kbbobi
שימו לב! השרשור הזה בן 2291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדקתי כבר מאיפה הדליפה והיא מגיעה מ"תריס אוויר" שנמצא מאחורי הריפוד של תא המטען משני הצדדים!

השאלה היא כזאת איך אני מזמין כאלו...אני לא יודע את המינוח שלהם והפכתי את האינטרנט בכדי למצוא משהוא על זה וכנראה שאני מפספס משהו...יש מישהו שמכיר??

לגבי צריכת הדלק...שאלה קטנה..בתחילה לפני כשנתיים הרכב היה נוסע כ450 קילומטר למיכל דלק...כיום הוא בקושי מגיע ל320 גג 350 קמ וכבר נדלקת נורה..

רעיונות??לא רוצה להיכנס למוסך ושיתחילו לגרזן אותי בבדיקות והחלפות משונות כמו שהם אוהבים...רוצה להגיע למוסכניק עם רקע על מה יכול לגרום וכו..

תודה רבה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שנסיעה במזג אויר קר יכולה להוריד עד כ20% מצריכת הדלק ה"רגילה".

נסה להחליף תחנת דלק.

וללא קשר, המצב בכבישים בשנה האחרונה, בהנחה ואתה נוסע בשעות עומס (כמעט כל השעות בימינו..) משפיע מאוד על צריכת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שנסיעה במזג אויר קר יכולה להוריד עד כ20% מצריכת הדלק ה"רגילה".

נסה להחליף תחנת דלק.

וללא קשר, המצב בכבישים בשנה האחרונה, בהנחה ואתה נוסע בשעות עומס (כמעט כל השעות בימינו..) משפיע מאוד על צריכת הדלק.

מצטרף לטענת העומס בכבישים.

יש לך נתון של מהירות ממוצעת, תנסה לאפס אותו בכל תדלוק ותעכוב אחרי צריכת הדלק כפונקציה של מהירות ממוצעת על אותו התדלוק.

לגבי החלק שאתה מחפש, אני משתמד המון באתר rockauto, לא נתקלתי בחלק שהייתי צריך ולא מצאתי באתר. ( ברשותי מאליבו 2008 ).

בהצלחה!

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

Subaru Legacy 2006,1994cm^3,AWD,L.P.G Lovato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תודה רבה לכל העונים..

לגבי פילטר אוויר הוא הוחלף במסגרת הטיפול השנתי לפני כ 3 חודשים.

ניקוי מצערת וחיישנים..(איזה חיישנים בדיוק זה אמור להיות??)זה הדבר הבא שאני יעשה..

לגבי חיבור למחשב האם מדובר בסורק מיוחד שמתאים לרכב הזה tech 2 או משהו כזה??או שזה סורק מיוחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...