Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208, 1.2, ידנית: מה הן מחלות הילדות שלה?.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם חברה טובה מספרת לי אז מבחינתי זה כמו להיות בעלים

ואם אוספים מידע וחברת ביטוח אומרת שאין כמעט ביטוחים שעושים לפגו אז זה אומר משהו.

אם כל אחד בעל רכב של מספר שנים אומר האוטו אמין אבל הייתה תקלה כך וכך.. אז זה אומר משהו

הכל מתחבר להכל וזה לא שמועות

אם קשה למכור את הרכב במחיר מחירון יחסית לרכב אחר שנמכר תוך כמה ימים זה אומר משהו

אם בעל רכב אומר שמנסה למכור רכב לא ישן וקשה לו זה אומר משהו

כשהכל הולך באותו כיוון אז יש מציאות יחסית מחוברת

ברור שאיסוף המידע צריך להיות כמה שיותר אמין ולא שמועתי

לכן יש לפעול בכמה ערוצים

שנתיים וחצי הן תקופה מכובדת מאד לדבר על אמינות של רכב ובמיוחד על מחלות ילדות.

לעומת זאת, נראה לי מאד בעייתי לדבר על: "שמעתי ש..." או "אני חושב ש..." מבלי שאתה בעלים של רכב כזה או אפילו נסעת בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נסעתי בו . רכב נח. נוחות זו לא הבעיה

שנתיים וחצי הן תקופה מכובדת מאד לדבר על אמינות של רכב ובמיוחד על מחלות ילדות.

לעומת זאת, נראה לי מאד בעייתי לדבר על: "שמעתי ש..." או "אני חושב ש..." מבלי שאתה בעלים של רכב כזה או אפילו נסעת בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נראה לכם בעייתי לדבר על אמינות של מכונית ככשאתם בעלי מכוניות גג שנתיים וחצי?

רכב לא אמור לצייץ בכלל בתקופת הביטוח.שלא לדבר על ה 6 שנים הראשונות.

קצת חוסר אחראיות והטעייה.

אגב בעיה נוספת בפגו 208 ששמעתי עליה- בעיה בטרמוסטט.

מחד את מאשימה בחוסר אחריות בעלי רכבים בני שנתיים שלוש שטוענים בדבר אמינות רכביהם.

ובו בזמן בשרשורים אחרים את מבקשת חו״ד ממי שמחזיק 208 שנת 2017 ופותחת שרשור בדבר אמינות מנוע מוגדש ב- 208, אשר קיים בגרסתו המוגשת רק מ- 2015.

התוצרת של PSA בשנים האחרונות מגלה אמינות, שלא רק מוכיחה עצמה בתחושות סובייקטיביות של המשתמשים, אלא גם מנתונים מדווחים ע״י איגודי מוסכים ברחבי אירופה.

מבחינה זו זה לא משנה אם הרכב באחריות או לא. אם הוא נכנס למוסך בשל תקלה, יש דיווח.

נכון, השיפור המשמעותי ביותר חל רק בשנים האחרונות והתוצרת הצרפתית עושה מאמצים להתנער מהסטיגמות שדבקו להם, ולא בכדי.

אצלנו היבואן עושה מעשה ובהדרגה מגבה את המוצרים ב- 5 שנות אחריות מלאות, שאמורות להשקיט גם את הסקפטיים ביותר.

גם ה- 208 וגם C3 (ממליץ לך לבחון גם אותה) מגיעות היום עם 5 שנות אחריות.

האם הצרפתיות חפות מתקלות? ממש לא. אבל גם היפניות לא, מנסיון.

אצלי במשפחה יש ״חמולה״ של אבות ובנים, שכבר אבות בעצמם, ושלושה מהם נהגי מוניות (עסק משפחתי) וכבר כמה עשורים שהם מחזיקים רק רכבים צרפתיים, בעיקר פיג׳ו וסיטרואן.

הם לא מוכנים לשמוע על שום דבר אחר.

שוחחתי איתם לא מעט על הנושא ולדבריהם לאורך השנים, תמיד טענו כי בתחזוקה מוקפדת הרכבים מפגינים אמינות מעולה.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחד את מאשימה בחוסר אחריות בעלי רכבים בני שנתיים שלוש שטוענים בדבר אמינות רכביהם.

ובו בזמן בשרשורים אחרים את מבקשת חו״ד ממי שמחזיק 208 שנת 2017 ופותחת שרשור בדבר אמינות מנוע מוגדש ב- 208, אשר קיים בגרסתו המוגשת רק מ- 2015.

התוצרת של PSA בשנים האחרונות מגלה אמינות, שלא רק מוכיחה עצמה בתחושות סובייקטיביות של המשתמשים, אלא גם מנתונים מדווחים ע״י איגודי מוסכים ברחבי אירופה.

מבחינה זו זה לא משנה אם הרכב באחריות או לא. אם הוא נכנס למוסך בשל תקלה, יש דיווח.

נכון, השיפור המשמעותי ביותר חל רק בשנים האחרונות והתוצרת הצרפתית עושה מאמצים להתנער מהסטיגמות שדבקו להם, ולא בכדי.

אצלנו היבואן עושה מעשה ובהדרגה מגבה את המוצרים ב- 5 שנות אחריות מלאות, שאמורות להשקיט גם את הסקפטיים ביותר.

גם ה- 208 וגם C3 (ממליץ לך לבחון גם אותה) מגיעות היום עם 5 שנות אחריות.

האם הצרפתיות חפות מתקלות? ממש לא. אבל גם היפניות לא, מנסיון.

אצלי במשפחה יש ״חמולה״ של אבות ובנים, שכבר אבות בעצמם, ושלושה מהם נהגי מוניות (עסק משפחתי) וכבר כמה עשורים שהם מחזיקים רק רכבים צרפתיים, בעיקר פיג׳ו וסיטרואן.

הם לא מוכנים לשמוע על שום דבר אחר.

שוחחתי איתם לא מעט על הנושא ולדבריהם לאורך השנים, תמיד טענו כי בתחזוקה מוקפדת הרכבים מפגינים אמינות מעולה.

יש כאלה שמחליפים רכבים בתדירות ואני מניחה שלא מזיז להם מה קורה אחרי 3 שנים.

לגבי הביטוח. אכן פגו מציעים 5 שנים אחראיות מלאה אבל יש גם חברות אחרות להן בעיה אצינית בגיר שמציעות אחראיות לתקופה ארוכה

1. האם אחראיות לתקופה ארוכה מראה על אמון החברה ברכב או הכרה בזה שיש בעיה איתו

2. גם אם יש אחראיות זה לא אומר שבעל הרכב לא יאלץ להכנס ולצאת מהמוסך . פשוט אולי לא ישלם.

סתם מחשבות אפרופו

20 שנה עם 2 רכבים יפנים ..שום בעיות חשמל. שום צינור מתפוצץ. שום טרמוסטט. להגיד שליפניות יש בעיות רציניות? רפידות אולי..שזה גם חלק מבלאי ולא תוקע אותך באמצע הכביש.

מדברת על דהייטסו וסוזוקי סוויפט שהיו לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אוספים מידע וחברת ביטוח אומרת שאין כמעט ביטוחים שעושים לפגו אז זה אומר משהו.

אם כל אחד בעל רכב של מספר שנים אומר האוטו אמין אבל הייתה תקלה כך וכך.. אז זה אומר משהו

אם קשה למכור את הרכב במחיר מחירון יחסית לרכב אחר שנמכר תוך כמה ימים זה אומר משהו

לכן יש לפעול בכמה ערוצים

חזרת בשעה טובה ושוב עם אותם חברים ואותם היקשים לוגיים חסרי שחר, אפילו הסיפור על חברות הביטוח נראה קצת משונה. כדאי, באמת כדאי, כשמחליטים לייסד מין מסע השמצה שכזה, לתת לו קצת יותר בשר וקצת יותר נופך של אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן יש לפעול בכמה ערוצים

תגובה די משעשעת האמת, אני מקווה שאת לא מקבלת את שאר ההחלטות שלך בחיים בהתאם...

אני מניח שגם את ההשקעות הכספיות שלך את מנהלת על פי שמועות ואו חוות דעת של חברים , וחלילה מלהתיעץ עם בעלי מקצוע...

במציאות של שוק המשומשות היום רכב בין שנתים שלוש יהיה בעיה לא קטנה במכירה מהסיבה הפשוטה שניתן לרכוש רכב חדש במימון מלא ובהפרש קטן ממחירו של משומש , גם הטיעון הזה אינו רלוונטי ...

מעונים לראות עובדות ולא שמועות על חברות הביטוח , על פי התאוריה שלך עשרות אלפי הפיזו בארץ נוסעות ללא ביטוח...

ולגבי האמירה האחרונה שלך...כל הונאות הפרמידה מתבססות בדיוק על מה שאת מתארת, חברים, שמועות , יצירת מצג שווא המתקבל אצל ציבור היעד כמציאות מחוברת לדבריך ואז פוף....

את מדבר על מידע אמין...כל מה שאת מביאה זה שמועות ומידע כביכול אמין מיד שלישית...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם תוהה לעצמי איזה רכב בדיוק נמכר "תוך כמה ימים".

במשפחה שלי החזיקו מכוניות יפניות ולקח לעיתים הרבה זמן למכור אותן, השוק היום קשה ובעייתי, מי שיכול מתפשר על דברים מסוימים וקונה חדש כלשהו - יד שניה 0 ק"מ, מתפשר על קטגוריה נמוכה יותר וקונה רכב חדש, למי שאין בעיה יכול לרכוש רכב עם גיר ידני וכדומה.

וזה שחבר יספר לי על רכב זה נחמד, אבל לא משנה מה - זה לא כמו המצב שבו אני אחזיק את הרכב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בבקשה תרגום? מה הכוונה פה? שאין הרבה רכבים של פיג'ו? שהם נוסעים בלי ביטוח? ואיך זה אמור להעיד על טיב הרכב בכלל? אפשר אולי לפרט על איזו חברת ביטוח מדובר? ומאיפה המידע?

ד"א, מנוע פיורטק 1.2 מוגדש הגיע לישראל ב-2014 בפיג'ו 308. ה-208 קיבלה גרסה חלשה יותר ב-2015. איך את רוצה לקבל תשובות מאנשים שיש להם את הרכב עשר שנים? הדגם עצמו (עם מנוע וגיר שונים לגמרי) הגיע ב-2012.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמודים ללכלך זה נורא יפה אבל תכלס בזמן שאתם מנסים להפריך סטיגמות .. אני באה לבדוק מה סטיגמות ומה לא ולא נשענת על מילים באוויר. קל להגיד הכל סטיגמות.. אז בזמן כל המלל הזה אני אוספת עוד מידע גם ממוסכניקים שעובדים עם רכבים צרפתיים וזו ההתמחות שלהם שמדברים על אמינות יותר נמוכה ובלאי גדול יותר יחסית לרכב יפני.

אז בואו נצמד לעובדות ולא למיסאינפומציה של אנשים פה

אני בנאדם מאד יסודי . מציעה באמת להתמקד במידע מבוסס ולא על סמך רכב של שנתיים ששבעלותכם. תתייחסו עניינית לדברי או שתאפשרו למי שמכיר להגיב

אני מניח שגם את ההשקעות הכספיות שלך את מנהלת על פי שמועות ואו חוות דעת של חברים , וחלילה מלהתיעץ עם בעלי מקצוע...

במציאות של שוק המשומשות היום רכב בין שנתים שלוש יהיה בעיה לא קטנה במכירה מהסיבה הפשוטה שניתן לרכוש רכב חדש במימון מלא ובהפרש קטן ממחירו של משומש , גם הטיעון הזה אינו רלוונטי ...

מעונים לראות עובדות ולא שמועות על חברות הביטוח , על פי התאוריה שלך עשרות אלפי הפיזו בארץ נוסעות ללא ביטוח...

ולגבי האמירה האחרונה שלך...כל הונאות הפרמידה מתבססות בדיוק על מה שאת מתארת, חברים, שמועות , יצירת מצג שווא המתקבל אצל ציבור היעד כמציאות מחוברת לדבריך ואז פוף....

את מדבר על מידע אמין...כל מה שאת מביאה זה שמועות ומידע כביכול אמין מיד שלישית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב- מה שאתה עושה זה מיס אינפורמציה

למסמס מידע אבל לא להתייחס עניינית. כבר 2 מוסכניקים מדברים על עמידות נמוכה ובלאי .

הם מבלבלים את המח?

כולם סתומים. הביטוח. המוסכניקים. רק פה כמה חברים מדברים על סטיגמות

טורבו זה כנראה אולי העתיד אבל גם הבלאי שלו גדול יותר יחסית למנועים אחרים.. גם אם יש שיפור. בלאי מה שמסביבו שקשור אליו.

במציאות האמיתית הם פחות נמכרים. אולי למי שיש עודף כסף או באמת כמוני, ששוקל בגלל נוחות נסיעה. לא פוסלת שוב לקנות אבל זה בטח לא מומלץ מבחינה כלכלית. גם אם הרכב טוב לכמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה את מתחמקת משאלת הביטוח? אני חושב שהיא לגיטימית ועניינית לגמרי, לא? באמת מעניין אותי למה היתה הכוונה, כי זה באמת לא כל כך מובן.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שה 1600 היו בעייתיים. הם עברו מהעולם

למה הכוונה יותר חלשים מ 2015?

אפשר בבקשה תרגום? מה הכוונה פה? שאין הרבה רכבים של פיג'ו? שהם נוסעים בלי ביטוח? ואיך זה אמור להעיד על טיב הרכב בכלל? אפשר אולי לפרט על איזו חברת ביטוח מדובר? ומאיפה המידע?

ד"א, מנוע פיורטק 1.2 מוגדש הגיע לישראל ב-2014 בפיג'ו 308. ה-208 קיבלה גרסה חלשה יותר ב-2015. איך את רוצה לקבל תשובות מאנשים שיש להם את הרכב עשר שנים? הדגם עצמו (עם מנוע וגיר שונים לגמרי) הגיע ב-2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתחמקת

סוכנת ביטוח אמרה שאף אחד אצלם לא מחזיק פגו.

מקרי או לא מקרי.

למה את מתחמקת משאלת הביטוח? אני חושב שהיא לגיטימית ועניינית לגמרי, לא? באמת מעניין אותי למה היתה הכוונה, כי זה באמת לא כל כך מובן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון החסרון הכי גדול בקבלת מידע הוא שאין מספיק נסיון

אבל יש ידע על חברת פגו והרכבים שלה מהעבר הקרוב. אפשר או לא להקיש לגבי ההווה. אם אנשי מקצוע שעובדים עם רכב אומרים שהוא לא משתלם כלכלית אז מי אני שאסתור אותם? או אתה? מה האינטרס שלהם לשקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע ב-308 (ועוד כמה רכבים) מוציא 130 כ"ס, זה שב-208 מוציא 110 כ"ס. בגדול זה אותו מנוע, אבל אני לא לגמרי בטוח שההבדלים הם רק בתוכנה. יכול להיות שיש הבדלים פיסיים בכל מיני מכלולים.

לא יודע איזו אינדיקציה נותנת סוכנות הביטוח. את נתוני המכירות (שנתיים וחודשיים) אפשר למצוא בפורום. זה לא סוד שצרפתיות נמכרות פחות בארץ, אם כי באופן מפתיע רנו-ניסאן-מיצובישי הם היצרן הכי גדול או השני הכי גדול בעולם ב-2017.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...