Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208, 1.2, ידנית: מה הן מחלות הילדות שלה?.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איסוף מידע מגיע מחבר בעל רכב, ממוסכניק שעובד עם רכבים, ממידע מאתרים רלוונטיים באינטרנט, מנסיעת מבחן שאתה עושה בעצמך, מנתונים על מכוניות שנמכרות הכי הרבה, מנותנים על ירידות ערך, ממידע מפורומים שחלקם אנשים שסותמים פיות ולא מביאים מידע ענייני לשאלות או תהיות שעולות וזו באמת שאלה לפסיכולוג- למה הם עושים ככה

שימו לב איזה גיוון של מידע יש פה בפורומים. מעניין למה כשזה נוגע לשאלות על מכוניות צרפתיות יש פה כמה שמתחממים ומנבלים את הפה. אולי כי יש דברים שאין להם תשובות. אולי כי מרגישים שמישהו ביקר אותם(לא)...או נגע להם באיזו נקודה .

יש כאלה שמשיגים רווחים מלהתעסק בטפל או לבטל דברים שאדם מביא בלי סיבה...מעטים המקרים פה שראיתי תגובות ענייניות ולא העלבויות ותוקפנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

לא חסרים מוסכניקים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם, לא חסרים חברים שהידע שלהם בתחום הרכב שואף לאפס (קנה רכב, לא טרח לטפל בו, יש תקלות והוא מספר לכולם כמה חרא הרכב), וכמובן לא חסרים אנשים באינטרנט שמגיבים מתוך בורות וחוסר ידע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאד

לכן אני מנצלת כל פלטפורמה ועושה הצלבות

זה עובד לי מעולה בכל נושא ותחום בחיים בימינו שאני רוצה להתעמק בו

תודה לכל מי שתרם ולו משהו בדיון הזה

שיהיה ערב טוב ושבוע מקסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב איזה גיוון של מידע יש פה בפורומים. מעניין למה כשזה נוגע לשאלות על מכוניות צרפתיות יש פה כמה שמתחממים ומנבלים את הפה. אולי כי יש דברים שאין להם תשובות. אולי כי מרגישים שמישהו ביקר אותם(לא)...או נגע להם באיזו נקודה .

יש כאלה שמשיגים רווחים מלהתעסק בטפל או לבטל דברים שאדם מביא בלי סיבה...מעטים המקרים פה שראיתי תגובות ענייניות ולא העלבויות ותוקפנות.

ספציפית בנושא הזה, לא ראיתי אף לא אחד שתקף או התגונן, מפני שקנה רכב צרפתי. שאלת שאלה כולם ענו לך דברים לגיטימיים ומצוינים, אבל לך יש נטייה לא לקבל את זה משום מה. לא מעניין אנשים לתקוף אותך ולא מעניין אותם להצדיק קניה, אבל כנראה שקצת מעניין שיפסיקו לדבר שטויות.

אגב,

איסוף מידע מגיע מחבר בעל רכב, ממוסכניק שעובד עם רכבים, ממידע מאתרים רלוונטיים באינטרנט, מנסיעת מבחן שאתה עושה בעצמך, מנתונים על מכוניות שנמכרות הכי הרבה, מנותנים על ירידות ערך, ממידע מפורומים שחלקם אנשים שסותמים פיות ולא מביאים מידע ענייני לשאלות או תהיות שעולות וזו באמת שאלה לפסיכולוג- למה הם עושים ככה

מעט מנוגד ממה שניסיתי להעביר.

בכל מקרה אם כבר להוסיף לדיון, הרכב שלי כרגע הוא צרפתי (אבל דיזל) מאובזר בן 6 (אבל נסע ק"מ של בן 11-10) רובוטי, אני אמנם היד השנייה אבל לפי היסטורית טיפולים, הוא עשה רק טיפולים וגם אצלי. אני עושה טיפול כל 2-3 חודשים, לא סתם כי בא לי - אני נוסע 15,000 ק"מ בזמן הזה. כלומר הרכב עובד מאוד קשה ומגיע ל-60 אק"מ בשנה, בימים טובים יותר נסעתי גם 80-90 בשנה, באזורים מאובקים ומזוהמים. אני לא מפחד מהרכב בכלל, לא מהחלפת קלאץ' שהגיעה רק עכשיו ועם רגל כבדה על הגז, די מאוחר לעומת רכבים רובוטיים אחרים. אז כנראה שכן יש משהו טוב בהנדסה הצרפתית מלבד האורטופדיה. לפניו היה לי קיה פורטה שנראה שכולם מרוצים ממנה, כולל מוסכניקים שונים שאני כן סומך עליהם (שלא טיפלו בהרבה רכבים כאלה, אבל טיפלו ואולי ניזונו משמועות). אבל דווקא לי עשתה בעיות מטורפות ונתקעתי איתה לא מעט פעמים וכבר לא היה לי איך לשלם על תיקונים עד שנמאס לי. היו לי בנזינים צרפתיות שעשו את אותם מסלולים, גם לא נתקעתי או הלך משהו, כולל סי5 כל דורותיו (צורה 1, 2, 3) שהרבה ילכלכו לך עליו, רק תנסי לשאול מוסכניק. הסי5 כן נכנסו פעמים בודדות (בערך 4-5 פעמים סה"כ ביחד שלושתם) מעבר לטיפול, אבל יזום (רובם בגלל גיר שהיה ידוע לי מראש שמתישהו מתחיל לזייף) ולא נתקע ולא נורא בסה"כ. אני מדבר איתך על להגיע איתם ל-230 ו-300 אק"מ (אחד נוסף אני לא זוכר). מודה שאולי הראשונה הייתה צריכה להיכנס יותר, אני פשוט לא יודע כי ממש זלזלתי בטיפולים ובתיקונים שלה, אבל עדיין לא נתקעתי, מזל.

קשה לי להאמין שהבנזין של היום והמכלולים מסביב יהיו שונים.

עריכה אחרונה על ידי LPG
אגב

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

מה שלא הבנתי מכל השרשורים שכתבת בהם, לגבי כל מיני סוכני חרש של פיג'ו:shock:, ואנשים שתולים:screwy: כאלה ואחרים (מדובר באנשים עם ניסיון רב במכוניות צרפתיות ובכלל שלא אני ובטח לא את מגיעים לקצה הניסיוןשיש להם עם רכבים צרפתיים), מה את מחפשת בפורום בכלל.

את מגנה בחירוף נפש על סוכנת הביטוח שלך/המוסכניק/חברה/ועוד כאלה ואחרים, את כותבת שמשתיקים בעלי רכבים (אותם בעלי רכבים כותבים ומייעצים לך...), לא מובן.

אני אחסוך לך זמן מקלדת.

רמז?, שהם ייעצו לך ותסגרי את העניין.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית בנושא הזה, לא ראיתי אף לא אחד שתקף או התגונן, מפני שקנה רכב צרפתי. שאלת שאלה כולם ענו לך דברים לגיטימיים ומצוינים, אבל לך יש נטייה לא לקבל את זה משום מה. לא מעניין אנשים לתקוף אותך ולא מעניין אותם להצדיק קניה, אבל כנראה שקצת מעניין שיפסיקו לדבר שטויות.

אגב,

מעט מנוגד ממה שניסיתי להעביר.

בכל מקרה אם כבר להוסיף לדיון, הרכב שלי כרגע הוא צרפתי (אבל דיזל) מאובזר בן 6 (אבל נסע ק"מ של בן 11-10) רובוטי, אני אמנם היד השנייה אבל לפי היסטורית טיפולים, הוא עשה רק טיפולים וגם אצלי. אני עושה טיפול כל 2-3 חודשים, לא סתם כי בא לי - אני נוסע 15,000 ק"מ בזמן הזה. כלומר הרכב עובד מאוד קשה ומגיע ל-60 אק"מ בשנה, בימים טובים יותר נסעתי גם 80-90 בשנה, באזורים מאובקים ומזוהמים. אני לא מפחד מהרכב בכלל, לא מהחלפת קלאץ' שהגיעה רק עכשיו ועם רגל כבדה על הגז, די מאוחר לעומת רכבים רובוטיים אחרים. אז כנראה שכן יש משהו טוב בהנדסה הצרפתית מלבד האורטופדיה. לפניו היה לי קיה פורטה שנראה שכולם מרוצים ממנה, כולל מוסכניקים שונים שאני כן סומך עליהם (שלא טיפלו בהרבה רכבים כאלה, אבל טיפלו ואולי ניזונו משמועות). אבל דווקא לי עשתה בעיות מטורפות ונתקעתי איתה לא מעט פעמים וכבר לא היה לי איך לשלם על תיקונים עד שנמאס לי. היו לי בנזינים צרפתיות שעשו את אותם מסלולים, גם לא נתקעתי או הלך משהו, כולל סי5 כל דורותיו (צורה 1, 2, 3) שהרבה ילכלכו לך עליו, רק תנסי לשאול מוסכניק. הסי5 כן נכנסו פעמים בודדות (בערך 4-5 פעמים סה"כ ביחד שלושתם) מעבר לטיפול, אבל יזום (רובם בגלל גיר שהיה ידוע לי מראש שמתישהו מתחיל לזייף) ולא נתקע ולא נורא בסה"כ. אני מדבר איתך על להגיע איתם ל-230 ו-300 אק"מ (אחד נוסף אני לא זוכר). מודה שאולי הראשונה הייתה צריכה להיכנס יותר, אני פשוט לא יודע כי ממש זלזלתי בטיפולים ובתיקונים שלה, אבל עדיין לא נתקעתי, מזל.

קשה לי להאמין שהבנזין של היום והמכלולים מסביב יהיו שונים.

שימוש במילים כמו שטויות זה אלימות.

ויש פה כמה כאלה.

גם חלק ממה שכותבים לי פה " מומחים" זה שטויות בעיני ולא מחובר למציאות אבל לא אכתוב להם בשפה אלימה ומזלזלת. אקשיב ואמשיך. אני אקח מידע שמתחבר לבדיקות אחרות שלי. מה שנראה לי לא מתחבר למציאות לא אקח מפה.גם אם יהיו פה כאלה שיכתבו מאה פעם שהם צודקים והם יודעים .

יש פה כמה אנשים שמנסים לשווק חזק או להתעלם מבעיות ודברים שמעלים. הפסד שלכם ושל הקוראים שלא יקבלו מידע מלא ולא יתאפשר דיון מכבד ומעמיק בגלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו אלוהים

העליתי בסהכ טענות והבטתי נתונים..כמו כל אדם שני בפורום

מה הבעיה שלך?

אני בניגוד אליך כמו שאני מציינת בפעם המאה לא מסתמכת עליך או על מוסכניק אלא בודקת גם לעומק מכל הכיוונים.

לא הדרך שאתה פועל? שיבוסם לך. תתן מידע ענייני לחבר פורום וזהו. לא קשה.

באתי לפורום מתוך כוונה לקבל מידע וחצי מהזמן אני עסוקה בתוקפנות פה של אנשים במקום שיענו לעניין.

לפעמים מה שמי שחדש בתחום רואה מבחוץ לתוך הוא לא פחות ממוקד ממה שמי שנמצא שנים בתוך מערכת של סוג מסוים של מכוניות.

אני מעיזה לנסות לבחון סוג אחר של מכוניות לאחר 20 שנה של נהיגה על רכבים סופר אמינים .

זה לוקח זמן ואני רק התחלתי וכבר הבנתי לא מעט.

טיפ לחיים ..כדאי להשאר עם ראש פתוח ולא מקובעים ואולי תלמד משהו גם אם אתה חושב או כל אחד אחר שהוא יודע הכי טוב. זו גישה של תקיעות בחיים.

תודה למי שתרם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאת נכנסת לפורום ואומרת זה אמר לי ככה זה אמר לי ככה.

אם את באמת אוספת מידע מכל הכיוונים ואז עושה פרוסס אז את לא צריכה לדבר על מה איזה מוסכניק אמר לך,תסתכלי על מה עונים לך על השאלות שלך ואז תעשי פרוסס.

יכול להיות שיש לך דעה אחרת וזה על הכיפאק אבל את גם מאד אגרסיבית ולא ממש עניינית ובגלל זה קיבלת גם יחס כזה.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה בכל מה שתבחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקירתי,

קודם כל תנשמי (וכדאי גם שתשתמשי בפסיקים פה ושם כדי שיהיה יותר קל לקרוא את הפוסטים שלך...).

מידע מדוייק יש רק בבסיסי הנתונים של היצרנים השונים ולכן עם כל הכבוד למידע שאת ״אוספת״, צריך לקחת כל מידע בעירבון מוגבל ולהתייחס לדגם ספציפי ולא למותג כזה או אחר.

לגבי הפיג׳ו 208 עם מנוע 1.2 טורבו, למיטב ידיעתי אין מידע מטריד על כשלים משמעותיים במנוע על מערכותיו ההיקפיות והגיר האוטומטי נחשב מוצלח מאד עם מוניטין מצויין.

למיטב הבנתי, אף אחד לא תוקף אותך אישית, אלא מבטא את חוסר הסכמתו עם רמת הסמכות של האנשים איתם את מתייעצת. הערה כמו ״מכוניות צרפתיות זה זבל ורצוי להתרחק מהם״ היא הערה ממש לא רצינית ובעל מקצוע שמכבד את עצמו לא יכול לצאת בהצהרות כוללניות. יש דגמים ספציפיים שהיו בעייתיים מאד, כמו אלו עם מנוע THP156. ידוע שהמוניטין של פיג׳ו נחות יותר מזה של מאזדה למשל, אך זה בא לידי ביטוי במחיר רכישה זול יותר.

לדעתי הדבר החשוב ביותר (במיוחד כאשר את מתכוונת להחזיק את המכונית לטווח ארוך) שהיא תתאים היטב לצרכיך ודרישותיך.

בהצלחה!

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציעה לך לשים לב לשרשור שהיה מיולי 2017 של בעל רכב 208... תאמין לי שאני חופרת ב208 כבר שבוע... והגעתי לעומקים שאנשים לא יודעים מה לענות.

אף אחד שהתייעצתי איתו לא אמר לי שצרפתיות הן זבל.. וכדאי כשאתה מצטט מישהי תצטט נכון. אני חושבת שמקורות המידע שלי הן מהימנים. אז נסכים לא להסכים. בינתיים תתמודד עם בעיות שקיימות עניינית. הבנו מנוע 1600 היו בעיות. סבבה. מה עם 208 1.2 טורבו?

תקרא את השרשור שהיה פה על קפיצות עליות וירידות של סלד עם בלי הפעלת מזגן.. כולל רעידות.

על גל אכובה פגום...

אני על סף רכישה והיא אכן זולה יותר אבל המידע הזה של המסע של חצי שנה שהבחור הזה עבר שלא קיבל שום פתרון מוריד ממוניטין הרכב הזה מאד! ומסתבר שזו לא רק בעיה שלו. לטמון את הראש בתוך החול זה אולי פתרון שמתאים לך .. אבל זה לא להתבונן למציאות בעיניים ולענות עניינית על בעיות שיש. עם כל הכבוד למחיר זול אף אחד לא רוצה לבלות את ימי חייו במוסך סביב בעיות סלד או בעיות אחרות.לא מעניין אותי מוניטין עברתי את השלב הזה. אני נכנסת דוגרי לשמוע.

הערות שלא נותנות תשובות לתלונות של אנשים על רכב מבחינתי הן אמירות באוויר ..והגישה של- זו סטיגמה של לפני 20 שנה..את לוקחת מדיע מהירח... בוא תתקדמו ותגיבו לעניין. אף אחד לא בסטיגמות. קצת קרדיט לאנשים שקונים רכב ונכווים. אנשים לא סתומים

עריכה אחרונה על ידי medriving
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נכנסת לפורום ומעלה מידע שאני אוספת. לא מבינה מה הבעיה שלך? לא ככה הולך פורום. זה לא הפורום היחיד שנכנסתי אליו בחיי וכאלה הערות נודניקיות לא חוויתי.

אני קוראת גם מה שכותבים פה. זה לא ברור? אני לא מקבלת כל דבר וחוזרת לשטח או לאינטרנט או לאן שאני רוצה ועושה עיבוד של זה יחד.

האם אני אומרת לך איך לעבד נתונים שאתה אוסף על רכב ? ואם בא לי לשתף מה אמר לי המוסכניק כדי לקבל התייחסות? לא זאת המטרה? לשתף? להתייעץ? להביא משלי ולשמוע מפה? התחושה שיש פה כמה שמסיתים את העניין ומתעסקים וגורמים לעסוק בשטויות במקום עניינית בדברים. אולי זה משרת צורך אבל זה מתיש אותנו פה.

אני אגרסיבית למי שמזלזל ומדבר באלימות פה. עם כל הכבוד . יש דרך לנהל דיבור .

הבעיה היא שאת נכנסת לפורום ואומרת זה אמר לי ככה זה אמר לי ככה.

אם את באמת אוספת מידע מכל הכיוונים ואז עושה פרוסס אז את לא צריכה לדבר על מה איזה מוסכניק אמר לך,תסתכלי על מה עונים לך על השאלות שלך ואז תעשי פרוסס.

יכול להיות שיש לך דעה אחרת וזה על הכיפאק אבל את גם מאד אגרסיבית ולא ממש עניינית ובגלל זה קיבלת גם יחס כזה.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה בכל מה שתבחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי בשקיקה את השרשור עם הבחור שקנה 208 שהמזגן מרעיד לו את הסל"ד. מה שבעיקר צורם שם זה חוסר מקצועיות של מוסך היבואן שלא מצליח פעם אחר פעם לאבחן תקלה. בסוף גם החליפו לו מנוע חדש אבל לא שם הבעייה. תראי , יש את התמונה הכוללת ובסה"כ מקריאת החומר על המנוע הזה (1.2 טורבו) אני מקבל רושם חיובי מאד. גם בקריאת הפורומים הזרים. כתבתי את זה כבר פעם. היו כמה נפילות עם המנוע בתחילת שיווקו (מעריך ששווקו 30-40 מנועים עם פגם, אבל ביחס להיקף המכירות זה סביר ביותר היצרן והיבואן גם מיד טיפלו בבעיה. לכל יצרן כיום יש כמה רכבים לימונים אפילו לאלה היפנים שנחשבים אמינים. למשפחה הקרובה בהחלט אמליץ לרכוש .

תנסי לנתק את האמוציות של חלק מהתגובות ולעשות חישוב סיכונים קר .אין ודאות מוחלטת אבל כיום קשה להסתיר פגמים במכוניות לאורך זמן.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא קנה 208 לא 2008.

נו אז לקנות רכב שהיבואן לא יודע ומסתבך עם בעיות של עצמו? למי יש כח לזה? רוצים לפתור תקלות. וגם שלא יהיו מראש אחרי שנה. עם כל הכבוד שהרכב זול עכשיו ויש אחראיות. גם אצלו הייתה אחראיות והוא בילה חצי שנה על קו המוסך שלו והמוסך המרכזי ובסוף אמרו שזה המנוע צילינדר. האם זה הגיוני?

תמליץ לרכוש 208?

כשאני מתלבטת בין זה למזדה 2 שהיא גם מאובזרת בטיחותית יותר. אבל פגו הייתה לי יותר נוחה וקצת יותר מרווחת, אני בהחלט עכשיו חושבת ללכת על מזדה 2 לראש שקט.

זה השיח שצריך להיות פה. עכשיו שהגבת עניינית.

ככה מתנהל פורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציעה לך לשים לב לשרשור שהיה מיולי 2017 של בעל רכב 208... -תלונה בודדת בפורום הפכה לתקלה סדרתית? תאמין לי שאני חופרת ב208 כבר שבוע... והגעתי לעומקים שאנשים לא יודעים מה לענות.

אף אחד שהתייעצתי איתו לא אמר לי שצרפתיות הן זבל.. וכדאי כשאתה מצטט מישהי תצטט נכון.

אני משתדל לצטט במדוייק - את כתבת את ההודעה הבאה (בשרשור אחר...)

מעבר לכך שאלה..הבנתי שהרכבים הצרפתיים לא מותאמים לחום הגדול בארץ ושיש חלקים שאינם מחזיקים הרבה שנים. בלאי מהיר.

כמו כן חברה שהייתה בעלת סיטרואן סי 3 אמרה לי שנאמר גם לה על כך. ושהרכבים הללו בנויים מורכב ואז זה שעות עבודה ארוכות ועבודה מורכבת במוסכים וכמובן עלויות...

אשמח לשמוע יותר לגבי זה

אבל ממי שמבין טכנית ולא מאנשי מכירות של הרכב ...

אני חושבת שמקורות המידע שלי הן מהימנים - שיהיה לך לבריאות, רק על תשכחי לקבל מאותם "מקורות מהימנים" פוליסת ביטוח במקרה שיהיו לך תקלות ברכב היפני שלך ש"לא אמור לההתקלקל ועמיד לחום הגדול בארץ". אז נסכים לא להסכים. בינתיים תתמודד עם בעיות שקיימות עניינית. הבנו מנוע 1600 היו בעיות. סבבה. מה עם 208 1.2 טורבו? - מצטער, אני לא יודע להתחייב שלא יהיו לך תקולות באף רכב.

תקרא את השרשור שהיה פה על קפיצות עליות וירידות של סלד עם בלי הפעלת מזגן.. כולל רעידות. - נו, אמורים להסיק מתקלה במכונית אחת (אין שום תלונה דומה בפורום, וגם חיפוש ברשת לא מניב איזשהו רמז על כך שמדובר בכשל ידוע) לימונים יש לכל יצרן.

על גל אכובה פגום...

אני על סף רכישה והיא אכן זולה יותר אבל המידע הזה של המסע של חצי שנה שהבחור הזה עבר שלא קיבל שום פתרון מוריד ממוניטין הרכב הזה מאד! ומסתבר שזו לא רק בעיה שלו - יש לך עדות של עוד בעל רכב עם אותה תקלה? . לטמון את הראש בתוך החול זה אולי פתרון שמתאים לך .. - מאיפה האגרסיביות הזאת, למה את תוקפת אותי? עשיתי לך משהו רע? או אולי אני חייב לך משהו? אבל זה לא להתבונן למציאות בעיניים ולענות עניינית על בעיות שיש. עם כל הכבוד למחיר זול אף אחד לא רוצה לבלות את ימי חייו במוסך סביב בעיות סלד או בעיות אחרות.לא מעניין אותי מוניטין עברתי את השלב הזה. אני נכנסת דוגרי לשמוע.

הערות שלא נותנות תשובות לתלונות של אנשים על רכב מבחינתי הן אמירות באוויר ..והגישה של- זו סטיגמה של לפני 20 שנה..את לוקחת מדיע מהירח... בוא תתקדמו ותגיבו לעניין. אף אחד לא בסטיגמות. קצת קרדיט לאנשים שקונים רכב ונכווים. אנשים לא סתומים

יקירתי, תתקדמי את בעצמך ותיהי קצת יותר נחמדה בתגובות שלך. לא ברור לי מדוע את מגיבה באגרסיביות וברמיזה שכאילו מישהו חייב לך משהו? (ותוסיפי פסיקים)

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אתה לא עונה עניינית אלא מנסה לחנך חברי פורום. חבל

לעניין הבחור- הוא לא היחיד. היו שהגיבו לו שגם להם יש את הבעיה וגם בחו"ל היו מגיבים.לידיעתך

דבר שני זו לא הייתה התקלה היחידה. וכן כשאני גולשת פה המטרה להעלות מה שאני שומעת ולשמוע מה אתם אומרים על זה ולראות מה הלאה מבחינתי. זה הרעיון.

אל תרמוז לי על פסיקים...(פעם ראשונה בחיים שרומזים לי על זה), אל תדרגו את איך אני מעבדת מידע, מי מוסכניק טוב ומי לא,

עדיין - לא הראיתתתה שכתבתי שהצרפתיות הן זבל של כוניות כפי שטענתם פה. אז בבקשה נא לא לעוות דברים שאני אומרת. ואני עומדת על כך שנאמר לי מאנשי מקצוע וגם מאנשים שאני מכירה שאנשי מקצוע אמרו להם מה שאמרו על עמידות הרכב ובלאי.

לא חסרים פה חברי פורום שמעלים דברים מהשטח על רכב של הבן זוג שלהם או על מה קורה להם במוסך או לינק שהם מעלים. ועדיין משום מה מה שמעסיק זה להתייחס לטפל ולקחת את מה שאני אומרת כמשהו מוחלט.

כנראה שהנושא לא קל או שאין לכם תשובה (כמו של מוסך של הבחור לא הייתה.. רק נאמר לו שזה המנוע.. מה עמדתך בנושא? יש לך דעה? ) והכי קל לתקוף.

אני בחיים לא יורדת על מישהו או מדברת אליו באלימות ויש םה אנשים שכן עושים את זה. לא מכבד בכלל.

חביבי, תענה עניינית כמו למשל מה שענה זה שמעליך..או שאל תגיב. זה יהיה יותר פשוט. הטפל לא מעניין. ולא מקדם לא אותי ולא את חברי הפורום.

עריכה אחרונה על ידי medriving
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...