Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208, 1.2, ידנית: מה הן מחלות הילדות שלה?.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שעניתי בצורה מאד עניינית. אם אינך מבינה, צר לי על כך.

את מחפשת איזו התחייבות שמכונית X לא תתקלקל בכל התקופה בה את מתעתדת להחזיק בה, אף אחד לא יכול להתחייב על כך.

אם המידע ש"אספת" הביא אותך למסקנה, מצויין! אני מאחל לך שתתחדשי.

בהצלחה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שוב אתה מפרשן אותי.. אתה באמת חושב שזו הציפיה שלי שלא תתקלקל כל התקופה?

או שאולי שלא יהיה נוסח השרשור של הבחור אחרי כלום קילומטרג וכל מיני כאלה... האם זו לא נראית לך דרישה הגיונית מרכב שמוציאים עליו הרבה כסף?

אז כן, אני מתכווננת על רכב שכמה שיותר אצליח שגם יהיה לי נח וגם לא יעשה לי בעיות כי יש לי חיים( אמנם זה לא נראה ככה בתקופה הזו בפורום הזה אבל יש לי..:) ולא בא לי לבלות במוסך פגו שגם לא יודע מסתמן תמיד לטפל בבעיות .( וכאלה יש לא רק של פגו אגב...אבל אם יש פחות בעיות צריך אותם פחות..)

תבוא עם ראש פתוח. אני אומרת לך בשיא הכנות. אני מרגישה שאתה מתגונן ושומר על תדמית של רכב. במקום לנסות לשמוע גם דברים שאני מביאה . אגב , חלק באמת הופרחו.. למשל לגבי ה 1600.. הבנתי שהיה ונגמר. זה למדתי מפה זה למדתי מהמוסך שהייתי בו. כנראה שאין לך את הידע הטכני להתייחס לגופו של עניין וזה בסדר. אבל זה לא אומר שזו לא חוויה מהשטח . או שמה שאני מביאה תלוש מהמציאות.

העובדה שאני שנים עם רכב יפני ומנסה לברר על צרפתי ואף טורחת לכתוב פה מראה שאני באה בראש פתוח אבל כן אני בודקת.

תודה על ההצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיברת "אני נוהגת",

אנצל את ההזדמנות לענות בטרם יינעל השירשור וייגמר כל הכיף.

יש בעיה מסויימת עם ההתנהלות שלך בפורום.

כששאלת שאלות ענייניות בצורה עניינית, קיבלת תשובות ענייניות. לעומת זאת, בשירשור זה התחלת מלשאול שאלות לגיטימיות, וכשהתשובות לא סיפקו אותך, הבאת "עובדות" כביכול שליקטת מכל מיני מקורות, וביקשת בצורה קנטרנית לעמת את הכותבים עם "עובדות" אלה, בבחינת שיוכיחו לך שאין להם אחות. אני מבין היטב למה זה "מעיף לאנשים את הפקק של הרדיאטור"; זו לא חקירת שב"כ, אף אחד כאן לא עובד אצלך ולא מקבל ממך משכורת. עובדה שגם "בפורום השני" קיבלת קבלת פנים צוננת כשנהגת באופן דומה.

אני מציע לך לא לחלק ציונים לכותבים בפורום שאינך מכירה. זה א'-ב' של התנהגות בפורומים. יש כאן כל מיני אנשים, רובם אני מניח כלל לא מכירים אחד את השני אישית. אל תחפשי קונספירציות - שפיונים או סוכני חרש של לובינסקי. יש בעלי מקצוע, יש אנשים בעלי ניסיון עשיר של בעלות על עשרות רכבים במשך עשרות שנים, יש שמתחזקים את מכוניותיהם לבד כולל טיפולים די מורכבים; חלק מהכותבים שענו לך ודאי מבינים במכוניות יותר ממה שאני או את נבין אי פעם.

מקווה שתקראי ברוגע ותפנימי.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הנבתי כלום ממה שכתבת.

מצטערת. באמת.

מציעה שלא תפרש את מה אני חשבתי, ואם אני חושבת שעובדים אצלי, ואם התשובות לא סיפקו או כן סיפקו אותי..

לפי הטון שלך בכתיבה נשמע שאתה חושב שאני עובדת אצלך.. מציעה שתירגע חבר

אגב הכי טבעי בעולם זה כשמתעמקים במשהו זה לשאול שאלות יותר עמוקות סביב משהו וזה מה שהיה לי פה. מי שלא יודע לענות או לא בא לו טוב שלא יענה. אבל מכבדים אחד את השני. ברור איש שבכ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידע הזה של המסע של חצי שנה שהבחור הזה עבר שלא קיבל שום פתרון מוריד ממוניטין הרכב הזה מאד! ומסתבר שזו לא רק בעיה שלו. לטמון את הראש בתוך החול זה אולי פתרון שמתאים לך .. אבל זה לא להתבונן למציאות בעיניים ולענות עניינית על בעיות שיש. עם כל הכבוד למחיר זול אף אחד לא רוצה לבלות את ימי חייו במוסך סביב בעיות סלד או בעיות אחרות.לא מעניין אותי מוניטין עברתי את השלב הזה.

באמת שבלי שמץ זלזול, אני ממש לא מבין את הרציונל של כל העניין הזה סביב 208, קני כבר סוזוקי סוויפט ותתחדשי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט באמת יופי של אופציה. לדעתי כחבילה כוללת הפיג'ו 208 מהנה ונוחה יותר (טוב, טורבו...) אולי באמת כדאי לך סוויפט: המנוע מאד ותיק ולא ידוע על בעיות אמינות.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...