Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב שבעלות קודמת ליסינג/השכרה

Therabrab
שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש להזהר בכל קניית רכב. גם פרטי / השכרה / ליסינג / צבא וכו.

קרא את השרשורים הדביקים בראש הפורום.

בקניה מליסינג הייתי בודק גם אבזור ואבזור בטיחות ששונה מהדגמים שנמכרו לפרטיים. (לא ציינת שנתון, דגמים, תקציב ואני חלש בניחושים).

אחרים בטח ינחשו טוב יותר, או שאולי כדאי שתפרט על דגם ספציפי ותחסוך לאנשים שאתה לא מכיר את רמת הניחושים שלהם לנחש כשאתה מבקש מהם עזרה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין לדעת על איזה רכב אתה מדבר יעזור לכולם לעזור לך,

היסטורית טיפולים תתעקש תהיה אך ורק במוסך מורשה - לחברות הליסינג יש מנהג לטפל ברכבים אצלהן במוסכי ה״בית״ ולא לקחת את הרכב למוסך מורשה - במוסכים של חברות הליסינג העבודה תהיה ברמה הנמוכה ביותר ועם חומרים תחליפיים וזולים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרונות:אתה קונה ממקום גדול ויש לך למי לפנות במקרה של תקלה או בעיה,אחריות על הרכב,השבחה(צמיגים,טיפול ותיקון ליקויים שנמצאו בבדיקה),יש לך מבחר רכבים במקום אחד.

החסרונות:אתה לא יודע איך נהגו ברכב(יש אנשים שלא שומרים כי זה לא רכוש שלהם ונוסעים בשטח או מאמצים את הרכב),

הטיפולים לא תמיד מתבצעים במוסך מורשה ואם לא אז בחלקים תחליפיים,השוק מוצף ברכבי ליסינג ויהיה לך יותר קשה למכור אותו בעתיד מאשר רכב פרטי לגמרי.

תתמקח על המחיר!

הם ינסו לדחוף לך מחיר כמה שיותר גבוה כי הם סוחרים ומקבלים על זה עמלות.

חבר קנה לא מזמן קורולה 2013 מליסינג עם 70 אלף ק"מ ב88000 שקל-סכום הזוי לגמרי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהשאלה היתה בקשר לרכבים שבבעלות הקודמת היתה ליסינג /השכרה ולא בקשר לקניה ישירות מחברות ליסינג. הקונה יהיה כבר יד שלישית. ויש לזה רק יתרון אחד - המחיר צריך להיות משמעותית יותר נמוך לרכב נפוץ.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהשאלה היתה בקשר לרכבים שבבעלות הקודמת היתה ליסינג /השכרה ולא בקשר לקניה ישירות מחברות ליסינג. הקונה יהיה כבר יד שלישית. ויש לזה רק יתרון אחד - המחיר צריך להיות משמעותית יותר נמוך לרכב נפוץ.

בדיוק , ולגבי איזה רכב מדובר במאזדה 6 שנת 2010~2011 ביד 2 כמעט כולן היד הנוכחית היא פרטית אבל קודמת ליסינג או השכרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק , ולגבי איזה רכב מדובר במאזדה 6 שנת 2010~2011 ביד 2 כמעט כולן היד הנוכחית היא פרטית אבל קודמת ליסינג או השכרה

הגרסה הכי פחות מאובזרת.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרסה הכי פחות מאובזרת.

נכון, אני מעדיף לקחת את הגרסה הפחות מאובזרת אבל שתהיה חדשה יותר מאשר את הגרסת פרימיום שאני יכול לקחת 2009 לפי התקציב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסרונות של רכב שהיה בליסינג/ השכרה:

1. נסעו איתו חזק, הרבה, ולרוב בחוסר אכפתיות

2. טיפלו בו בצורה הכי זולה שאפשר, כי זה גם ככה רכב שמעיפים אחרי 3 שנים

3. רכב שמאובזר ברמה המינימלית האפשרית לסוג הרכב

4. עקב סעיפים 1-3 קשה יותר למכור אותו ולא בהכרח ההפחתה האחוזית שתקבל תהיה שווה להנחה האחוזית שתיתן

יתרונות:

1. מחיר קניה זול יותר.

לדעתי האישית, ההנחה שתקבל ברכב ששווה במחירון 50 אלף בערך, לא שווה את החסרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסרונות של רכב שהיה בליסינג/ השכרה:

1. נסעו איתו חזק, הרבה, ולרוב בחוסר אכפתיות

2. טיפלו בו בצורה הכי זולה שאפשר, כי זה גם ככה רכב שמעיפים אחרי 3 שנים

3. רכב שמאובזר ברמה המינימלית האפשרית לסוג הרכב

4. עקב סעיפים 1-3 קשה יותר למכור אותו ולא בהכרח ההפחתה האחוזית שתקבל תהיה שווה להנחה האחוזית שתיתן

יתרונות:

1. מחיר קניה זול יותר.

לדעתי האישית, ההנחה שתקבל ברכב ששווה במחירון 50 אלף בערך, לא שווה את החסרונות.

ולגבי הרכב עצמו בכללי (מאזדה 6 2010~2011) נגיד ואני מצליח למצוא אחד שהיה רק ידיים פרטיות זה בסדר? מתוך 26 מודעות רק 2 היו בידיים פרטיות לעומת זאת אם אני מוריד שנה ל2009 יש עוד הרבה אפשרויות וגם אפשרות לקחת את הדגם הפרימיום לכן באמת לא יודע מה לעשות

עריכה אחרונה על ידי Therabrab
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחפש מאזדה 6, אבל בשנתונים 2013-2015.

נמנע מרכבים שהיו ידיים קודמות בליסינג/השכרה מהסיבות שפורטו לעיל.

אני אישית מעדיף רכב כמה שיותר מאובזר, אפילו על-פני ירידה בשנתון.

אם הרכב נראה ומרגיש שמור טוב ומאובזר כמה שיותר, מה זה משנה אם הוא שנה או אפילו שנתיים פחות?

אגב, ניסית לחפש ב"טופ טרייד"? הטרייד אין הרשמי של מאזדה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...