Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוסטר התנעה I BOOST של אוטו 365

amir74
שימו לב! השרשור הזה בן 2558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי הכוונה שאיכות המוצר שקונים בארץ כנראה לא שווה יותר מ-66 שקלים ועדיף כבר לרכוש מוצר מחו"ל ממוכר עם אלפי פידבקים חיוביים ב-200 שקלים.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא תמצא לי ב 66 ₪ אחד כזה עם משלוח.
יש ב55 למשל זה: http://www.ebay.com/itm/4USB-68800mAh-Car-Jump-Starter-Power-Bank-Battery-Emergency-Charger-Booster-LED-/401314420037?hash=item5d70341545:g:SwsAAOSw7U5Y~xsq ויש גם בפחות. אבל אני הייתי קונה אחד במחיר כמו בארץ רק הרבה יותר טוב לאותו מחיר. עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים, בלי כסף.

שאני חיפשתי לא מצאתי משהו בפחות ב200₪.

אגב, למי שמחפש - יש דגם מעולה של miracase - אפשר עם קצת מאמץ למצוא אותו ב199₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר שהוא לא תוצרת מקומית, למעט מוצרים שקשה לייבא בגלל מכס או מחיר משלוח כדאי לקנות בחו"ל (אלא אם כן צריך את זה דחוף או אחריות שווה את ההפרש במחיר). המחירים בארץ פשוט תעוות בצע. זה כולל נורות לד חסכוניות לבית, ברגים, מוצרי אלקטרוניקה וכד'.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל הרבה דרכים טובות יותר מבוסטר שעדין המוצר לא מושלם. עובדה, לפות"ש בזמן אמת הבוסטר לא עבד.

למה לא לנצל את הדרכים הישנות והטובות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לפני כמה חודשים את הבוסטר שהיה ב"מבצע" באוטו דיפו ב200 שקל כמדומני.

לפני שבוע יצא לי לחנוך אותו על סוזוקי בלנו של אחד העובדים אצלנו, שהמצבר שלה שבק חיים, והניע בכבוד רב.

זה היה אחרי משהו כמו חודשיים או שלושה לפחות שלא נגעתי בו בכלל והיה זרוק במטען.

הוצאתי כבר את הכבלים מהשקית שלהם, לפני שנזכרתי שיש לי את הבוסטר בכלל :D

על כל פנים, מעניין כיצד הוא יתפקד לאורך זמן.

בדיוק כזה: http://www.wallashops.co.il/%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%9C%D7%AA-%D7%92%D7%99%D7%91%D7%95%D7%99-9000-mah-%D7%9C%D7%9E%D7%A6%D7%91%D7%A8-%D7%94%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%95%D7%94%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93/pi7cvjioj

רק בצבע אחר.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לנצל את הדרכים הישנות והטובות?

מה הדרכים האלו? לדחוף רכב אוטומטי לא יעזור (וגם ידני אם המצבר נגמר לחלוטין). מנואלה להנעה כבר אין מזמן.

כבלים? יש רכבים שאסור להם לתת להניע רכבים אחרים, כמו רכבים היברידיים עם מצבר קטן במיוחד שלא משמש להנעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הדרכים האלו? לדחוף רכב אוטומטי לא יעזור (וגם ידני אם המצבר נגמר לחלוטין). מנואלה להנעה כבר אין מזמן.

כבלים? יש רכבים שאסור להם לתת להניע רכבים אחרים, כמו רכבים היברידיים עם מצבר קטן במיוחד שלא משמש להנעה.

נתחיל מהסוף: כמה רכבים היברידים יש כרגע על הכביש לעומת מכוניות לא היברידיות? סליחה, אבל הטענה הזו קצת מגוכחת לאור העובדה שיש כמות גדולה של רכבים לא היברידים שיכולים לעזור עם כבלים.

לא חסר שירותים חינמים כמו אחוקים שיכולים לתת מענה מהיר. מתנדבים בחינם לעת צרה. בנוסף, יש את שירות של הביטוח (שאמנם לוקח זמן) שעושים גם את העבודה.

אז לקנות מוצר שאולי לא יעבוד בעת הצורך בשביל להגיד "לי יש לי יש!!!!" במחיר של כמה מאות שקלים, זה לדעתי דבילי. כי ברגע האמת המוצר לא עובד כמו שקרה לפות"ש.

גילוי נאות: מאז שקניתי את הרכב שלי, יצא לי כמה פעמים לעזור לאנשים. אז תהיו אנשים טובים, ותעזרו גם. יום בהיר אחת גם אתם יכולים לבקש עזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא יעבוד, ואולי כן יעבוד.

אני חושב שדווקא בדבר כזה, אנשים לא קונים בשביל להגיד יש לי.. מה כבר יש להשוויץ/להתגאות/לפנטז בבוסטר.

לי יש גם את זה וגם כבלים. לא יעבוד פעם אחת? נניע עם כבלים, לא נורא.

200 שקל זה לא סכום כזה דרמטי מלכתחילה.. ואם מזמינים כמו שלי מחו"ל אז בכלל. (לא מדבר על הבוסטרים היקרים יותר)

בכל מקרה, שלי בינתיים עובד טפו טפו טפו.

תאמין לי, שרק כמות הברכות שהרעיף עלי העובד שעזרתי לו הייתה שווה את ה200 שקל האלה :)

(לפי הברכות, תוך שנה אני נשוי עם ילד ומליונר :D )

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כבר שנתיים בוסטר התנעה I BOOST שקניתי

באוטו 365 בהמלצת חברים כאן.

כבר יצא לי להניע כמה פעמים לאנשים שונים,בקלות

ללא שום בעיה,אמור להטעין כל 3 חודשים אני מטעין פעם ב חצי שנה בערך.

משמש גם כפנס חירום ומטען פל' וכו'

אין תלונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ידני זה לא מדוייק.

אחרי פסח שהרכב היה בבית למשך תקופה ארוכה (הילדים בחופש ואני לא צריך רכב שני בתקופה הזו). שהגעתי לרכב אפילו הנעילה המרכזית לא עבדה, שלא לדבר על הלוח שעונים שלא התעורר.

אחרי 2 דחיפות וניסיון הנעה לוח השעונים התעורר, הקשתי את הקוד של הרכב והוא הניע (בדחיפה).

לאחר נסיעה של 10 דקות חזרתי לבית ומאז מניע כל יום ללא בעיה ובנגיעה.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לקנות מוצר שאולי לא יעבוד בעת הצורך בשביל להגיד "לי יש לי יש!!!!" במחיר של כמה מאות שקלים, זה לדעתי דבילי. כי ברגע האמת המוצר לא עובד כמו שקרה לפות"ש.

ציינת בעצמך לגבי הביטוח וזמני המתנה. לא חייב מאות שקלים. אבל השאלה כמה עולה הזמן שלך ועד כמה בא לך להתבשל בשמש?

אלעד, כניראה יש לך הרבה מזל. כי אם המצבר התרוקן עד למצב שלא נדלק לוח השעונים, נגרם לו כבר נזק. מזל המצבר עדיין עובד. ממליץ לך להתחיל לתכנן מצבר חדש.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים, בלי כסף.

שאני חיפשתי לא מצאתי משהו בפחות ב200₪.

כנ"ל, בגלל זה קניתי בארץ.

בינתיים עדכן אותי נציג החנות שהמכשיר הוחלף באחד מתקדם יותר (לא שאלתי איזה דגם) והמשלוח על חשבונם לעיר מגוריי. מקווה לאסוף אותו הערב, אעדכן אתכם בהמשך.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...