Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מושבי עור בהיר

שימו לב! השרשור הזה בן 2672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע איזה מושבי עור מגיעים במציבושי אאוטלנדר? איכותיים?

יש לי אאוטלנדר עם מושבי עור בהיר. זה לא מרצדס, אבל איכותי ונעים מאוד. החימום במושבים - מטריף, לא חלמתי שזה כזה טוב ומועיל. צריך להקפיד לנקות מידי פעם עם חומר ניקוי ואחר כך תחליב עור טוב. ולעבור איתו על כל הקונסולה והדיפונים בדלתות.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מרצדס מזייפים (אולי רק בדגמים שיש בארץ), C בגימור AMG בעלות של פי 2+ מהמיצובישי מגיע עם דמוי עור, הרבה יותר קשה מאוטלנדר (המושבים רכים ונעימים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8 שנים נוסע עם מושבי עור שתפרו בארץ אצל רפד, לא שחוק, לא חם...

* מי שנועל נעלי עור יודע להבדיל בין הרגשה של עור אמיתי כמו טימברלנד למשל או חיקוי שעשוי דמוי עור. העור של המושבים נושם ומקבל טמפרטורת הגוף מהר מאוד, לא סופג ריחות וזיעה. על היופי לא מזכיר אפילו.

וואלה. נוסע על מושבי עור עם אוורור וחימום. רכב של חצי מליון ככה, בזול, ועדיין מזיע בגב ועדיין שורף לי בתחת בשבת בים כשאני נכנס לאוטו. כנראה שהעור אצלי לא ברמת ריפודים שתופרים בארץ אצל רפד. הוא כנראה איטלקי משושלת רפדים מחבל לומברדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנדרוחה

אני בטוח שקיום יש חומרים סינטטים שבתכונות שלהם הם לא יורדים מהעור האמיתי אם לא עולים עליהם.

לא היתי קורה לזה זיוף, לא תגיד את זה על שמן מינרלי בייחס לסינטטי:wink:

מעבר לזה, אישית לא היתי הולך על עור בשום מקרה, גם עבור אישתי זה לא היה עובר ( לפחות בפורד זה רק בהיקף)

בקייץ זה קר, בחורף זה חם ומזיעה.

מהניסיון שלי גם התמיכה בזמן הישיבה לא נוחה, אני תמיד מרגיש שאני מחליק מהכסא.

הכי מציק זה שאתה יושב ליד הנהג ומשכיב מעט את הכסא, כל בלימה אתה מרגיש שאתה מתקדם עוד קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי חומר כזה. בקבוקון כזה מספיק לשני מושבים. יש לי 7 כאלה ועוד קונסולה מרכזית מצופה עור.

תעשה חישוב לבד.

הCARPRO לא ברמה של הGYEON,אתה מיישם כמות גדולה מדי בהרבה ממה שצריך,בגלל זה קנית 7 בקבוקונים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חומר ברמה הכי גבוהה שיש,זה יקר?.

http://www.cleanyourcar.co.uk/interior/leather-care/gyeon-q-leather-shield/prod_1758.html

רציתי להזמין אבל אין משלוח לישראל, יש מקום אחר להזמין את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מושב עור בהירים והכל סבבה , משתמש בחומר של מגס אחד לניקוי ואחד לשמירה , קלים מאוד לניקוי ומרגישים מעולה.

בחצי שנה שיש לי את הרכב לא יכל להגיד שהם פחות טובים פראקטית מהאלקנטרה שהיו לי קודם.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להזמין אבל אין משלוח לישראל, יש מקום אחר להזמין את זה?

כן,CARCAREEUROPE,הם עושים משלוחים לישראל,תשלח להם מספר תעודת זהות והם יורידו לך גם את המעמ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשרשור.

הזמנתי מושבים דמויי עור מהדר רוזן.

עלה לי 800 שקל עם מיקוח.

מה אומרים עדיף לקחת דמוי עור שחור או ב'ז?(הרכב בצבע שחור)

או בכלל לקחת מבד..זה בא תפירה אישית הכל.

הבנתי שהכיסויים מעור מתחממים הרבה בקיץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקטע עם דמוי העור? זה כמו שקית ניילון, אין קשר בכלל לעור אמיתי.

* עור זה רוע וזה חם, כוויות ובכלל פוזה, יאללה אלביש דמוי עור זה יהיה אחלה... הגיון "בריא" לאורך השרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מרצדס ובמוו עושים דמוי עור כנראה שלא איכפת להם מה ךקוחות יחשבו. הגיון בריא יש בשרשור.

יחד עם זאת בלי לחשוב הייתי הולך על בד גם נגד עור אמיתי בדרגת נאפא 5000

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...