Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע THP . הבעיות נפתרו? מי לקח אחריות? ואיך מתקנים?

daniel.gri
שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משאבת מים בדר"כ מוחלפת יחד עם קיט התזמון (כי הכל כבר נגיש וגם ליתר בטחון).

אבל כן, אצלי התחילה לדלוף קלות ולא לקחתי סיכון: החלפתי (על חשבוני).

אני באמת חושב שיש שיפור החל מ 2014 אבל קצת מוקדם לקבוע בוודאות.

לא הייתי שואל את לובינסקי . בכל פעם שדיברתי איתם על המנוע היתה תחושה שיש לי יותר ידע ממה שיש להם (התעקשו שהמנוע מצויין... וכו וכו)

אבל כן, מוסך גבע בהחלט יכול לתת לך תמונה טובה עד 2014, הוא גם סייע לא מעט פה לחברים בפורום (ומחוצה לו) בבעיות מול היבואן.

כמובן שעד 2014 התמונה של מוסך גבע תהיה שחורה כי הרכבים חדישים יותר כנראה עדיין מטפלים במורשה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני שוקל לרכוש פיג'ו RCZ משנת 2012 עם המנוע THP 156 כ"ס.

רוב הרכבים ביד 2 הם עם 60-100 אלף קילומטר.

אתם אומרים להתרחק מהרכב? או שאם הוא טופל כל 30 אלף לא אמורות להיות בעיות?

אשמח לעיצות גם ממישהו שהיה לו את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תדירות הטיפולים : זה נכון זה מונע בעיות בתוך המנוע אבל יש שם כשלים תכנוניים שזה ממש לא יעזור .למשל: הטרמוסטט ימות סביב 100K לא חשוב כמה פעמים החלפת שמן. משאבה מזריקת דלק גם... . תחפש כזה שעבר את מירב הטיפולים וההחלפות הנדרשות בחלקים הרגישים.

ובמיוחד כזה שאם מסתכלים במנוע הכל נראה מבריק וזהוב גם בראש וגם באיזור הסעפת (תצטרך מכשיר קולונסקופיה)

בקיצור , להבדיל מרכב אטמוספרי , פה תקנה רק בליווי של מוסכניק שמבין צרפתית .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש 2012. השבוע נכנסתי לובינסקי לבדיקה של רעשים שלא נראו לי והוחלפה משאבת מים. על הדרך מצאו תושבת גיר קרועה ושילמתי רק על החלק כי במילא פירקו הכל. לובינסקי בסדר אם כי באמת משחקים אותה בפומבי שאין בעיות בTHP.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד המנועים הגרועים ביותר, טורבו רגיש, צבירת פיח בשסתומי היניקה שמידי פעם צריך לנקות והעלות לא זולה! טרמוסטט בעייתי, שרשרת תזמון שנמתחת ומאבדת כיוון בעיקר בגלל כשל במותחן, המנוע עצמו לא ידוע בשרידות גבוהה ועלות החלפתו גבוהה מאוד!

המלצה חד משמעית שלי היא פשוט להתרחק!

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה שלילי. במחיר הנכון ותחת השגחה נכונה כל נבלה היא גבינה.

שלילי ביותר, כי אני עבדתי מספר חודשים על הרכבים האלה, ומה שראיתי ביום יום זה לקוחות שהיו מאוד רחוקים מלהיות מרוצים מהרכבים האלה, מה הבעיה? תקנה מקסימום תתאכזב!

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש 2012. השבוע נכנסתי לובינסקי לבדיקה של רעשים שלא נראו לי והוחלפה משאבת מים. על הדרך מצאו תושבת גיר קרועה ושילמתי רק על החלק כי במילא פירקו הכל. לובינסקי בסדר אם כי באמת משחקים אותה בפומבי שאין בעיות בTHP.

כמה ק"מ הרכב? שילמת עבור משאבת המים או רק התושבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק על התושבת. משאבה הוחלפה על חשבון היצרן במסגרת ריקול. האוטו עומד על 61 אלף. טיפול 60 בוצע בגבע. לא שיחקו לי על זה.

זה מה הוחלף במסגרת ריקול4300dfcea6c8ab03050997db66a47f18.jpg

זה מה שילמתי.

27c194cb5fba4725f44808b9f6e95ef0.jpg

זה מה עוד נעשה, אין לי מושג מה זה אומר.

671596f64d480f662c5bebdd4c87edee.jpg

עריכה אחרונה על ידי Ahbarony
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שזה לא מעודד במיוחד... המנוע זו הסיבה היחידה שירדתי מהרכב לצערי. גם אם לא יקרה בסופו של דבר משהו, רק המחשבה שאם אני אלחץ קצת יותר על הרכב הוא עלול להיהרס ואני אהיה תלוי בחסדיהם של לובינסקי ( עם כמה שהם נחמדים ואדיבים ) לא שווה את הסטרס.

תודה בכל מקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לחץ זה מה שעושה לו טוב. כי זה מנקה את הפיח. אבל אני יכול להבין אותך. אכלתי את הסרט הזה ועדיין נכנסתי לזה. אבל זה כבר סיפור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...