Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע THP . הבעיות נפתרו? מי לקח אחריות? ואיך מתקנים?

daniel.gri
שימו לב! השרשור הזה בן 1980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי את האוטו עם רגש. בלי שכל. אבל גם עם רגש יש סכום סופי מקסימלי שמוצאים על תיקונים והוא מגולם במחירי מחירון נמוכים. אני לא מפחד מתקלות. צריך לדעת איפה לטפל ולתקן ומאיפה להביא חלקים. הטיימינג המקולל עולה 1400 שקל בגבע. זה לא כזה נורא לפחד ממנו. באלפא זה 4 אלפים וכולם מקבלים את זה כמובן מאליו . נכון. תמיד יש לקחת בחשבון את הפיח שזה סיפור של 3 אלף. אבל יש אותו בכל רכבים עם הזרקה ישירה מודרניים. אבל אני מסוגל להבין אנשים שקונים אותן במקום טויוטה כסוס עבודה ומתעצבנים.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממליץ ? זו שאלה אישית. יש כאלה שעל כל תקלה מאבדים עשתונות ויהיו תקלות. אבל במחיר הנכון ועם גישה נכונה זה מנוע מאד מהנה. תגיע איתו בין פעמיים לשלוש בשנה למוסך ( ולא על גרר). עם כל התיקונים שעברתי עדיין עלה פחות מדגם מקביל של חברה אחרת. אני בעד קניה מודעת גם אם יש בעיות. קוראים לזה : תאום ציפיות.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמיים שלוש בשנה, כל שנה?

דיברתם על טיימינג, משאבת מים, הצטברות פיח, טרמוסטט וטורבו רגיש. אין מותחן /שרשרת טיימינג משופרים שמחליפים פעם אחת והם מחזיקים לזמן סביר? אני זוכר שקראתי שאחרי ההחלפה זה אמור להחזיק בערך 100,000 ק"מ. עד כמה זה לא בכיוון?

ונגיד שהחלפת את השרשרת והמותחן, טרמוסטט וניקית פיח בשנה אחת. מה אמור לקרות בשנה הבאה שיכניס אותך עוד פעמיים שלוש למוסך?

אני מסכים (מאוד) לגבי תאום ציפיות, ועוד יותר לגבי זה שעדיף יום אחד או שניים בשנה לחרוק שיניים ולהכנס למוסך אבל להנות בשאר הימים אם אתה יכול להרשות לעצמך. ובכל זאת, פעמיים שלוש בשנה, כל שנה זה משהו שהיית מצפה ברכב צרפתי רגיש בן 10, לא בן 5, ואז זה מתקזז עם ירידת ערך אפסית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור , זה ברכב חדש מהמפעל. עם החלפת כל הרכיבים הבעיתיים (וכל אחד קורס בזמן אחר במהלך השנים הראשונות), יישאר רק טיפול שנתי (כל שני טיפולים בודקים פיח) ובלאי טבעי אבל עד אז...זה מה שתצפה שיקרה. זה נכון שב 100K הראשונים כנראה תחליף לא מעט חלקים במנוע. בהחלט לא מה שמקובל ברכב חדש מהמפעל.

אם היום הרכב בן 5 : תבדוק מה נשאר להחליף.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ ? זו שאלה אישית. יש כאלה שעל כל תקלה מאבדים עשתונות ויהיו תקלות. אבל במחיר הנכון ועם גישה נכונה זה מנוע מאד מהנה. תגיע איתו בין פעמיים לשלוש בשנה למוסך ( ולא על גרר). עם כל התיקונים שעברתי עדיין עלה פחות מדגם מקביל של חברה אחרת. אני בעד קניה מודעת גם אם יש בעיות. קוראים לזה : תאום ציפיות.

חוץ מזה שלא חסרות תקלות ברכבים קורייאנים/יפניים,ניתן לראות בפורום הטכני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה שלא חסרות תקלות ברכבים קורייאנים/יפניים,ניתן לראות בפורום הטכני.

בכל רכב יש תקלות, ביפניות וקוריאניות יש מעט תקלות, אבל בהרבה הרבה פחות מהרכבים הצרפתיים, אלו מכוניות נחותות שלא שוות חצי מהמחיר בו הם נמכרות.

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו מכוניות נחותות שלא שוות חצי מהמחיר בו הם נמכרות.

רק לא ברור למי התכוונת, ליפניות / קוריאניות או לצרפתיות? [emoji4]

ואגב צרפתיות ואמינות, איך היית מגדיר את הוואגיות עם tsi+dsg? צרפתיות++? ומיני עם thp156, לאיזה קטגוריה היא נופלת?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפתיע האמת תמיד אמרתי לעצמי שה RCZ יהיה הרכב הבא שלי כשמחירו ירד עוד יותר ... מבאס.

צרפתיות זקוקות לחום ואהבה, אבל לא כזאת וכל 15K :) ...

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכב יש תקלות, ביפניות וקוריאניות יש מעט תקלות, אבל בהרבה הרבה פחות מהרכבים הצרפתיים, אלו מכוניות נחותות שלא שוות חצי מהמחיר בו הם נמכרות.

דווקא לי זכורה הקורולה 2005 של דוד שלי,הרכב היה מטופל כמו שעון שוויצרי,הבן אדם נוהג בעדינות ומעט,ובכל זאת החליפו לו מנוע{בגלל הבוצה},החליפו ממיר ומחשב מנוע,החליפו ריפודים {אחת הבעיות הנפוצות בדגם הזה}וכל זאת ב3.5 שנים.

לעומת זאת יש לי רכב חברה 308 2014 עם 142K ואני טוחן את הרכב בלי רחמים,ותנחש מה..אפילו לא תקלה אחת..הרכב מרגיש כמו ביום שקיבלתי אותו.

לאחי יש 508 2016 ו406 בת16 עם כמעט 300K מנוע מקורי והרכב נוסע מעולה.

לפני זה היו לי 3 יחידות של 306,שתיים חדשות ואחת בת3 עם שביעות רצון גבוהה מאד.

ויש לי גם 307 בת 15 שנוסעת הרבה יותר טוב מקוריאניות/יפניות חדשות,זה הרכב:,נראה לא

רע לרכב בן 15..דרך אגב אף פלסטיק לא התפרק ואין קרקושים שנוסעים בכביש משובש..:oops:

P1030073.jpg

עריכה אחרונה על ידי mikush1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לא ברור למי התכוונת, ליפניות / קוריאניות או לצרפתיות? [emoji4]

ואגב צרפתיות ואמינות, איך היית מגדיר את הוואגיות עם tsi+dsg? צרפתיות++? ומיני עם thp156, לאיזה קטגוריה היא נופלת?

מה אתה חושב שאני טירון? המנוע המדובר הוא מנוע משותף גם למיני קופר.. הוואגיות tsi-dsg גם ממש לא אמינות. וכן באמינות אין על יפניות וקוראניות. הכי פשוטות, הכי אמינות.

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לי זכורה הקורולה 2005 של דוד שלי,הרכב היה מטופל כמו שעון שוויצרי,הבן אדם נוהג בעדינות ומעט,ובכל זאת החליפו לו מנוע{בגלל הבוצה},החליפו ממיר ומחשב מנוע,החליפו ריפודים {אחת הבעיות הנפוצות בדגם הזה}וכל זאת ב3.5 שנים.

לעומת זאת יש לי רכב חברה 308 2014 עם 142K ואני טוחן את הרכב בלי רחמים,ותנחש מה..אפילו לא תקלה אחת..הרכב מרגיש כמו ביום שקיבלתי אותו.

לאחי יש 508 2016 ו406 בת16 עם כמעט 300K מנוע מקורי והרכב נוסע מעולה.

ויש לי גם 307 בת 15 שנוסעת הרבה יותר טוב מקוריאניות/יפניות חדשות,זה הרכב:,נראה לא רע לרכב בן 15..

[ATTACH=CONFIG]478545[/ATTACH]

לא יודע מה היה אצלך, אני עובד במוסכים מגיל 17 וכן עבדתי מספר חודשים גם בפיג׳ו סיטרואן. ובעוד 3 מורשים ומוסך הכללי. מכל בחינה היפני יותר אמין. אתה יכול לספר סיפורים עד מחר. את מה שאני ראיתי במוסכים וממשיך לראות אתה לא רואה!

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה רק את הרע כעובד מוסך,אני בעלים של 7 רכבי פיגו ב20 שנים האחרונות,על פיגו אני יכול ללמד אותך עוד כמה דברים,וחוץ מזה ניהלתי שני מרכזי שירות ומכירה של רכבים יפניים{בין השאר}.

ו 0 תקלות של יפניות/קוריאניות זה סיפורים לפרייארים שקונים אותם,כמו שרשמתי בפורום כמה פעמים,רק תפתח את הפורום הטכני,לא חסרים שם רכבים יפניים עם תקלות ובעיות.

כעובד מוסך אתה צריך לדעת שאתם מתפרנסים יפה מהתקלות גם באסייתיות.

עריכה אחרונה על ידי mikush1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...