Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו גרנד סניק 3 שנת 2011 - התלהבות ראשונית

dmxsir
שימו לב! השרשור הזה בן 2351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז הנה אופציה טובה מאוד לרכב יד שניה עם 3 כסאות בטיחות במושב האחורי במחיר שפוי ושנתון סביר.

הוצאות אחזקה שנתיות יקרות? כמובן אני מדבר על בנזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

החיסרון של דגם בנזין צריכת דלק גבוהה.

מעבר לזה הוצאות תחזוקה רגילות - טיפולים שגרתיים (בשונה מדגם דיזל אין רצועת טיימינג - בדגם בנזין זאת שרשרת תזמון ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...

הסקירה נראית חיובית מאוד.

אני כרגע מתלבט לגבי קניית רכב כזה, מודל 2011/12, תוכל לעדכן מה צריכת הדלק אצלך?

מחיפושים באינטרנט ראיתי דיווחים על איזור 1 ל-7/8, לכן אני מתלבט אם להשקיע יותר ולקנות את גרסת הדיזל.

בכלל, אשמח אם מי מהמגיבים שיש להם רכב דומה יעדכן מה הצריכה אצלו.

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק של דגם בנזין 1:8- 1:9 ק"מ לליטר.

יש לאחות של אשתי רכב כזה, מודל 2012 (נקנה כחדש ).עבר מעל 100 אלף קילומטרים ללא תקלות.

הם גרים בדרום ולא עומדים בפקקים. כנראה בנסיעות בעיר צריכת דלק תהיה יותר גבוהה.

אם אתם נוסעים קילומטראז' ממוצע בשנה, אל תקנה דיזל בגלל הגיר. בטח לא עם כ 100 אלף קילומטרים על מד אוץ.

לא הרבה דיברו על כך שזה אותו גיר רובוטי כמו בפורד פוקוס הידוע, אולי בגרסה קצת שונה , ולכן התקלות מופיעות בשלב מאוחר יותר. אבל עלות התיקון אסטרונומית ומוחקת כל חיסכון של צריכת סולר טובה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אותו הגיר כמו בפלואנס? דווקא מהבחינה הזו חוות הדעת טובות, לא קראתי על מחלות בגיר הזה.

אנחנו נוסעים כ-17K ק"מ בשנה, הרוב עירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Getrag 6DCT250 — 6-speed dual dry

clutch

: Ford Fiesta, Ford Focus, Renault Megane, Renault Scenic, 2015- Smart Fortwo, 2015- Smart Forfour, 2015- Renault Twingo

נכון, זה אותו הגיר כמו של פלואנס, ואחרי 150 אלף קילומטרים יש סיכוי לבעיות. תשאל נהגי מוניות שרכשו את הרכב הזה.

כל אחד עושה את הבחירה שלו.

אני אישית לא הייתי מוכן להחזיק רכב כזה יום אחד מעבר לתקופת האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לא יודע לגבי אמינות ואחריות (הסניק שלי חדשה), אבל הגיר מתנהג מעולה - היו לי הרבה חששות לפני הקנייה מהגיר הרובוטי, והוא פשוט מתנהג כמו אוטומאטי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שאלה,

1. האם גם אצלכם אין תאורה על כפתורי בקרת השיוט בהגה?

2. ולמה אני מצליח להתניע את הרכב מבלי ללחוץ על הברקס?

עוד שדרוג לרכב,

סוף סוף הותקנה מראה+מסך למצלמת רוורס, עובד מעולה.

וגם טיפלתי בהתקנה של הדיבורית שהותקנה ברכב, עברה מקו הברכים שליד הנוסע למול העיניים שלי ליד המסך (לוח השעונים).

לפני

tapatalk_1484771547260.jpeg

אחרי

a40a16a08ed146f0be42bb8a5e473b8c.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...