Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש עם גדר בטיחות במהירות 100 קמ"ש

Nemesis
שימו לב! השרשור הזה בן 7083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לך תבין גם את הצעירים שמתפרעים בכביש

אני זוכר בקרית גת ששתי נערים שאני מכיר עשו ביניהם מה שנקרא עם הרכב "פתיחות"

ושימו לב לסיבה המטומטמת ששאלתי אותם למה הם אמרו שהם התלהבו מהמשחק need for speed underground

צריך להבהיר להם שסרטים כמו מהיר ועצבני ומשחקי מחשב של מירוצים זה רק משחקרים ול דברים אמיתיים

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני? זה בכיף שלי להוציא לבן זו*ה מהשמאלי את העינים בסנוורים. שימות. אם אני מגיע למצב שאני צריך לסמן לו שיזוז, אז שימות הח*א.

ולכל מי שעומד להתחכם עכשיו, ולהתפלסף, כבר מעכשיו אני אומר שאם יש עומס בכביש, והתנועה זורמת על 80 קמ"ש, אז גם אני נוסע 80. כי אי אפשר אחרת.

מזכיר לי שאתמול התגריתי במזל שלי, כשנעמדתי ברמזור כלשהו בחיפה. כל הדרך עד לרמזור ההוא נסעה ניידת אור ירוק בנתיב השמאלי. עקפתי אותם מימין, ונעמדתי ברמזור. הם משמאלי, לא מתעניינים בי כ"כ, עד לרגע שהצטלבו המבטים וסימנתי להם לפתוח חלון, ואמרתי להם ש..."נסיעה שלא בימין הכביש היא עבירה הגוררת קנס של 250 ¤ ו-6!! נקודות.

ואז נהיה שמח..............

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגת אותי.. :lol: :lol: :lol:..

דוגרי - שכל אחד יסע כמה שבא לו..

חבר שלי נוסע בנתיב השמאלי על 120 ככה.. בא בןאדם מסמן לו עם האורות שהוא רוצה לעקוף,

חבר שלי מתחיל להגיד "מה קרה? 120 לא מספיק לו?"

התחלתי לצעוק עליו שכל אחד יסע כמה שהוא רוצה.. אם הוא רוצה לנסוע 120 שיסע 120 אם הוא רוצה לנסוע 200 שיסע 200..

לו אתה (חבר שלי) צריך לקבוע לו כמה לנהוג..

הבןאדם נכנס להלם.. מילמל "אתה צודק" ופינה את הנתיב.. :wink:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן תופעה מאוד מעצבנת!

שאנשים שרוצים לעקוף פשוט מדליקים אורות גבוהים, ומסנוורים אותך עד שתפנה להם את הדרך!

על זה ממש הביטוי 'הכביש של אבא שלהם'! ולך אין ברירה אלא רק "לציית" להם ולפנות את הנתיב!

לי יש וילון אחורי שחור מחורר אז זה עוד סביל. זה מסנן קצת את האור.

ומה העניין עם ה160 180 220?? 110 לא מספק אותם?? 120 זה לא מספיק? אם יגיעו ל180 אז הם יוכיחו שהם הגברים המלכים הכרישים של השכונה?

פשוט מעצבן!

תמיד הצדיקים שנוסעים על 100 בכביש של 100 בנתיב הימני צריכים לאכול אותה בגלל אלה שמתחשק להם לחתוך ב160 בנתיב ליד!

לא, לא מספיק לי לנסוע על 110. בא לי לנסוע על 150. אני ממהר. בא לי להרביץ.

אני צריך לתת למישהו דין וחשבון?

נתיב שמאלי הוא נתיב מהיר. אם אתה יכול לנסוע על הנתיב האמצעי על 110, למה לך לנסוע בנתיב השמאלי?! כדיי לעשות דווקא?!

אל תחסום נתיב שמאלי, לא יהבהבו לך. זה מאוד פשוט.

(אני מתעצבן רק מלקרוא את ההודעה שלך!).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתיב שמאלי הוא נתיב מהיר. אם אתה יכול לנסוע על הנתיב האמצעי על 110, למה לך לנסוע בנתיב השמאלי?! כדיי לעשות דווקא?!

Say amen to that! :mm_yeah:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכן מהירות מופרזת הורגת! כשאחד שלא מבין מהחיים שלו רוצה לנסוע על 180 שלא יעשה את זה לידי! זכותי לבטחון! זכותי לעלות על הכביש בשביל לבקר את סבתא שלי בעיר השכנה ולא לגמור על המעקה בטיחות בגלל המטומטם שאיבד את השליטה על הרכב או חתך ב180 וגרר אותי לתאונה.

אתה לא יכול להסתכל במראות בשביל לעבור נתיב! למה? כי לבן *ונה מאחור מתחשק לסחוט את הגז על חשבונך. ואפילו אם אתה באמת רוצה לפנות לו את הדרך, זה לא כ"כ קל כי אם אתה רק רוצה להביט במראות אתה מקבל ממש פרוז'קטורים לפנים. והכל כי הוא רוצה לעקוף והוא חושב שבכביש של 90 ואתה נוסע על 110 בנתיב הימני\אמצעי אתה איטי ואתה ברוב חוצפתך מעכב את התנועה ולא, לא ממש אכפת לו כמה מכוניות יש לידך ומלפניך, הוא רצה לעקוף אז הוא יעקוף! מי אתה שתפריע לו??

יוסי.

ומי אמר שזה שנוסע על 70 בימני, הוא כן מבין מהחיים שלו? והוא כן יודע לנהוג כראוי? והוא כן יודע להשתלט על הרכב שלו במצבים קיצוניים, מי אמר את זה? ומי אמר שנסיעה על 70 כן גורמת לביטחון? ב70 קמ"ש אי אפשר לאבד שליטה? נהג לא מיומן יאבד שליטה גם ב50 קמ"ש.

מה אכפת לך מה השיקולים שלו, הבן אדם רוצה לנסוע על 150 זה אמור להפריע לך? תפנה לו את הדרך וזהו. או שמא זה לא מכבודך שמישהו יעקוף אותך ואת הסובארו רייסר שלך? תכלס אני לא מבין אותך, אם אתה רואה רכב מתקרב אלייך במראה האחורית ואתה רואה שהוא נוסע מהר ממך, מה כאן הבעייה לפנות לו את הנתיב? אני לא רואה כאן שום בעיה, אלא מצב של "זין הוא יעקוף אותי,חיים הכט אמר שמהירות הורגת ולכן אני אסע לי 80 בשמאלי כדי שההוא ילמד לא להפר חוקים".

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתיב שמאלי הוא נתיב מהיר...??

אם בא לך להרביץ תרביץ במחשב, בכביש תיסע בהתאם לתנאים... אתה לא יכול להרביץ 150 כשכולם נוסעים 100 או 90 ויש עומס ולצפות שכולם יפנו לך את הדרך ברגע שאתה מגיע... אם הכביש ריק תרביץ גם 200 אם אתה כל כך רוצה...

לגבי הנתיב השמאלי, גם אני לא אוהב את אלו שנתקעים בנתיב השמאלי, אבל אני גם לא אוהב את אלו שעוד לא התקרבו אליך כשאתה בשמאלי וכבר מדליקים אור גבוה... רכב שעוקף בנתיב השמאלי לא צריך להגביר את המהירות או לנסות לבלום ולהשתלב בנתיב הימני רק בגלל שמישהו אחר רוצה "לטוס"... אי אפשר לצפות מאדם שעוקף על 120 נגיד כמה מכוניות שנוסעות על 100 שהוא יתחיל להאט ולנסות להשתלב בנתיב הימני בין המכוניות רק כדי שמישהו מאחוריו יוכל להמשיך "להרביץ" 140...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי להגיד לכל הנוסעים על השמאלי סתם כולכם עוברים על חוקי התעבורה

לפי החוק הנסיעה חייבת להיות על הנתיב הימני אפילו אם אתה על 200 קמ"ש

הנתיב השמאלי זה אם אתה רוצה לעקוף או שיש שתי טורים של רכבים על נתיב

זהו!!

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא מעולה לתאונה בה התשתית עשתה את ההבדל בין נזקים קוסמטיים (מכסה מנוע, פנס, כנף) לתאונה קטלנית.

רק תחשבו מה היה יכול לקרות אם כזה דבר קורה בכביש בו אין הפרדה בנויה בין הכיוונים.

עזוב הפרדה בנויה!

לא יצא לך לנסוע פעם על כביש ראשי אחרי שירד גשם שהוא פשוט סחוט במים - מלכודת מוות

ולעומת זאת פתאום אם המשך הדרך אתה מגלה קטעים שנוספו/שופצו בכביש (חדשים) שכמעט ואינם רטובים?

זה גם בהחלט יכול להוות הבדל בין תאונה ללא תאונה!

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב הפרדה בנויה!

לא יצא לך לנסוע פעם על כביש ראשי אחרי שירד גשם שהוא פשוט סחוט במים - מלכודת מוות

ולעומת זאת פתאום אם המשך הדרך אתה מגלה קטעים שנוספו/שופצו בכביש (חדשים) שכמעט ואינם רטובים?

זה גם בהחלט יכול להוות הבדל בין תאונה ללא תאונה!

תום

ברור שהאספלט מהסוג החדש הרבה יותר בטיחותי מהישן.

מי יתן וכל הכבישים בארץ יהיו סלולים באספלט חדש, עם שוליים רחבים משני הצדדים, הפרדה בנויה בין הכיוונים, ועוד.

אבל במגבלות התקציב הקיימות, קודם כל צריך לשדרג את הכבישים שהם סכנת מוות ממש, ולא רק "פחות מהתקן הגרמני לאוטוסטרדה".

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתיב שמאלי הוא נתיב מהיר...??

אם בא לך להרביץ תרביץ במחשב, בכביש תיסע בהתאם לתנאים... אתה לא יכול להרביץ 150 כשכולם נוסעים 100 או 90 ויש עומס ולצפות שכולם יפנו לך את הדרך ברגע שאתה מגיע... אם הכביש ריק תרביץ גם 200 אם אתה כל כך רוצה...

לגבי הנתיב השמאלי, גם אני לא אוהב את אלו שנתקעים בנתיב השמאלי, אבל אני גם לא אוהב את אלו שעוד לא התקרבו אליך כשאתה בשמאלי וכבר מדליקים אור גבוה... רכב שעוקף בנתיב השמאלי לא צריך להגביר את המהירות או לנסות לבלום ולהשתלב בנתיב הימני רק בגלל שמישהו אחר רוצה "לטוס"... אי אפשר לצפות מאדם שעוקף על 120 נגיד כמה מכוניות שנוסעות על 100 שהוא יתחיל להאט ולנסות להשתלב בנתיב הימני בין המכוניות רק כדי שמישהו מאחוריו יוכל להמשיך "להרביץ" 140...

שלום יוסי וגדי.

זה אני , מאחוריכם . עם האורות המסנוורים.

רציתי לספר לכם משהו.

הנתיב השמאלי מיועד לעקיפה בלבד. אני חוזר ,כדי שלא יהיו ספקות. ל-ע-ק-י-פ-ה בלבד.

לא לשיוט , לא לנסיעה מהירה , לא לבריחה מצבאים חוצים הממלאים את כבישי ישראל. לעקיפה.

לא עוקפים ? סעו בצד ימין. על 55 , על 70 ,על 100 , על 180 - כמה שבא לכם.

אתם עוקפים ? לבריאות . אני אסע אחריכם בשקט , גם על 65 , כי אתם על 60 אבל עוקפים את הזקנה שנוסעת 55. אתם פונים שמאלה תוך 10 שניות ? בכבוד רב. אני אחכה או אעקוף מימין (מותר ,לידיעתכם).

אבל כשאתם משייטים , או שסיימתם את העקיפה לפני 45 דקות ו-17 שניות ו/או אתם עומדים לפנות שמאלה לכיוון קרית גת ,ובדיוק עכשיו עברתם את מחלף נתניה - הסבלנות שלי עומדת על מספר עגול ויפה. אפס.

אם זה היה חוקי הייתי מרכיב "0.3 על הגג - סתם ככה כדי להסביר מדוע חשוב לחזור לנתיב הימני אחרי עקיפה.

תוך שבועיים היו זזים כל הנהגים ימינה מפחד השמועה ,או לחילופין הייתי מכחיד את רובם המכריע.

אה , אולי "0.3 קצת קיצוני מדי.

אבל למה לעזאזל כאשר מגיעה ניידת משטרה כולם מייד נזכרים שחובה עליהם לפנות את הנתיב השמאלי ושועטים ימינה ? :evil:

מסתבר שזה לא חוסר ידע או שכחה או נחיצות יתר עקב עקיפה.

אתם סתם שמים זין על זה שמאחוריכם :evil: .

אז בבקשה - תפסיקו להפריע - תסעו בימני , ותשאירו לאלה שמסכנים אתכם לנסוע מהר ולהתרחק מכם במהירות האפשרית.

אני רק אסביר לכם איך זה נראה מהצד שלי : הכביש הוא מקום סופר מסוכן. אני מנסה להיות עליו כמה שפחות זמן... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יוסי וגדי.

זה אני , מאחוריכם . עם האורות המסנוורים.

רציתי לספר לכם משהו.

הנתיב השמאלי מיועד לעקיפה בלבד. אני חוזר ,כדי שלא יהיו ספקות. ל-ע-ק-י-פ-ה בלבד.

אם זה היה חוקי הייתי מרכיב "0.3 על הגג - סתם ככה כדי להסביר מדוע חשוב לחזור לנתיב הימני אחרי עקיפה.

אתם סתם שמים זין על זה שמאחוריכם :evil: .

אני רק אסביר לכם איך זה נראה מהצד שלי : הכביש הוא מקום סופר מסוכן. אני מנסה להיות עליו כמה שפחות זמן... :roll:

1. אם לא הבהרתי את עצמי נכון... גם אני אמרתי שהנתיב השמאלי נועד לעקיפה, רק ציינתי שאם מישהו עוקף על 120 לדוגמא לא צריך ללחוץ עליו שיפנה את הנתיב כל עוד הוא עוקף מכוניות שנמצאות לפניו (במרחק סביר)...

2. מה זה 0.3? כלי נשק ?

3. חשבתי שלאחראי פורום אסור לקלל...

4. הסיכון הוא גם פונקציה של המרחק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם לא הבהרתי את עצמי נכון... גם אני אמרתי שהנתיב השמאלי נועד לעקיפה, רק ציינתי שאם מישהו עוקף על 120 לדוגמא לא צריך ללחוץ עליו שיפנה את הנתיב כל עוד הוא עוקף מכוניות שנמצאות לפניו (במרחק סביר)... לא אמרתי אחרת. ואני גם מחכה בסבלנות עד שתשלים את העקיפה. הבעייה היא עם אלה שמתנחלים בצד שמאל , תוך התעלמות אנטי סוציאלית מהסביבה.

עד שלא תבין שחוקי התנועה באים להסדיר את התנועה תוך מתן אפשרות מקסימלית לכל אחד להשתמש בדרך מבלי להפריע לאחרים , תמיד תהיה הבעייה הזו. עקפת ?חזור ימינה. רוצה לסטות נתיב ? הבט במראה. רוצה לצאת מצומת ? בדוק שאתה לא מתפרץ למסלול של מישהו אחר. רוצה לקרוא לחבר שלך מקומה ג' ? חנה וקרא לו באינטרקום ,ואל תתחיל לצפור. פספסת פנייה או מחלף בכביש מהיר ? המשך עוד כמה ק"מ עד לפנייה הבאה ואל תחזור ברוורס. שים עצמך בעיני זה שאתה מפריע לו ואז תבין.

2. מה זה 0.3? כלי נשק ?

מק"כ , או מקלע כבד. מקלע אוטומטי בעל כדורים בקוטר 0.3 אינטש (בערך 9 מ"מ , לעומת 7.62 או 5.56 ברובי סער וכו') - אחד הנשקים הפופולריים ברכבי סיור. יכול לפתור לי המון בעיות בכביש :twisted:

3. חשבתי שלאחראי פורום אסור לקלל...

גם אני חשבתי , לחברים מן השורה אסור ,אבל עיון קצר בכללי הפורום לאחראים מבהיר שמותר לי והמילה לא תימחק.:twisted:

וברצינות - ממתי לשים זין זו קללה ? בוא ואסביר לך . אם תכתוב לי "שמר ,אתה בן זונה" , ולאחר בירור מעמיק עם אמא אמצא שהיא לא הועסקה במקצוע - אתה מקלל אותי , ורוב הסיכויים שהקללה תימחק - בלי קשר אם זה אחראי , מנהל או משתמש עם הודעה אחת.

אם תכתוב שהג'ימקאנה הייתה "משהו בן זונה" , או שנהג שמקפח את זכויותיך בכביש הוא בן זונה (בלי ציון שמות) - אני חושב שזה לגיטימי. ההימנעות משימוש בקללות היא כדי למנוע חיכוים ומריבות. אנחנו מודעים לכך שאנשים משתמשים בקללות לעיתים (יותר מזה ,הפה שלי ,גם אחרי שטיפה באקונומיקה , הוא נשאר מלוכלך...)

4. הסיכון הוא גם פונקציה של המרחק...

נכון , ככל שאני נוסע יותר רחוק , אני גם נוסע מהר יותר. להקטין (שוב) את הסיכון.

או ,אם תרצה - כשאני נוסע מהר יותר - אני מגדיל מרחק ולוקח טווחי בטחון מוגדלים . לאו דווקא מאט כדי להקטין סיכון. הכל בהתאם לנסיבות. המהירות צריכה להיות מותאמת לתנאים. 30 לליד בית ספר ,או 160 בכביש מהיר, או 15 בערפל ללא ראות.

.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...