Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שנת ייצור פיג'ו 5008

Dudujack
שימו לב! השרשור הזה בן 2980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה קטנות...

נרשמות תקלות גם בקיט טיימינג החדש.

בנוסף:

משאבת הזרקה קדמית.

טרמוסטט.

הצטברות פיח על קני שסתומים.

טורבו.

ב3008 יש לעיתים בעיות עם מתלה אחורי שיקר לתחזוקה, ב5008 הבעיה לא קיימת.

מכסה שסתומים שנוטה להתעוות-קצת יותר נדיר.

אם הרכב לא טופל בתדירות נכונה אז גם הצטברות בוצה במנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היום סגרנו על רכב מלובינסקי,

2013 56000 קמ, מרכב יפה בצבע לבן,

ברכב הוחלפו טיימינג+משאבה, טורבו, טרמוסטט, רדיו דיסק תושבות מנוע, משאבת לחץ גבוה... בקיצור אני מקווה שכל מה שיכול להתקלקל.

טיפול כל 15000, ייכנס במסגרת המסירה לטיפול 60000.

בשתי הבדיקות (אחת של קומפיוטסט והשנייה מטעמי) לא נמצאו ממצאים מחשידים או חריגים.

ציטוט של הבוחן מטעמי "הרכב במצב מצויין אם אתה מחובבי הז'אנר"

ימים יגידו אם עשינו בחירה נכונה..

דבר אחד אני כבר יכול להגיד, הנסיעה של הרכב מאוד נעימה והמנוע מגיב היטב בשלוב תיבת ההילוכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא מעכל, רכב עם 56000 קמ וכל הפריטים האלו הוחלפו? ואלו חלקים יקרים למדי.

בפוקוס 2012 שמכרתי לפני חודשיים ונסעה יותר קמ לא הוחלף כלום חוץ ממצבר.

ביונדאי i35 שאני משתמש בה הוחלפו רק רפידות בלם והאוטו עם 180000 קמ.

איך קונים אוטו כזה? מכינים 10000 שקל לשנה לתיקונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו בדיוק החלקים שאם לובינסקי בארץ היו לוקחים אחריות היו מוחלפים באופן מסודר. במקום זה, הם החליפו במסגרת אקראית כאשר רכבים הגיעו לטיפול.. בסוף הם יצאו קרחים מכל הכיוונים גם החליפו חלקים וגם זכו בפרסום שלילי....

לעניין היונדאי, יש לי אחת כזאת בבית....

מעדיף לשלם כל שנה X כסף עבור טיפולים או ליקויים ולא להמשיך להתעצבן בכל פעם שאני עולה לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אלו בדיוק החלקים שאם לובינסקי בארץ היו לוקחים אחריות היו מוחלפים באופן מסודר"

לא נראה לי שרכב שמיוצר בשנים האחרונות נזקק לכל כל הרבה ליקויים.

פעם לפני שנים רבות הייתי חובב צרפתיות:משנת 1990 עד 2004 היו לי AX ספורט,ZX וולקן,405, קסנטיה,קסארה עם מנוע 2000 וכולן סבלו מתקלות שהיו מינוריות לעומת מה שאתה מתאר אבל היו תקלות.

התבגרתי ועברתי לפורד:3 מונדאו ושתי פוקוסים השכיחו ממני את מראה המוסך חוץ מטיפולים.

dud לא נכנס לארנקך אבל אולי אם יש לך את הX כסף הזה לשים בשנה אולי תשים אותו על רכב יותר אמין ומפנק? SMAX רכב הרבה יותר טוב ואמין,שלוש שנים עם הפיזו יסגרו לך כנראה את ההפרש בעלות הקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם את זה בדקתי : שלוש שנים של תיקונים ב 5008 ועדיין לא הגעתי למחיר רכישה של ה smax. הוא היה משמעותית יותר יקר לקנייה. כמה עולה היום smax 2013 trend ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Smax 2013 עולה בסביבות 110 אש"ח,

ברור ש 5008 לא מושלמת, מכיר מהעבר את הצרות של פיג'ו סיטרואן וגם רנו.

הרכב הראשון שלנו היה zx ואחכ היו פיגו ורנו לסירוגין, בהחלפה האחרונה היו לנו יונדאי גטס וטויוטה קורלה 2008, לומר את האמת הן באמת לא התקלקלו, אבל בכל נסיעה חזרה התחושה שיש מעבר מלהגיע מנקודה לנקודה, אותה תחושה גם ב i35, הוא באמת רכב טוב, נוסע מנקודה לנקודה בלי בעיה אבל שוב אותה תחושה.

בנסיעה הקטנה שאשתי עשתה על ה 5008 היא אמרה... "פיג'ו.... אי אפשר להתבלבל".

יכול להיות שגם הפורד הוא רכב מצויין לא נסעתי, המעט שהיו ביד 2 עברו קילומטראז' גבוה ולכן ירדו מהפרק..

אעדכן בהמשך השנה מה עולל הרכב.. נקווה שתהיה שנה שקטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...