Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסו בי (בי = ככל הנראה ברכב) בדלת

שימו לב! השרשור הזה בן 3105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה טיפה לפני חודשיים רכב נכנס בי בלילה בדלת..

זה הנזק שקרה לרכב שלי:

xFytsks.jpg

לרכב שלו לא קרה כלום רק המספר מקדימה נהרס לגמרי, בקיצור צילמתי את הרכב שלי שלו החלפנו פרטים צילמתי אפילו את הביטוח שלו..

אני חושב שלבחור יש ביטוח צד ג' במידה ותבקשו אני יעלה גם את התמונות של הביטוח שלו..

בקיצור הבחור עולה חדש מהולנד הוא לא יודע כלכך עברית וקשה לתקשר איתו באנגלית כי האנגלית שלי לא משהו :roll:

הבן אדם מושך אותי כל הזמן שאני מתקשר הוא סתם זורק תירוצים ומושך את זה כמו אמא שלי באה אלי, אני בבית חולים,הפקידה של הביטוח לא נמצאת..

כבר נמאס לי עברו מעל חודשיים ואני לא יודע מה צריך לעשות זה פעם ראשונה שנכנסים בי :\

מה עושים במצב כזה? למי פונים ?

כמובן שהוא האשם בתאונה והוא מודה בזה גם.

אני אשמח מאוד עם תדריכו אותי מה אפשר לעשות, אני כולה בן 17 וחצי ואין לי ניסיון בדברים כאלה!

תודה רבה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה עד עכשיו לא פנית לחברת ביטוח?

היה את החגים וקבענו שאחרי החגים נילך אבל הוא סתם חרטטן..

לאיזה חברת ביטוח לפנות ? שלו או שלי איך זה עובד העסק הזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברת הביטוח שלך. אתה תצטרך למלא טופס פרטי תאונה שהסוכן ביטוח שלך ישלח לך במייל או בפקס או בדואר. תצרף את התמונות של פוליסת הביטוח ומספר הרכב. תכתוב בקצרה את פרטי האירוע. הם יגישו תביעה לחברת הביטוח של הנהג ההולנדי

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברת הביטוח שלך. אתה תצטרך למלא טופס פרטי תאונה שהסוכן ביטוח שלך ישלח לך במייל או בפקס או בדואר. תצרף את התמונות של פוליסת הביטוח ומספר הרכב. תכתוב בקצרה את פרטי האירוע. הם יגישו תביעה לחברת הביטוח של הנהג ההולנדי

זה יוריד לי ערך מהרכב במידה ואני פונה לחברת הביטוח שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערך כבר ירד בין אם תפנה אליהם או לא [בהנחה ויש ירידת ערך].

תפנה אליהם במהרה ותבקש הנחיות איך לפעול. בשביל זה אתה משלם להם כסף.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערך כבר ירד בין אם תפנה אליהם או לא [בהנחה ויש ירידת ערך].

תפנה אליהם במהרה ותבקש הנחיות איך לפעול. בשביל זה אתה משלם להם כסף.

OK יום חמישי אני אהיה בחברת ביטוח אני אעדכן פה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בחברת ביטוח משם הפנו אותי עם מכתב למוסך..

הלכתי למוסך ראה את המכה דיבר איתי קצת הסתכל אמר לי שצריך להחליף את הדלת ואז יש תיקונים בדלת השנייה טיפה וגם בכנף, סה"כ סיפור של בן 6 ל 7 אלף שקל.

מחר האוטו יכנס למוסך, מבחינתי זהו כל העבודה מעכשיו של החברת ביטוח?

הבנתי שהם תובעים את הביטוח שלו צד ג'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שפנית לביטוח שלך אתה תצטרך לשלם השתתפות עצמית, אם היית מתחיל את התהליך דרך שמאי רכב שהיה מוציא דו"ח ואת הדו"ח היית מגיש ישירות לחברת ביטוח של הנהג שפגע בך היית חוסך את ההשתתפות עצמית, מה גם שהיית יכול לסדר את המכה במחיר יותר זול והעודף היה נשאר לך בכיס.

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם תובעים את הביטוח של הפוגע, אז למה שהוא ישלם כסף?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שפנית לביטוח שלך אתה תצטרך לשלם השתתפות עצמית, אם היית מתחיל את התהליך דרך שמאי רכב שהיה מוציא דו"ח ואת הדו"ח היית מגיש ישירות לחברת ביטוח של הנהג שפגע בך היית חוסך את ההשתתפות עצמית, מה גם שהיית יכול לסדר את המכה במחיר יותר זול והעודף היה נשאר לך בכיס.

??זה לא מה שהוסבר לי, אמרו לי בגלל שזה בצומת יכול להיות שאולי אני ישתתף רק ב20 אחוז שזה 1500 שקל פחות או יותר אבל גם זה לא בטוח כי זה צומת עם רמזור לא עם עצור..

איך הייתי יכול לסדר את המכה ביותר זול? זה החברת ביטוח הפנתה אותי למוסך..

סה"כ במוסך הוא אמר לי עם אני רוצה אני יכול לתקן את זה על הביטוח מקיף שלי במידה ואני רוצה גם אבל אין סיבה לתקן על הביטוח המקיף אז תבענו את הביטוח של הבחור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקובי עידן כתב שגוי ומטעה.

פעלת בדרך הנכונה, וכל עוד לא חתמת על מסמך בו אתה תובע את הפוליסה שלך, התיקון יבוצע, אתה תשלם בהמחאות דחויות, ותקבל את התמורה מהביטוח של הפוגע לפני שהן יפרעו.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקובי עידן כתב שגוי ומטעה.

פעלת בדרך הנכונה, וכל עוד לא חתמת על מסמך בו אתה תובע את הפוליסה שלך, התיקון יבוצע, אתה תשלם בהמחאות דחויות, ותקבל את התמורה מהביטוח של הפוגע לפני שהן יפרעו.

בדיוק אני צריך לתת לו שתי צ'קים ל3 חודשים והוא יפרע אותם רק במידה והביטוח לא ישלם..

תגידו איך אני יודע עם יש ירידת ערך לרכב?

המוסך מזמין שמאי או שאני צריך לדאוג לזה..

כי הבנתי שיכול להיות שמגיע לי כסף על ירידת ערך :x

בכל מקרה האוטו היום נכנס למוסך מאמין שמחר הוא יהיה מוכן אעלה פה תמונה של אחריי :D

תודה לכל מי שעזר לא חשבתי שזה יהיה כלכך מהר וכמו טיפש חודשיים חיכיתי לבחור :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירידת ערך תופיע בדו"ח השמאי, ותשולם לך אוטומטית כחלק מהתביעה.

בלי שום קשר לאמור לעיל-מהתמונה שצירפת אין שום סיבה לירידת ערך.

החלפת דלת ברכב ישן לא מפחיתה מערכו.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירידת ערך תופיע בדו"ח השמאי, ותשולם לך אוטומטית כחלק מהתביעה.

בלי שום קשר לאמור לעיל-מהתמונה שצירפת אין שום סיבה לירידת ערך.

החלפת דלת ברכב ישן לא מפחיתה מערכו.

ומי אחראי להביא את השמאי כי אני לא פניתי לשום שמאי..

המוסך מביא שמאי ואחראי לכל העסק הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...