Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט ספארק 2011 - כבה 3 פעמים בעמידה ברמזור

lahav28
שימו לב! השרשור הזה בן 3088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה היה קורה תמיד ?

בשבועיים האחרונים נסעתי כל יום בטמפרטורה גבוהה מאוד וזה לא קרה לי עדיין הקיץ

גם ביום שהיו 45 מעלות (בשפלה)

אולי בטיפול האחרון עשו לי עדכון תוכנה שאני לא מודע אליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אצלינו זה היה קורה לאחר נסיעה של חצי שעה לפחות במזג אוויר חם מאוד, ולא מיד.

ואז לאחר עמידה של כ- 5 דקות זה היה מתחיל. בהתחלה הגימגומים בניוטראל, ולאחר מכן גם הכיבוי.

הסרטונים צולמו בהתחלה, כדי "לשכנע" את אנשי UMI שיש בעיה, כי הם לא ראו את זה כמעט בכל פעם שהיינו עם הרכב במוסך.

הרכב נמכר עם 5000 ק"ם, ובבדיקה הבוחן רשם בסוגריים "כמו חדש", ללא שריטה וללא סימן של פתיחת דלת אפילו.

הבחור שקנה את הרכב גר במרכז ושם אין לו את התופעות הללו. הרכב נמכר בהפסד כסף ועקב כך, הובטח לנו מ-UMI שיבואו לקראתנו בקניית הרכב בהא מהם בהנחה של 3000 ש"ח. אשתי אינה מעוניינת לקנות מהם שום דבר יותר.

20052011004.jpg

20052011007.jpg20052011003.jpg20052011008.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה רק שהמנוע נכבה בזמן נסיעה, אחרי שלא גילו כלום בבדיקה ואמרו "תיסע ותחזור כשזה יופיע". מיד הבנתי שצריך להיפתר מהרכב הזה ואכן מכרתי אותו.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה הזו די מסובך לגלות את המקור שלה. היא קשורה לדעתי לחיישן טמפרטורה מסויים שמזייף כשהחום החיצוני גבוה ביותר.

הבעיה היא שלא טרחו אפילו לחפש ולבדוק ולהשוות בין נתוני החיישנים ברכב עם התקלה, לבין נתונים תקינים שהיו צריכים להיות.

אנחנו קיבלנו את הרכב הזה בין הראשונים בארץ. אחר כך כבר היה זמן המתנה. חבל רק שמאז ועד היום, אף אחד לא ניסה לחקור או לנסות לעלות על הבעיה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שהזכרת את המילה "בארץ". שם יש הרבה רכבים כאלה והחום יחסית נורמלי וממוצע.

פה באילת יש בקושי בודדים, וכבר נתקלתי בתופעה הזו באחרות גם.

כמו שרשמתי, הבחור שקנה ממני את הרכב שגר באיזור המרכז, אינו סובל מהבעיה, או שאינו נתקל בה עדיין. אני מאמין שהחיישן שמזייף מתנהג אחרת כשהטמפ" נע בין 29-32, מאשר 39-44 מע". וייתכן גם שבגרסאות החדשות {2014} התקלה לא קיימת. צריך לעקוב גם בפורומים בעולם, כדי לבדוק את העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו זה היה קורה לאחר נסיעה של חצי שעה לפחות במזג אוויר חם מאוד, ולא מיד.

ואז לאחר עמידה של כ- 5 דקות זה היה מתחיל. בהתחלה הגימגומים בניוטראל, ולאחר מכן גם הכיבוי.

הסרטונים צולמו בהתחלה, כדי "לשכנע" את אנשי UMI שיש בעיה, כי הם לא ראו את זה כמעט בכל פעם שהיינו עם הרכב במוסך.

הרכב נמכר עם 5000 ק"ם, ובבדיקה הבוחן רשם בסוגריים "כמו חדש", ללא שריטה וללא סימן של פתיחת דלת אפילו.

הבחור שקנה את הרכב גר במרכז ושם אין לו את התופעות הללו. הרכב נמכר בהפסד כסף ועקב כך, הובטח לנו מ-UMI שיבואו לקראתנו בקניית הרכב בהא מהם בהנחה של 3000 ש"ח. אשתי אינה מעוניינת לקנות מהם שום דבר יותר.

[ATTACH=CONFIG]425798[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]425799[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]425800[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]425801[/ATTACH]

פשוט בושה שנתנו לכם הנחה של 3000 ש"ח. חבל שלא הגעתם איתם לבית משפט על כל הסיפור הם בעצמם לא עלו על הבעיה.

זה למה אני התרחקתי כמו מאש מהרכב הנ"ל.

שוב פשוט בושה של יבואן שלא לוקח אחריות ונותן סוכריה כאות פיצוי.

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה בא גאון הדור ונתן סיבה ללמה הוא התרחק מהרב כמו מאש, אני מת על האנשים האלו..

יבואן שלא נותן מענה ללקוח ולא מצליח למצוא מקור לתקלה ואומר ללקוח בפעם הבאה שתרצה לקנות ממני רכב אתן לך הנחה של 3K ואני הפסדתי הרבה מזה על הרכב הנ"ל, אומר המון על התנהלות היבואן. האם אני הייתי רוצה להיות במצב הזה. לא! ולכן, מראש לא אכנס למיטה חולה, קל וחומר כשקראתי ולא מבן אדם אחד בפורום, על הבעיה הזאת בשברולט ספארק.

אז אם כל הכבוד, כן, אני אתרחק מהרכב הזה כמו מאש.

עריכה אחרונה על ידי nsw1989

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע אליי בחור בשם אסף אשר המליץ על ניקוי בית מצערת. מכיוון שהרכב עוד היה עם הפלאגים המקוריים על הדרך

החלפנו אותם גם. אסף הגיע ועשה עבודה באמת נהדרת ללא כל תמורה (הבחור בקושי הסכים לכוס מיץ :lol:).

כיף לראות שיש עוד אנשים כאלו בארץ שמוכנים לתרום מזמנם וניסיונם ולעשות זאת בחיוך ללא כל תמורה.

המון תודה, יצא לי ללמוד משהו חדש, ואף מקווה להצטרף אליכם בעתיד ולשפר את הידע והיכולות.[ATTACH=CONFIG]425962[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]425963[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]425964[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]425965[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]425966[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]425967[/ATTACH]

IMG_20150528_180346a.jpg

IMG_20150528_180704a.jpg

IMG_20150528_180708a.jpg

IMG_20150528_180950a.jpg

IMG_20150528_180956a.jpg

IMG_20150528_181012a.jpg

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שגם מקודם התקלה הופיעה אחת לשבועיים בערך, עדיין מוקדם לדעת.

אם היא תחזור אפנה למוסך מורשה שברולט ואעדכן בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כ"כ קשור מכיוון שאין מנוע צעדים בשברולט ספארק ובכל רכב אחר עם מצערת אלקטרונית.

במצערת אלקטרונית מנוע של פרפר מצערת ראשי מבצע גם את הפונקציה של מנוע צעדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה קרה לאו דווקא בימים חמים במיוחד. ביום של 42C למשל הרכב עבד מצויין. אצלי זה קורה בבוקר, כשאני נוסע לעבודה,

וכאמור פעם בשבועיים לערך. אם התקלה תחזור אפנה למוסך מורשה שברולט ואשב להם על הראש אם צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...