Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחממו מנועים Project Cars יוצא ב-7 למאי

שימו לב! השרשור הזה בן 3223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתרום את חלקי עם כמה רשמים, כמובן שההשוואה המתבקשת היא לאסטו קורסה, גילוי נאות: מודה שיש לי הרבה יותר שעות באסטו, אולי יש סיבה טובה לכך (פרט לעובדה שpCars שוחרר לפני יומיים כמובן)

אפתח בכמה מילים טובות על project cars, סה"כ חייבים להחמיא, המגוון והמבחר באמת רחב, החל בכמות המסלולים והתוואים השונים, ועד לתנאי מזג האוויר והזמן.

אין כמו לנהוג את ספא בסופת גשמים בחושך, הדבר פשוט מחייב אותך להכיר את המסלול על בוריו, באמת שזה כיף ונותן יתרון ענק לפרוג'קט, יש פשוט כל כך הרבה אופציות של מזג אוויר כולל אפשרות לעשות שהמזג אוויר ישתנה במהלך היום.

אין ספק פרוג'ט מציע מגוון רחב יותר של מסלולים וכלים, כן חסרות אגדות כמו פרארי וניסאן GT-R, ובהמשך כנראה שאסטו יגדילו את הפער גם עם למבורגיני, אבל אני חושב שחסרים לו כמה הוט האצ'ים, מכוניות עממיות.

יש פה איזשהו שוויון, לכל אחד מהכותרים יש את הפלוסים שלו והמינוסים שלו, בצד המסלולים הפלוסים אולי נוטים לכיוון הפרוג'קט, בצד המכוניות, זה כבר תלוי בכם.

שורה תחתונה, כן פרוג'קט קארס לוקח בכל מה שקשור במגוון צורות הנהיגה האפשריים.

גרפיקה? אין פה ויכוח, פרוג'ט קארס מציע גרפיקה באמת מדהימה, כזו שאם לומר את האמת, אני לא יכול ממש לנצל אז זה גם לא ממש משנה לי, אבל למי שיש מחשב קצת מעל הממוצע, באמת שהגרפיקה של פרוג'קט קארס מדהימה וגם פה פרוג'קט קארס לוקח בענק.

אז איפה החסרונות? הוא לא מה שחשבנו, או לפחות לא מה שאני חשבתי, לא יודע מה אתם חשבתם.

כן פרוג'קט קארס הוא משחק מדהים, הוא מהנה הוא נראה טוב הוא מציע המון אפשרויות, אבל לא את אלו שבאמת הייתי רוצה, כי עם כמה שהוא משחק מדהים, הוא משחק.

הפיזיקה הרבה פחות מרשימה ממה שציפיתי, הוא לא באמת מעביר את רמת האחיזה של הרכב, ואם לא תנהגו ברכב שאתם מכירים מאסטו במסלול שאתם מכירים מאסטו לא באמת תוכלו לדחוף את עצמכם לקצה.

שחקתי הרבה עם הפורס פידבק, הן בהגדרות של ההגה, והן בלו שבתוך המשחק, חיפשתי באינטרנט הגדרות שאנשים הציעו, ועדיין אף אחד לא באמת מגיע לרמה של אסטו, זה פשוט לא זה.

פרוג'קט קארס הוא משחק עם קצת יותר, אבל הוא עדיין לא שם כדי להיות סימולטור, בטח לא כזה שמתחרה בLFS, iracing או אסטו קורסה, וזה חבל כי באמת היה לו המון פוטנציאל.

אין לו אפשרות באמת לכוון את המסך לבניית סימולטור, כן אפשר להעלים את ההגה, ולקחת את המצלמה טיפה אחורה או למעלה/למטה, אבל מה עם לצדדים? בזמן שאסטו נותן לך לראות נתונים וגרפים של ההקפות המהירות שלך ומציע המון אפליקציות חיצוניות כדי באמת להצליח ללמוד, בפרוג'קט אין את זה.

הקלאץ' לא באמת עושה משהו, ובכל אוטו אפשר להשתמש גם בהילוכים ידניים וגם באלו שמאחורי ההגה ללא כל קשר לסוג המכונית ואיך היא במציאות, הטראקשן והABS אותו כנ"ל.

כמו שאמרתי באמת שפרוג'קט קארס הוא כיפי, הוא מגניב הסאונד של המכוניות מדהים והרבה יותר טוב מזה של אסטו, אבל למי שבאמת רוצה ערך מוסף מהסימולטור שלו, זה פשוט לא זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה יפה.

הספקתי עד עכשיו לעשות בדיוק 4 מקצים בפרוג'קט, ואני חושב שאשאר עם אסטו קורסה.

באסטו גם יש דברים שקצת רחוקים מהמציאות וגם מעצבנים, לדעתי. העדכון הגדול שהם הוציאו לפני חודשיים קצת דפק את כל נושא הפורס פידבק, לפחות ב-g27, לפעמים הרכבים שם הם בעלי נטייה קשה מדי להיגוי יתר, וחסרי יציבות, ברמה שפחות ראיתי ב-rfactor או iracing.

מצד שני, בפרוג'קט זה מרגיש בעיקר כמו גרסה משופרת של גראן טוריזמו מהפלייסטיישן. כן, המנוע הפיזיקלי יותר טוב ברמה כזו או אחרת, אבל זה לא הרגיש לי כמו סימולטור שבאמת דורש ממך להיות נהג טוב, כדי להיות מהיר.

בקיצור, מניח שמי שמחפש יותר סימולטור נהיגה ופחות משחק, ישאר עם איירייסנג, אסטו או כל דבר אחר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הדעות פה, אך אוסיף שכמות הבאגים במשחק עצומה!!

אני משחק עלps4 ועם עמדה מסודרת של הגה דוושות וכו והמשחק נכון לכתיבת שורות אלה לא מפסיק לקרוס/לא מזהה קלאץ ועוד באגים רבים וטובים.

הייתי מעדיף עוד דחייה [היו כמה וכמה כאלה] אך לקבל מוצר מוגמר.

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שיוציאו עידכון בקרוב,איך הגרפיקה על הסוני?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרשימה מאוד, בתחום הזה אין ממש מתחרים אבל ציפיתי ליותר בתחום הפיזיקה.

זה לא מרגיש כמו ״הסימולטור של הדור הבא״ כמו שהם מגדירים אותו, אסטו מרגיש טוב יותר משמעותית בכל הקשור למשחקיות.

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הדעות פה, אך אוסיף שכמות הבאגים במשחק עצומה!!

אני משחק עלps4 ועם עמדה מסודרת של הגה דוושות וכו והמשחק נכון לכתיבת שורות אלה לא מפסיק לקרוס/לא מזהה קלאץ ועוד באגים רבים וטובים.

הייתי מעדיף עוד דחייה [היו כמה וכמה כאלה] אך לקבל מוצר מוגמר.

עוד באג ששמתי לב אליו זה שהוא לא באמת מזהה איזה הילוך אתה שם, אם מעבירים ישר מראשון לחמישי עדיין במשחק הוא יעביר לשני, ואז שישי יחשב כשלישי, הוא פשוט מזהה את זה כ+/- ואז זה מתחיל לבלבל אותו, כדי לשים רוורס חייבים לרדת לראשון, ואז להכניס רוורס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

איני מצליח למצוא איפה ניתן לשנות לגיר אוטומטי, מישהו יודע?

באפרויות של gamplay יש, בקרת משיכה, בקרת יציבות, עזרה בבלימה וכו' אבל שום זכר לגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהגדרות של הכפתורים.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת מאכזב המשחק,חשבתי יהיו הרבה יותר מכוניות כמו בפורזה למשל,השליטה ברכבים לא משהו,זה רק אני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק קניתי את המשחק הראשון וכבר מבשרים על השני ?

http://www.wmdportal.com/projectnews/announcing-project-cars-2-sign-up-now/

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז מכרתי את המשחק,אני מחכה לגראן טוריזמו,את ההמשך אין מצב שאני קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...