Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוקוס 07 מתקשה להעביר הילוך - (אוטומט)

VIDEN_0
שימו לב! השרשור הזה בן 3340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמם האחרון הרגשתי שההילוך עובר רק אחרי הרבה מאמץ (מראשון לשני עובר רק מעל 20 קמ"ש פעם היה עובר בפחות) לפעמים עזר לי קצת לעזוב את הגז ולתת לו לעבור. היום נתתי גז וזה הרגיש כמו ניוטרל (זה קרה במעבר משני לשלישי)

הלך הגיר?

הרכב עשה רק 120 אלף.

למי הולכים בירושלים לחוות דעת אמינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שקרה גם לי בעבר. עקב ניסיון להתעלם מבעיה זאת נהרס לי הגיר. גש למכון גירים שיבדקו את הגיר.

בעיה זו יכולה להגרם ממחשב גיר תקול אך יכול להיות אם נסעת על הרכב עם התקלה הרבה יכול להיות שגרמת גם לשחיקה של הגיר עצמו.

אני יכול להמליץ לך על המכון גירים של ספי.

Hyundai i20 Supreme Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים הלכתי לשני מוסכים, במכון גירים אמרו לי שהסיפור (לא בדקו את האוטו) מתאים ל"בעיה בתוך הגיר שאופיינית למאזדה ופורד וצריך שיפוץ מלא בערך 4K" הלכתי לעוד מוסכניק רגיל שעשה סיבוב על האוטו, בדק בגז וברקס ביחד, העביר הילוכים באגרסיביות, שיחק עם האופציה של הידני (M), ובשורה התחתונה הוא טוען שהגיר נראה לו בסדר, אולי קצת עייף ולכל היותר כדאי להחליף שמן ופילטר.

האמת שאני לא ממש רגוע.

האם המתנה להחמרה במצב הגיר היא חכמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי במיצובישי לנסר היה משהו דומה,תחליף שמן גיר

תשים לב לפני בטח חסר לך טיפה ובגלל זה שאתה נותן גז בהתחלה מרגיש כאילו הוא בניוטרל כלומר הוא מעלה טורים ורק אז מתחיל לנסוע, תחליף שמן ותחזור עם תשובות

נקווה בשבילך שזה ייפתור את הבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה הגיר של הפוקוס . מאוד עצל. מה האינדיקציה שלך לגבי החלפת ההילוך בטורים . מתי עוברים אצלך ההילוכים? בפוקוס מ2006 עד 11 בלחיצת גז נדיבה העברה של ההילוכים מתבצעת ב2500 סלד

יפני זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה הגיר של הפוקוס . מאוד עצל. מה האינדיקציה שלך לגבי החלפת ההילוך בטורים . מתי עוברים אצלך ההילוכים? בפוקוס מ2006 עד 11 בלחיצת גז נדיבה העברה של ההילוכים מתבצעת ב2500 סלד

בדקתי הבוקר. יותר מ2500 אבל אני לא לוחץ נדיב :). איפה שהוא בין 2600 ל 2900.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסר דאגה מלבך ככה האוטו . קניתי פוקוס 2008 מלפני כמה חודשים וגם אני חשבתי שמדובר בבעית גיר . לאחר המון קריאה באינטרנט ונסיעה על עוד מס פוקוסים מסתבר שככה האוטו .

אהבתו למשיכת הילוכים היא טבעית במיוחד בבוקר .

אם יעניין אותך בעיית המשיכה שנראה היא כתוצאה משילוב מנוע קטן שלדה כבדה וגיר מיושן .

בכל אופן ההיתרונות של האמינות של הגיר עולה על החיסרון הזה שלו .

אגב אשמח לדעת על תקלות שצצו לך ברכב במידה והיו ( סתם לידע כללי )

יפני זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...