Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב ספורטיבי הנעה אחורית 2005 ומעלה עד 100K

nadav1994
שימו לב! השרשור הזה בן 3349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

כרגע אני בלי רכב ועוד לא מוצא ממש כיוון.

היו לי קליאו ספורט דור ראשון, והונדה סיויק טורבו..

אני חושב ללכת לכיוון ההנעה האחורית.

הבעיה אני לא מוצא משהו שיהיה לו מספיק כוח (כן אחרי הונדה טורבו רוב הרכבים מרגישים לי חלשים) אבל ההונדה לא נתנה לי מספיק כמו הקליאו.

חשוב להדגיש מחפש רכב בעל התנהגות הנעה אחורית מעל 2005 ושיהיה לו כוח גם לכביש יבש.

תקציב 80-90K.

יש לציין שעברתי קורס דריפט ומספר קורסים לנהיגה מתקדמת.

תודה מראש נדב.

רנו קליאו ספורט דור ראשון8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברצינות: מבחר האופציות שלך די מצומצם - ב.מ.וו סדרה 3 או או ב.מ.וו. סדרה 3 עם מנוע 6 צילינדרים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיאטה NC 2006-2007 תכנס לך בתקציב או 325 E90 משנת 2007.

אף אחת מהן לא תעיף לך את הראש אחרונה בקו ישר.

אתה מוכן להתפשר בשנתון אז 330 e46 מתחילה להיות ממש מעניינת אומנם לא כח היסטרי אבל 230 סוסים על 1400 קילו

היא תזוז יפה גם בקו ישר וגם על צד. אני יודע הייתה לי כזאת. הבעיה היא שלך תמצא אחת נורמלית.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בקטע של שיפורים (מנחש שכן, "סיוויק טורבו") - מיאטה NB 2005 תכנס לך בתקציב ותשאיר מספיק כסף לבניה של טורבו כמו שצריך (בלי חיפופים וקיצורי דרך).

התוצאה? 200+ כ"ס על טון וקצת :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בקטע של שיפורים (מנחש שכן, "סיוויק טורבו") - מיאטה NB 2005 תכנס לך בתקציב ותשאיר מספיק כסף לבניה של טורבו כמו שצריך (בלי חיפופים וקיצורי דרך).

התוצאה? 200+ כ"ס על טון וקצת :lol:

האמת שאם 5 מושבים, חוקיות, טסטים וכו' לא מעניינים אותך,

מה שירין הציע נשמע לי כאופציה מעניינת ביותר. גם תרוויח קבריולט על הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להציע משהו אחר?

אימפרזה טורבו, תנתק את הטרנספר לגלגלים הקדמיים, והנה לך:

200 כ"ס, טורבו, הנעה אחורית, 4 דלתות ואושר עד אין קץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבימרים אומנם טובים, אבל קשה למצוא אקזמפרלים מתאימים (מנוע משושה ובריא, וגיר ידני שמלבד האוטומטים החדשים של ZF8 יתפקד כמו שצריך).

הבימר גם לא מושחזת כמו המיאטה / אימפרזה, תדרש השקעה נוספת בדיפרנציאל, אנטירולים, חיזוק תת שלדה וקפיצים ובולמים, אחרת הרכב ירגיש מגושם משהו בהשוואה לשאר.

מצד שני - היא תתפקד מעולה כרכב משפחה, עם מותרות ופינוקים.

אז נכון, דור הE46 שנים (1998-2006) לא יהיה חזק בקו ישר (למרות שאני מכיר כמה רכבים שדווקא נוסעים לא רע), אבל יתפקד נהדר על הצד.

אם תרצה, נתקלתי במודעה של רכב שכבר בנוי חזק מאוד, ועם החלקים הנכונים. לא מכיר אישית את הבן אדם- אם תרצה אחבר ביניכם.

הוא מבקש קצת מעל לתקציב שלך. לדעתי? שווה לשקול.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להציע משהו אחר?

אימפרזה טורבו, תנתק את הטרנספר לגלגלים הקדמיים, והנה לך:

200 כ"ס, טורבו, הנעה אחורית, 4 דלתות ואושר עד אין קץ.

לא יכול לערוך,

אבל לאחר בירור לעומק מדובר ביותר מניתוק חביב, אלא יותר כמו יום עבודה במוסך.

עוד פרטים לגבי הפרוייקט כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...