Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בקניית רכב בתקציב של כ75K

Shlomy
שימו לב! השרשור הזה בן 3427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש לקנות רכב בתקציב של כ-75K. ההתלבטות שלי כרגע נעה בין הונדה סיוויק סדאן או האצ'בק, לבין טויוטה אוריס.

חשוב לי בעיקר האמינות, אבל שגם יהיה קצת כוח וצריכת דלק טובה.

תודה מראש לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שמפרסמים שברולט סוניק סדאן 1.6 ב-73 מליסינג 0 ק״מ.

אתה מקבל רכב חדש - לא איכותי וחסכוני יותר מדי, אבל רכב די מרווח, עם תא מטען גדול, עם מנוע חזק לקטגוריה, עם אבזור מכובד - וכמובן גם עם אחריות מלאה.

לדעתי האופציה הטובה ביותר במחיר הזה, למי שמחפש רכב שיתאים למשפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי לא ידוע על "מבצע" כזה, היה לתקופה קצרה לפני כחצי שנה. היום הסוניק נמכרת במחיר גבוה בהרבה, והיא נעלמה למעשה מחברות הליסינג בכלל בגלל החלטה אסטרטגית של UMI לייעד את הסוניק לשוק הפרטי בלבד, ולא לציי הרכב.

שתי האופציות שהעלת מתאימות לדרישותיך בצורה טובה. הסיווק מצויה יותר בתחום התקציב המבוקש ביחס ל1:5 כך שהסיכויים שלך למצוא אחת במצב טוב ובמחיר מתאים, גדולים בהרבה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושב על הונדה תיכנס לאוטו סנטר, יש להם מלאי גדול של הונדות (כי הם הטרייד אין של הונדה), אני די בטוח שתמצא אחת יד ראשונה פרטית עם נתונים טובים, מה גם שתוכל להתמקח על המחיר (הם לא יורידו את התחתונים אבל תקבל בערך 5%) גם אני חיפשתי אחת, והרוב שדיברתי איתם חושבים שיש להם זהב ומקפיצים את המחיר בכמה אלפים, בנוסף יש לך אחריות של שנה על 10 מכלולים שזה גם משהו, וגם חוסך לך הרבה כאב ראש בחיפוש ומעבר ממקום למקום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אין לי את הרכב הנ"ל בינתיים ;-) (סיוויק האצ'בק 11), אבל אוכל לשתף אותך בכל הידע שצברתי עקב קריאה על הרכב הנ"ל באתרים בארץ ובחו"ל.

אז ככה לפי דעתי האצ'בק עדיפה מהסאדן כי :

לסאדן יש מחלה מוכרת עם תושבות המנוע.

איכות החומרים קצת פחותה בסאדן מהאצ'בק.

הסאדן מיוצרת בטורכיה ואילו ההאצ'בק באנגליה.

הסאדן קצת יותר נוחה לנהיגה בעיר מאשר ההאצ'בק, שניהן די קופצניות בעיר (כמובן שגם תלוי בכביש). בבין עירוני הרכבים הנ"ל הרבה יותר נוחים.

צריכת דלק בעיר 1-10 +\-, משולב 12+\- מחוץ לעיר 14+\- כמובן שהכל תלוי ברגל ימין.

בידוד מעולה של רעשי רוח מנוע וגלגלים בשניהן כל עוד לא דוחפים אותה לקצה, הרכב משייט ב120 בכיף ללא מאמץ.

אמינות של הונדה.

אחיזת כביש טובה של האצ'בק גם כאן כל עוד לא דוחפים אותה לקצה.

שיטות הטענה מגוונות בהאצ'בק כגון מושבים אחוריים מתקפלים למטה ולמעלה.

אין רצועת טיימינג בשניהן אלא שרשרת (חיסכון של כמה אלפים בטיפול 90 אלף).

עיצוב - על טעם וריח אין להתווכח.

חסרונות של האצ'בק : ה"ספויילר" מאחורה לא נותן שדה ראייה אחורי מלא, כמו שאמרתי לא האוטו הכי נוח בעיר, ומקום צפוף מאחורה ליושבים גבוהיים.

בעיקרון לעולם לא תמצא רכב מושלם, לכל רכב יש את המגרעות שלו השאלה היא האם אתה יכול להסתדר עם המגרעות הנ"ל.

מקווה שעזרתי שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...