Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכשתי פוליסה אבל חברת הביטוח "מורחת" אותי כבר מעל לשבוע בעניין - האם אני מבוטח בכלל?

שימו לב! השרשור הזה בן 3354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

החלטתי להתפתות לרכוש פוליסה מאחת מחברות הביטוח הרבות שיש להן פרסום באינטרנט, מאחר והיא נתנה לי את ההצעה הזולה ביותר. כבר מעל לשבוע שאני מנסה לקבל העתק של הפוליסה לידי, אלא שחברת הביטוח מבטיחה ומבטיחה אבל לא מקיימת. הם טוענים שהם ממתינים לקבל אישור להנחה מיוחדת, ושבנתיים הפוליסה תקפה. כבר פעמיים טענו שישלחו את ההעתק תוך פרק זמן קצוב אך כשלו לעמוד בו. האם זה מקובל שלוקח זמן כזה "לקבל הנחה" ולהפיק פוליסה?

אני חושב שעובדים עלי ושחברת הביטוח פשוט לא מסוגלת להשיג את המחיר הנמוך שהיא הבטיחה ובנתיים אני מסתובב בלי מקיף בכל הזמן הזה.

מה דעת חברי הפורום המנוסים? האם יש גורם אובייקטיבי בענף הביטוח או מפקח שניתן לפנות אליו על מנת שיבדוק את הסוגייה הזו?

מה אתם ממליצים לי לעשות?

תודה רבה.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה משלם להם?

האם אתה מדבר מול חברת ביטוח או מול סוכן ביטוח?

הקלט את השיחה בו יאמרו לך פעם נוספת כי הביטוח בתוקף.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע למה הם מושכים אותך אבל לא הבנתי איך הפוליסה בתוקף אם עדיין לא שילמת?

ברגע שביצעת עסקה לא בצורה פיזית הם חייבים לשלוח לך את ההסכם בדרך כלשהי, אם אני לא טועה עד 14 יום.

כשאני רכשתי ביטוח חובה+מקיף, התעקשתי שישלחו לי העתק באימייל לפני שסיימתי את השיחה. ממליץ גם לך לעשות ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך מתקשר ומודיע שאני מבטל את הפוליסה, ומבטח במקום אחר.

אם זה היחס ברכישת הפוליסה, תאר לך מה יקרה שחו"ח תהיה תביעה ותצטרך לקבל צ'ק, ולא חתיכת נייר במייל.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי סוכן ביטוח ולא חברת ביטוח. בכל אופן, שלחו לי הבוקר העתק של הפוליסה במייל. זה נראה לגיטימי. מה שכן, בהחלט לא מעודד לדעת שעם הסוכנות הזו אצטרך להתעסק במידה ויקרה משהו..

אגב, סליחה על הפרנואידיות, אבל איך אני מוודא שמה שקיבלתי מהסוכנות אינו זיוף? אפשר להתקשר לחברת הביטוח עצמה ולשאול אם אני מבוטח שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת הסוכנות הזאת? כלומר, היא גדולה ומוכרת או קטנה ומוזרה וכזאת שאף פעם לא שמעת עליה?

אם היא גדולה ורצינית, קשה לי להאמין שישלחו לך זיוף. הרי אם תהיה מעורב בתאונה הם יצטרכו לכבד את הפוליסה, ואם אצל חברת הביטוח הפוליסה לא הוקמה הרי שהסוכנות תיאלץ לשאת בהוצאות. משפט בנושא כזה ייגמר בלי שום צל של ספק לטובתך.

אם זאת חברה קטנה שאתה לא מכיר ואין לך או לאף אחד שאתה מכיר נסיון קודם איתה, הייתי ממליץ לך אפילו לבטל את הפוליסה ולעבור לחברה שאתה יודע שתוכל לסמוך עליה. הרי אם תהיה תאונה, אתה תהיה נתון לרחמי הסוכנות שתתנהל מול חברת הביטוח ותוציא בשבילך את הכסף לו אתה זכאי. סוכנות שמורחת אותך מעל לשבוע בהקמת פוליסה היא לא סוכנות שהייתי רוצה להתעסק איתה.

אגב הקמת הפוליסה - אם הם "חיכו לקבל הנחה", כנראה שלא הקימו לך את הפוליסה. הרי את הסכם הביטוח מקימים לאחר שהכל סגור (בגלל זה - הסכם). אם מחכים שאחד הצצדים יסכים, הרי ששום דבר עוד לא הוסכם, אז אין הסכם. אני מאמין שנסעת שבוע בלי ביטוח. מה שעוד יותר מעלה את התהייה - Defuq אתה עדיין עושה שם?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בסוכנות קטנה ולא מוכרת. בדקתי את אמיתותה של הפוליסה מול חברת הביטוח ונדמה שהכל כשר. בנוגע לתאריך ההקמה, רשום התאריך בו ביקשתי שהפוליסה תהיה בתוקף, עוד לפני שהיא נסגרה. ההצעה הכי זולה אחריהם הייתה יקרה בכ-1000 ש"ח. שורה תחתונה, אני מקווה שלא אצטרך להתעסק איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היו מקרים שסוכנים גבו מלקוחותיהם תשלומים עבור פוליסות אך לא העבירו אותם לחברת הביטוח. אם יש לך חוסר אמון כה גדול בסוכן, 1000 ש"ח לא שווים את חוסר הוודאות והחששות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לשמוע, אבל במקרה שלי זה לא כך. בדקתי את תקפות הפוליסה מול חברת הביטוח הגדולה - הת.ז. שלי יחד עם פרטי הפוליסה והרכב עצמו מופיעים שם.

מה שכן, שמתי לב שבעבר הביטוחי שלי הסוכנות הכניסה שם של חברת ביטוח אחרת ממה שהייתי מבוטח בה בעבר. משיחה איתם הבנתי שזה לא משנה איזו חברה נרשמת שם כי זה רק לצרכי רישום.

האם נכון הדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לשמוע, אבל במקרה שלי זה לא כך. בדקתי את תקפות הפוליסה מול חברת הביטוח הגדולה - הת.ז. שלי יחד עם פרטי הפוליסה והרכב עצמו מופיעים שם.

מה שכן, שמתי לב שבעבר הביטוחי שלי הסוכנות הכניסה שם של חברת ביטוח אחרת ממה שהייתי מבוטח בה בעבר. משיחה איתם הבנתי שזה לא משנה איזו חברה נרשמת שם כי זה רק לצרכי רישום.

האם נכון הדבר?

ממש לא , אמנם צריכה להיות חברה מסויימת שביטחה אותך אבל לפי מסמכים שנדרשת לשלוח לסוכן הביטוח שלך המעידים על נקיון מתביעות ל3 שנים האחרונות. תבדוק האם יש ברשותם את העבר הביטוחי שלך.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה. אני פרנואיד. אבל זה ממש לא אומר שלא רודפים אחרי :-P.

כשזה כבר מוכח במספרים שחברות הביטוח מנסות להתחמק ממה שהן מחוייבות לו לפי הפוליסה (כתבה של מירב ארלוזורוב, ששווה קריאה בפניה עצמה) אני נוהג למסור את כל המידע באופן שלם, מלא ומדוייק, וגם דואג שכל הנ"ל ירשם ויתועד כ"נתקבל" בחברת הביטוח, ושתהיה לי הוכחה ע"ג נייר ישן וטוב לכך.

ביום פקודה (בעיקר כזה "רציני", עם דרישת פיצוי בסכום גבוה), אני מתאר לעצמי שהחביבות של הפקידים/סוכנים תעלם, ואני אמצא את עצמי בבית הדין.

כשזה יקרה, אני רוצה שיהיו להם כמה שפחות טיעונים להתלות בהם .

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...