Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 15000 לטויוטה קורולה 2014, מחיר 900 ש"ח + מע"מ גבוה או סביר?

yaya24
שימו לב! השרשור הזה בן 3342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי היום מספר טלפונים למוסכים מורשים של טויוטה המחיר שונה לחלוטין לאותו טיפול ראשון.המחירים נעים בין 550- הצעת המחיר הגבוהה שקיבלתי.

!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ניתן לטפל בכל מוסך מורשה משרד התחבורה.

הטיפול חייב להיות בהתאם למפרט היצרן.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לטפל בכול מוסך שהוא מורשה משרד תחבורה,בתנאי שהחלפים יעמדו בדרישות של מורשה יבואן,לכן אתה צריך את המקטים.

מעניין אם בפועל לא ינסו להרים קשיים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול 15 אלף לקורולה 2014 לפי הספר כולל שמן מנוע, מסנן שמן ובדיקה כללית של כל המכלולים.

לא מצליח להבין אך הם מגיעים לסכום של 900 ש"ח.

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול 15 אלף לקורולה 2014 לפי הספר כולל שמן מנוע, מסנן שמן ובדיקה כללית של כל המכלולים.

לא מצליח להבין אך הם מגיעים לסכום של 900 ש"ח.

900 +מע"ם זה יוצא 1180 אם אני לא טועה. כנראה ש...

הפילטר שמן מורכב מחלקיקי יהלומים קטנים, ואילו שמן המנוע מצפה את חלקי המנוע הפנימיים בזהב טהור "24K" למניעת החלודה.

בקיצור, שחיטה כשרה לאור יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו תקבל את הטיפול לפי הוראות היצרן ב 450 ש"ח ועוד מעמ

אכן כפי שציינו בתגובות מעלי,

ניתן לטפל ברכב בכל מוסך מורשה משרד התחבורה,בתנאי שהטיפולים בוצעו בזמן,עם חלקים מקוריים וע"פ מפרט היצרן - ואז האחריות תקפה.

במידה ואתה יכול לספק ללקוח מסמך מסודר שמוכיח שהטיפול בוצע ע"פ מפרט היצרן (חלפים + עבודה) אז זה פותר לפות"ש,ולהרבה לקוחות אחרים,בעיה גדולה.

עם מסמכים רשמיים ממוסכים מורשי משרד התחבורה המוכיחים שגרת טיפולים ברכב לאורך שנות האחריות ע"פ דרישות ומפרט היצרן יש ללקוח הוכחה שהוא עמד בתנאי האחריות מול היבואן.

יהיה קשה מאוד ליבואנים להתנער באופן גורף מהאחריות במקרים כאלו.

ולגבי מחיר הטיפול הראשון שכתבת (904 ש"ח לפני מע"מ) - משהו במחיר לא מסתדר לי.

אם פות"ש יוכל להעלות לכאן מה כוללת ההצעה אולי יתבהרו הדברים,כי לא נראה לי הגיוני שעבור החלפת שמן מנוע+מסנן+בדיקה כללית לוקחים כזה מחיר,גם אם מדובר במוסך מורשה יבואן.

ADZ

עריכה אחרונה על ידי adz

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח את האלמנט

אלוהים ישמור 900 שח לפני מעמ

טיפול גדול בוולוו במרכזי בראשון לציון עלה לי 1050 לפני מעמ בזמנו

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שאתה מקבל מהם הצעת מחיר ומפרט פה מה כתוב בהצעה ?

כמעט לא מפתיע אותי המחיר - ששעת עבודה במוסך מורשה-יבואן הגיעה לכמעט 400 ש"ח ומחיר גלון שמן (במוסך היבואן) מעל או הרבה מעל 200 ש"ח.

למרות שבמקרה הזה אני חושב שזה כולל איזה תוסף או תוספים.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי יש פה איזושהי טעות. טיפול כזה זה רק החלפת שמן מנוע. בספק אם מחליפים גם פילטר. זה חצי שעה עבודה במורשה, שמן סינטטי וטבעת בורג חדשה. לא אמור לעלות יותר מ 500 שקלים כולל הפילטר הטבעת השמן והמעמ במורשה ה "יוקרתי".

במוסך רגיל זה יעלה 400 בקירוב. אם תעשה לבד יעלה לך 300 בערך (פילטר מקורי כמובן ושמן באיכות גבוהה יותר ממה שתקבל במורשה).

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שמחליפים גם פילטר שמן. לדעתי מדובר בחיוב של ~שעה עבודה או אפילו טיפה יותר עבור טיפול+"בדיקות"

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא צריך אחריות יבואן לכן להחליף בעצמו לא יכול לבוא בחשבון הפעולה צריכה להירשם בספר הטיפולים של הרכב, בגלל שמדובר ברכב חדש הייתי נצמד למוסך מורשה טיוטה(אחד עם הצעות מחיר שפויות) ואחרי שתגמר האחריות עובר למורשה תחבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

900 +מע"ם זה יוצא 1180 אם אני לא טועה. כנראה ש...

הפילטר שמן מורכב מחלקיקי יהלומים קטנים, ואילו שמן המנוע מצפה את חלקי המנוע הפנימיים בזהב טהור "24K" למניעת החלודה.

בקיצור, שחיטה כשרה לאור יום.

המחיר כולל מע״מ יהיה 1070 ש״ח בקירוב. חייב לבדוק את הצעת המחיר, משהו כאן לא מסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...