Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול חנות אינטרנט סינית (BANGGOOD) לאחר קבלת מוצר מזויף.

m1011409
שימו לב! השרשור הזה בן 3361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

אני פותח את השרשור כאן ולא כותב זאת בתוך שרשור מצלמות מצלמות ה DVR כי אין פה

התייעצות לגבי מצלמה, אלא לגבי הסיטואציה מול החנות.

לאחר שמצלמת הרכב שלי הפסיקה לפעול כראוי, החלטתי לרכוש את המצלמה המומלצת G1W-C.

לרוב, קניותיי מסין מתבצעות דרך איביי עם הגנה מצוינת למקרה שצצה בעיה מכל סוג.

לאחר המלצות חוזרות ונשנות על אתר המכירות banggood ולאחר שהמחיר שם היה אטרקטיבי יחסית (כ 44$),

נרשמתי לאתר ורכשתי את המצלמה.

המצלמה נרכשה ב 11.11 ונתקבלה ב 22.12 - מיד עם קבלתה מהדואר, התקנתי אותה ברכב וביצעתי נסיעה על מנת לבחון את איכות הצילום.

הופתעתי מאוד לרעה, איכות הצילום גרועה בלשון המעטה, זווית הצילום צרה (לרוחב ולגובה).

לא רק זאת, המצלמה גם מסרבת להידלק ולהתחיל לצלם בפתיחת סוויץ' (כמו שאמורה לעשות כל מצלמת DVR,

אפילו כזו ב 15$), וגם ממשיכה לצלם לאחר כיבוי הרכב במשך כמה דקות.

עוד באותו יום עלו אצלי חשדות כי אין מדובר במצלמה מקורית וכי מדובר בעצם ברמאות, אך בשלב זה לקחתי בחשבון גם את האפשרות שמדובר במצלמה מקורית אך תקולה.

פניתי במייל לשירות הלקוחות של באנגגוד שהציעו לי פיצוי על סך 8$, כמובן שסירבתי וביקשתי את תגובתם לנושא.

לאחר מכן ענו לי תשובות לקוניות אחת ליומיים-שלושה, כשבפעם הבאה הציעו לי החזר של חצי מהסכום, גם לכך סירבתי.

להזכירכם, מדובר במצלמה G1W-C, המתהדרת בקבל-על במקום סוללה, זה הייחוד של דגם זה.

לאחר שלא ענו לי במשך כמה ימים, כולל ניסיון לשוחח עם שירות הלקוחות בלייב-צ'אט של banggood בשעות הפעילות,

גם שם קיבלתי תשובה ש"יעבירו את זה לבדיקה ואקבל תשובה למייל",

לא נתקבלה תשובה לנושא ועל כן החלטתי לפתוח את המצלמה ולבדוק.

מיד בפתיחת המצלמה גיליתי שאין שם שום קבל-על, יש שם סוללה בדיוק כמו בדגמים האחרים של מצלמה זו וככל הנראה מדובר בזיוף זול ולא תקין של הדגם הרגיל של ה G1W (כן כן, זה הכחול שנמכר באיביי במשך תקופה במחירי רצפה).

טענות אלו, בצירוף תמונות נשלחו לבאנגגוד כבר לפני כמה ימים, אך הם כמסורתם פשוט מתעלמים ממני.

בהתכתבויות האלו הם "משכו" אותי מחוץ לטווח 45 הימים בהם ניתן לפנות לפייפאל בנושא, כך שזה כבר לא עומד על הפרק.

* לא מן הנמנע שהרמאי הוא הספק, זה שמספק לבאנגגוד את הסחורה - עם זאת,

שירות הלקוחות שלהם יוצא דופן לרעה במקרה זה.

סרטון לדוגמה שצילמתי עם המצלמה:

[video=youtube;_8-dJQ0Tb1g]

אני מצרף גם תמונות של המצלמה והאריזה.

IMG_2117.jpg

IMG_2118.jpg

IMG_2109.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי זיופים, אבל שירות הלקוחות שלהם אכן ניסה לגרור אותי בכוח מעבר לסף 45 הימים. קיבלו דיספיוט בכל זאת.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פניתי אליהם הרבה אחרי ה 45 יום (SJ4000 שלא קיבלתי), משכו אותי שבוע ולאחר מכן עוד שבוע (כל פעם עם מייל של להמתין עוד שבוע)

בסוף מייל זועם על כך שהם מושכים אותי וזה הרבה מעבר לזמן והייתי צריך את המצלמה לתאריך מסויים ולא קיבלתי פתר את הבעיה והם החזירו לי החזר מלא לפייפל.

אז הניסיון שלי איתם הוא בסדר יחסית, למרות המשיכות הם החזירו את הכסף.

ממליץ להמשיך עם מיילים זועמים ותלונות בדף שלהם בפייסבוק כאשר אתה רושם לעולם אל תקנו מבאנגוד וכד'.

מאמין שתצליח לקבל החזר מלא.

מוזר, חוץ מה SJ4000 WIFI שלהם לא הכרתי זיופים אצלהם, כנראה זה באמת הספק.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מה-G1W יש לי 3 מצלמות,שלושתם הגיעו באריזות שונות,ובשלושתם המעגל בפנים נראה שונה.

כל המצלמות למרות זאת מצלמות מצויין.:-D

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות הלקוחות שם זה משהו מהסרטים, לפעמים פותרים לך בעיות במייל אחד ולפעמים גוררים אותך בנחיריים עד שיוצאת לך הנשמה.

רק בשביל לסבר את האוזן, אני מחכה ל sj4000 wifi מעל חודשיים!!!! ויש לי מספר מעקב.

בינתיים המחיר שלה ירד באיזה 15$.

לפות"ש, אמנם עברו 45 יום ופייפאל משתינים עליך בקשת, אבל אם את התשלום ביצעת מהכרטיס אשראי (להבדיל מתוך הקרדיט בפייפאל, אם היה ברגע ההזמנה) אתה יכול לפנות לחברת האשראי ולספר להם שקיבלת מוצר מזויף אם תצליח לשכנע אותם בצדקדך אז לפחות תקבל את הכסף ופייפאל יתעוררו וישאלו שאלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מה-G1W יש לי 3 מצלמות,שלושתם הגיעו באריזות שונות,ובשלושתם המעגל בפנים נראה שונה.

כל המצלמות למרות זאת מצלמות מצויין.:-D

יש חומרה מוגדרת שצריכה להיות במצלמה הזאת. כך או כך, מדובר בדגם שבו צריך להיות קבל

ובפועל, לאחר פתיחת המצלמה, מסתבר שיש שם סוללה. בנוסף המצלמה תקולה וגם איכות הצילום ירודה ביותר.

שירות הלקוחות שם זה משהו מהסרטים, לפעמים פותרים לך בעיות במייל אחד ולפעמים גוררים אותך בנחיריים עד שיוצאת לך הנשמה.

רק בשביל לסבר את האוזן, אני מחכה ל sj4000 wifi מעל חודשיים!!!! ויש לי מספר מעקב.

לפות"ש, אמנם עברו 45 יום ופייפאל משתינים עליך בקשת, אבל אם את התשלום ביצעת מהכרטיס אשראי (להבדיל מתוך הקרדיט בפייפאל, אם היה ברגע ההזמנה) אתה יכול לפנות לחברת האשראי ולספר להם שקיבלת מוצר מזויף אם תצליח לשכנע אותם בצדקדך אז לפחות תקבל את הכסף ופייפאל יתעוררו וישאלו שאלות.

העלות של הכחשת עיסקה מול חברת האשראי יקרה מידי וגם ההתעסקות בזה רבה.

------

קיבלתי הבוקר תשובה מבאנגגוד. לאחר כל מה שטענתי לגבי המצלמה, בצירוף תמונות המוכיחות את טענותיי,

פשוט התעלמו מהכל והציעו שוב חצי מהסכום :?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש עלות להכחשת עסקה באשראי?

זכור לי שעשיתי את זה פעם אחת, עלות לא הייתה אבל אכן הרבה התעסקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודשיים נגנב כרטיס האשראי של הבן הצעיר, הגניבה התגלתה באחור של 3 ימים. נשלח מכתב קצר לישראכרט עם פירוט העסקאות הלגיטימיות ופירוט העסקאות שנעשו לאחר גניבת הכרטיס, הכסף הושב לאחר מספר שבועות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שתדע שבסוף אתה תקבל אותה.

אני קיבלתי אותה לאחר שקיבלתי החזר כספי ועברו כמעט 4 חודשים מיום ההזמנה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו במכס לא יעקוץ אותה לפני כן, הכסף כבר אצלי ולא ממש אכפת לי.

הזמנתי power banks במאי וקיבלתי אותם כעבור 3 חודשים שבמהלכם לא רק שהכסף הוחזר אלא גם מספר המעקב לא ממש עבד.

אתר הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי שוב, באתר של כאל מדובר על עלות לפנייה לא מוצדקת להכחשת עיסקה.

מכיוון שהמוצר הגיע ולא מדובר בכך שלא קיבלתי כלום, קשה לי להאמין שכאל יתעסקו עם זה

ששלחו לי מצלמה לא תקינה ומזוייפת ב 44$.

אמשיך לקוות שלבאנגגוד יהיה לפחות קצת יושר אחרי כל זה להחזיר את הכסף.

אם לא תתקבל מהם תשובה עיניינית עד יום שני אז אתחיל לפרסם בדף הפייסבוק ובפורום שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע מבורך חברים,

מאוד מבאס לקבל מוצר מזוייף, ואכן לפעמים זה כאב ראש לא קטן להגיע לפיצוי הולם מהחנות.

אם אחרי הכל הם לא יסכימו לתת לך פיצוי מלא ללא החזרת המצלמה אז תנסה לבקש לקבל החזר מלא תמורת מס' מעקב של המצלמה שאתה מחזיר להם, אאל"ט מישלוח רשום לסין לא עולה הרבה, ואולי זו הדרך לקבל את מרבית הסכום בחזרה.

אפשרות שניה, צריך לדעת לדבר עם החנויות בסין, זה לא רק "אני עצבני/מאוכזב/אפרסם עליכם בפייס ופורומים/תחזירו לי כסף עכשיו ומיד".

אל תיתנו לנציגים את הרושם שאתם רוצים ליברוח עם הכסף חזרה ושהם לא יראו מיכם פרוטה, בימקום זאת תילכו בנוסח שאתם רוצים להמשיך ליקנות דרכם/לשדרג למוצר יקר יותר בעזרת ההחזר(נגיד לSJ5000) ושאתם תמליצו לחברי'ה וכו' על אף שהתאכזבתם שקיבלתם מוצר פגום/מזוייף וכו', שהמיילים מתחילים בצורה כזו הדרך להחזר/עזרה מהיר וקל יותר.

אכן לא תמיד החנויות אשמות במכירת זיופים כי מיתברר שקשה מאוד שלא ליפול על סחורה מזוייפת, למשל מתוך 1000 יחידות ישחילו לחנות כ100 מזוייפות, חבר פורום מIANDROID שהיה בסין וניפגש עם חנויות מוכרות סיפר על זה בפורום, במיוחד במוצרי XIAOMI שמאוד מבוקשים.

בסופו של דבר אני מאמין שתקבל שירות טוב, אין חנות 100%, צריך ליזכור שעל כל לקוח ישר שמאוכזב ממוצר פגום יש 100 לקוחות רמאים שמנסים לידפוק את החנות ולקבל כסף חזרה על כאילו מוצרים פגומים שקיבלו וכו' לכן לפעמים אנחנו נאלצים לעבור הרבה כאב ראש עם אימיילים מול החנות עד שנקבל את מה שמגיע לנו, העקשנות מישתלמת בסוף ואל תוותר להם.

לי גם יש חשד שקיבלתי אוזניות XIAOMI PISTONES מזוייפות/תקולות, לפי הסממנים ניראים מקורי אבל משום מה כפתורי הוולים לא מתפקדים נכון ובמוטו G החדש הם ביכלל לא מזוהים, יש לי עוד כמה בדיקות לעשות לפני שאפנה לחנות.

הסאונד לא ניראה בעיה ונישמע מאוד איכותי, אבל עדיין לא מבין אם הם תקולים או מזוייפים.

מקווה שיעזרו לך בסוף.

שבוע מבורך לכולם.

נ.ב- איזה צ'יפסט יש לך בסוף במצלמה הזו?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אענה מהסוף להתחלה :-)

לא פירקתי עדיין עד לרמת הצ'יפסט מתוך מחשבה שיתכן ואאלץ לבסוף לשלוח אותה בחזרה והם יסרבו לקבל אותה.

אני לא מוכן לשלם על המשלוח חזרה, הם טירטרו אותי מספיק בכך שהזמנתי מהם כחנות אינטרנט רצינית לכאורה מצלמה

מקורית ואיכותית\ וקיבלתי מצלמה מזוייפת ותקולה לאחר המתנה של מעל לחודש וחצי.

יתר על כן, זאת שיטת מצליח מעולה - מי שלא מכיר ומבין מעט בתחום יהיה בטוח שמה שהוא קיבל זה אכן המוצר

המקורי ושכך מוצר זה אמור לתפקד.

במשך שבועיים הם עושים ממני צחוק עם הודעות לקוניות ללא שום תגובה רצינית - יתר על כן, הם דאגו יופי

למתוח אותי מחוץ לטווח 45 הימים בהם היה לי כוח כלשהו מולם.

יכול להיות שכאלו הם המוכרים הסיניים, אך עד עתה רכשתי לא מעט מוצרים מסין (מעל ל 100 עיסקאות) ולא נתקלתי

מעולם בשירות כה ירוד ומזלזל.

אגב, אני באמת חשבתי לרכוש מהם את ה SJ5000 כשתגיע - זה כבר בטוח לא יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עידכון:

אחרי התכתבויות רבות מאוד, באנגגוד הסכימו לשלוח מצלמה מקורית ותקינה.

היום, לאחר המתנה ארוכה נוספת, הגיעה סוף סוף המצלמה.

נתחיל מהסוף להתחלה - גם המצלמה הזאת אינה G1WC!

לאור הניסיון הקודם שלי עם BANGGOOD, מיד כשהוצאתי אותה מהקופסא פירקתי אותה ונוכחתי

לגלות שיש בפנים סוללה ולא קבל כמו שאמור להיות בדגם זה.

שלחתי את טענותיי (שוב) למייל של BANGGOOD בצירוף תמונות (שאצרף גם כאן) וכעת אני ממתין

לראות מה יהיה להם לומר על זה.

IMG_2160.jpgIMG_2161.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...