Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי ציות לתמרור עצור - התייעצות

שימו לב! השרשור הזה בן 3422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמיד אתה חייב לעצור פעם ראשונה לפני קו העצירה.

המדובר הוא על כך שאם רכב לפניך עצר בתמרור עצור ואתה עצרת אחריו אין צורך שתעצור שוב אלא רק תתן ז"ק, וזה שוב לא לפי תקנות אלא פסיקת בית המשפט.

למיטב ידיעתי לא הרחיבו את זה יותר מרכב אחד, משמע אם יש טור מכוניות הראשון חייב לעצור, אם השני עצר איתו לא חייב לעצור אלא רק ז"ק, והשלישי כבר חייב לעצור עצירה מלאה שוב.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש עליך פסיקה שכזו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מודע לכך שחזר בו בפסק דין המאוחר יותר, תמיד טוב לדעת דברים חדשים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חשבתי שאתה רוצה לחדש לנו.

הפסיקה בנדון מאושרת פעם אחר פעם בבתי המשפט

כל אחד עוצר בתורו, במרחק סנטימטרים מקו העצירה או בקו הדמיוני של הצומת אם אין קו עצירה , ללא קשר שעצר קודם לכן בגלל עצירת רכב לפניו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סנטימטרים כי מתוך הרכב קשה לאמוד איפה נמצא קו העצירה, השופט מודריק קבע בלינק שלינקק המפקד מרחק של עד מטר.

בכל מקרה הוא גם כתב עוד דברים שם, בצומת שיש תמרור עצור ואין שדה ראייה טוב הצידה אין סיכוי שתתקבל עתירה דומה לראשונה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני זוכר שבקורס ריענון הנהיגה שהיה בדיוק לפני 20 שנה, כיכב איזה פסק דין מפורסם שדיבר על כך שמישהו עצר לפני הקוו ואז גלש איזה 5-6 מטר ונעצר שנית והיה רכב שעצר אחריו ובדיוק על הקו. אחרי זה שני הרכבים עברו את הצומת אחד אחרי השני. היה שם שוטר שעצר את הנהג השני על כך שלא עצר שנית. אז במשפט זיכו אותו כי במקרה יצא שכן עצר לפני קו העצירה והטענה שלא היה עוצר שנית בכל מקרה לא עומדת במבחן המציאות.

משהו כזה אבל ברור שהפסיקה מתעדכנת כל הזמן....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...